Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Szybka kasa ! Zarabiaj prawdziwe pieniądze

Według mnie najlepsym sposobem na szybki zysk jest granie w ruletke metodą progresywną.

Wchodzimy do kasyna internetowego klikając tutaj

Gramy w ruletke, obstawiajac kolory stawiamy 1 zl na kolor np. czerwony - jezeli faktycznie zostanie wylosowany czerwony kolor, wygrywamy 2 zloty, jezeli zostanie wylosowany kolor czarny tracimy 1 zloty... krecimy ruletka, i wypada... kolor czarny - tracimy 1 zloty zadajemy sobie pytanie: ile musze postawic, zeby odzyskac stracone 1 zlotych i jeszcze troche zarobic?
Okazuje sie, ze wystarczy 2 zloty, zatem ponownie obstawiamy czerwony. Zalózmy, ze mamy pecha i znowu wypadl kolor czarny, tracimy zatem 3 zlote - 1zl za pierwsza gre i 2zl za druga. Aby odzyskac 3 zl z niewielka nawiazka wystarczy, ze obstawimy za 4 zl.

Losowanie przebiega jak poprzednio, ale tym razem kuleczka zatrzymuje sie na kolorze czerwonym - wygrywamy (z doswiadcczenia wiem, ze tak dlugie ciagi jednego koloru jak opisane powyzej zdarzaja sie niezwykle rzadko).

Calkowity koszt gry wyniósl: 1+2+4=7zloty,
A wygralismy 4 * 2 = 8 zloty
Zysk na czysto wynosi 8 - 7 = 1 zloty.

I zaczynasz znowu od zlotówki i tak zarabiasz....
Czas w jakim zarobilismy ta zlotówke to jakas minuta gdzie zarobisz tyle ?
Ile zarobisz przez caly wieczór siedzac 3-4 godziny ?
A gdy nazbierasz juz wiecej kasy - a nazbierasz, bo progresja zawsze GWARANTUJE wygrana, to zaczniesz zamiast od zlotówki to od 10 zlotych i wtedy w minute zarobisz nie zlotówke a 10 zl, zas w godzine 600 zlotych.
Przez dwie godziny masz pensje taka jak w Biedronce, wiec czemu wszyscy tak nie robia ?
Wlasnie nie wiem, na najprostsze pomysly najtrudniej wpasc tez przez 8lat pracowalem przy kasie za marne pieniadze, teraz mi sie chce z tego smiac ... bo w zyciu bym sie tam nie dorobil tego co mam, a koncze budowe domu.

Wiec do dziela sam widzisz jak to dziala - Kliknij i zarejestruj sie tutaj:tutaj
A powiedz jakie masz doświadczenie w tą ruletkę, bo ja kiedyś grałem i trafiało się nawet że po 15 razy z rzędu nie padł typowany kolor. a jeżeli zaczniesz od złotówki to po 14 losowaniach musiałbyś mieć 10000zł żeby dalej obstawić. Według statystycznego spojrzenia to kolor typowany nie powinien przekroczyć 7 razy z rzędu. a co dopiero 15 razy.
Opisy buxów Polecam: http://www.zarabiajprzezklikanie.pl
To jest ściema
Tego typu ogłoszenia zamieszczają ludzie co pracują dla właśnie takich stron hazardowych aby nabijać im klientów.
Ja kiedyś grałem w to ale w systemie demo za fikcyjną kase i fakt przez dwie lub trzy godziny byłem do przodu i to ładnie.
Lecz tak jak piszesz malymatrix przyszedł moment że straciłem wszystko i popłynoł bym jeszcze więcej gdyby fikcyjna kasa się nie skączyła. Znam kolesia co z 20zł zarobił 400zł a za chwile był na zero właśnie tym systemem. Tak się wkręcił że popłynoł kilka tysiaków i prawie rodzina mu sie rozpadła.
Dlatego trzymajmy sie od tego zdala. Ja już wole klikać za tego centa bo najwyżej to strace troche czasu i kilka centów a nie cały majątek tak jak niektórzy .
Mój blog
Ruletka a moze zrobiłbys screeny z historii twojego konta i pokazał te twoje wielkie zarobki na tym hazardzie??? bardzo jestem ciekawy czy faktycznie z ruletki konczysz budowę domu...

takie ściemy to Ty możesz dzieciom w przedszkolu wciskać.....chyba ze zobaczymy screeny to wtedy chylę czoła i zwracam honor...choć wątpię abym je zobaczył..Smile
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Panowie. Spokojnie. Poczekamy zobaczymy ; ) Czekamy na screeny
Pozdrawiam Wink
1. To nie bux. ( zły dział )
2. On po prostu chce tak jakby zdobyć ref'ów do tego kasyna.
3. Na takich rzeczach się nie zarabia tylko traci.
Ten lub podobny tekst wyskakuje jak pobieracie z megaupload, jako reklama. Więc każdy mógł to tu napisać. Jedyne czym się kolega wysilił to podanie swojego reflinka.