• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybka pożyczka, gdzie?
jestem w mega potrzebie i potrzebuje pożyczki, czy możecie doradzić w jakiej firmie dostanę pieniądze od ręki, bez większych formalności?
  Odpowiedz

Jak masz konto bankowe to możesz zapytać o kredyt w koncie. A jak nie to chyba zostają Ci firmy pożyczkowe. Ale tu musisz mieć chyba czysty BIG.
  Odpowiedz

Zarówno w banku jak i w firmie pożyczkowej muszę mieć czysty. Z czym nie mam problemów. Sprawdzam na Sowie Pożyczkowej i widzę, że dają tam firmy pożyczki nawet na miesiąc i nie pobierają opłat. Czy tak jest faktycznie, czy są jakieś gwiazdki w ukryciu?
  Odpowiedz

Jest masa ofert, które oferują pożyczę na określony czas bez prowizji o ile spłacisz w terminie.
Nie ma żadnych "kruczków".
np. lendon.pl, vivus.com
  Odpowiedz

no jak bez prowizji, przeciez żyją z prowizji, musieli by pozyczac tylko tym co mają problemy ze spłatą a to sie mija z celem,
bocian bierze 100% i nieźle przędzie
może nie płacisz kosztów uzyskania pożyczki i to wszystko
  Odpowiedz

Normalnie, pożyczasz 200 zł i oddajesz 200 zł. Jak nie oddasz to wtedy dostajesz mocny % i z tego żyją, bo takich ludzi jest masa.
Wysyłasz online zgłoszenie o pożyczkę, dostajesz akceptacja i od razu pieniądze na konto, tyle im dokładnie odsyłasz potem. Nie ma żadnych prowizji. Oczywiście to jest ich promocja.
Ty pewnie masz na myśli standardowe staromodne pójście do banku i proszenie o pożyczkę...to nie te lata.

Na tych darmowych pożyczkach można nawet sporo zarobić:
Tu jest to dobrze opisane:
https://drive.google.com/file/d/0B7d5F8B...lhc3M/view

Cytat:Po tym jak otrzymamy pieniądze na nasze konto możemy je od razu odesłać.
Polecam jednak odesłać pożyczkę przelewem z datą realizacji za np. 3 dni (i z opcją zablokowania
środków na dany przelew). Czyli przykładowo – zawnioskowaliśmy o 200 zł dnia 30 sierpnia 2017
o 200 zł i otrzymaliśmy 200 zł z terminem spłaty 30 wrzesień 2017. Ustawiamy zlecenie przelewu
na 200 zł dniem 6 wrzesień 2017 z zablokowaniem środków na dany przelew. Dzięki temu
cokolwiek by się nie stało (zapomnielibyśmy o tym przelewie, albo wypadek losowy) to i tak
pieniądze zostaną im zwrócone, nasz bilans na koncie pozostanie prawdziwy (a nie powiększony
o nie nasze pieniądze) i mamy pewność, że nic nas nie zaskoczy. Dodatkowo, wygląda to
całkowicie naturalnie, a gdybyśmy spłacili od razu po wzięciu to trochę byłoby to dziwne.
Najprawdopodobniej by tego nawet nie zauważyli, ale nie ma sensu „włączać alarmu”.
  Odpowiedz

bzdury jakieś, nie mam na mysli staromodnych bo za leniwy jestem
chyba że bierzesz 200 pln ale na max 1 dzień
tak czy inaczej to czyste naciąganie
najlepiej we własnym banku, chociaż i tak odradzam kredyty
  Odpowiedz

Jest tak jak mówię i to nie jest żadna bzdura. Nowy klient dostaje pierwszą pożyczkę za darmo, tak jest i koniec kropka.
Takie pożyczki bierze się tylko wtedy, kiedy na 100% wiesz, że je spłacisz w terminie.

To nie są zwykłe pożyczki bankowe a pozabankowe.

Jeśli czegoś nie wiesz, to nie gadaj, że to bzdura więc daj spokój. Brałeś taką pożyczkę? Nie sądzę.
  Odpowiedz

a ty brałeś?
  Odpowiedz

Tak, dodatkowo po pożyczce wysłałem podanie z prośbą o usunięcie moich danych z banku (mam do tego prawo).
Oczywiście nie mówię, że to było nie dawno, kilka lat temu. Ale z tego co widzę, nic się nie zmieniło.

Popatrz też z innej strony - strony banku.
Bank pożycza komuś 200 zł i potem dostaje je z powrotem, nic nie straci a może zyskać.
Dlatego jest do dla nich opłacalne, nic nie tracą a jeśli trafią na kogoś kto nie spłaci w terminie to zarobią.

Powiedzmy, że jest jakaś inwestycja czyli, że wpłacasz 200 zł i albo zyskasz albo dostajesz tyle samo z powrotem. Nie wszedłbyś w taką inwestycje? Oczywiście, że byś wszedł i o to chodzi. Banki mają 100% pewność, że musi im tam osoba oddać a jak nie...to i tak je zabiorą.
  Odpowiedz

no może ale śmierdzi na kilometr
  Odpowiedz

To w końcu można brać tą chwilówkę czy nie? Bo na Sowie Pożyczkowej znalazłem kilka ciekawych ofert promocyjnych i się zastanawiam czy tam składać wniosek.
  Odpowiedz

Pod warunkiem, że widać całkowicie darmowa (możesz jeszcze się spytać) i że na pewno ją spłacisz w terminie.
  Odpowiedz

No jak się pożycza to się spłaca. Dla mnie to jasne. Sprawdzam w Sowie Pożyczkowej i wysyłałem kilka wniosków. Zobaczymy czy mam choćby jakąś szanse.
  Odpowiedz

Ale spłacić to jedno, a spłacić w terminie to drugie.
Jak nie spłacisz tej darmowej, to dostaniesz taką prowizje, że ciężko będzie potem spłacić. Powiedzmy, że pożyczasz na miesiąc to w takim terminie musisz to oddać i nie myśl nawet o przedłużania bo to już nie jest darmowe.
  Odpowiedz

z tego co się orientuję to " BOCIAN " ma teraz ponad 300 % RRSO Confused , odradzam też PROVIDENT bo rata wydaje się " znośna " , ale tutaj raty spłaca się co tydzień Confused

moim zdaniem jedyne w miarę opłacalne to pożyczka we własnym banku , " roklinia " czy karta debetowa ( ja mam kartę z debetem 3 K i spłacam w miesiącu max 70 zł )
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

No tego się właśnie obawiam, że potem mogę mieć takie koszty, że nie dam rady tego spłacić. A żeby mieć tą linię czy kartę z limitem jakie trzeba warunki spełniać?
  Odpowiedz

Takie pożyczki to największe zło bo dostaniesz szybko ale sporo za to zapłacisz.
  Odpowiedz

(23-02-2018, 15:16)koczq napisał(a): No tego się właśnie obawiam, że potem mogę mieć takie koszty, że nie dam rady tego spłacić. A żeby mieć tą linię czy kartę z limitem jakie trzeba warunki spełniać?

raczej żadnych warunków specjalnych nie ma , mam u nich konto ponad 10 lat , może na to patrzą ......
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

Dokładnie, zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
  Odpowiedz

lepiej nie pożyczać : s
  Odpowiedz

Teoretycznie prawda, że lepiej nie pożyczać. Ale czasami nie ma wyjścia. Różne są sytuacje losowe. Ja faktycznie też korzystam zawsze jeśli już chce pożyczyć z takiej porównywarki jak Rankomat Finanse. Tam mogę zobaczyć przybliżone stawki RRSO i wybrać najtaniej. Bo jeśli już pożyczać to z głową.
  Odpowiedz

Szybko możesz to załatwić na https://www.kredytomania.eu/, znajdziesz tam rankingi, porównania i fachowe porady Smile
  Odpowiedz

Wiem, że są też dostępne pożyczki dla osób, które ledwo co ukończyły swoją pełnoletność. Możesz spokojnie sprawdzić sobie tutaj xx

Notatka od kytorr, 21-10-2018 11:51:

wymoderowany link / seo/reklama/pozycjonowanie
każdy post rekelama seo /pozycjonowanie- ban perm

Odpowiedz