Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

[SZUKAM] firmy CPM

Witam Smile

Prowadzę kilka stron Internetowych i poszukuję jakieś dobrej firmy CPM(oprócz CPMProfit i Google AdSense)
Dawniej korzystałem z YmAds.com (miałem 40 centów za 3 dni(moja strona miała około 50 wyświetlen dziennie),ale teraz YMads wysiadło, więc poszukuję nowej firmy.

Pozdrawiam
Odpowiedz
cmprofit = polska firma

słuze reflinkiem jak by co
Odpowiedz
binlayer.com niemiecka firma minimum do wypłaty 10 euro
Odpowiedz
(11-07-2011, 16:26)Cola napisał(a): cmprofit = polska firma

słuze reflinkiem jak by co

Znam dobrze CPMProfit, mam już tam kontoSmile
A po za tym ma BARDZO niskie stawki.
Pewien znajomy, któremu wykonywałem stronę http://surfujesz.pl, ma około 20 000 wyświetlen dziennie, a zarobił jedyne 4 gr na dzien ;/
Odpowiedz
Ma tak mało ponieważ liczą się unikalne a nie, że 1 osoba surfuje kilkadziesiąt stron Smile
W sumie dołączam się do pytania bo Sam nie znam czegoś dobrego oprócz tych co podałeś.

Ja polecam prolink jeżeli strony masz dobre ale to jest sprzedaż linków... (reflink mogę podesłać na pw jak byłbyś zainteresowany)
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
Więc zna ktoś jeszcze jakieś firmy ? Chodzi mi żeby była możliwośc umieszczenia bannerów o różnych rozmiarach itp..nie jak na binlayer że tam tylko wyskakujące okna.
Odpowiedz
[Obrazek: 728x90.jpg]
tutaj masz całkiem całkiem stronkę.
minimum to $5 na PP i na inne od $1.
Mają całkiem atrakcyjny program afiliacyjny, bo $5 za poleconego wydawcę.
Więc nawet jeśli nie masz chęci brać w tym działu, to proszę o rejestrację Big Grin
kilkanaście reklam do $0.01 za klik
[Obrazek: banner3.gif]

Odpowiedz
marek cpmbiz jest fajny tylko iż nie zalicza ruchu z polski ...
kiedyś naliczał ale to jest przeszłość - sam uzbierałem minimum 5$ w 4 dni i o 4 dni za długo...
gdybym uzbierał w 3 to bym zlecił i wypłacił - niestety nie zdążyłem ...
mam 4,80$ na koncie i mogę sobie te środki wsadzić w d....
Odpowiedz
traficve,,,cos tam
i ptpframe - bez minimum

zainteresowany reflinkiem??
Odpowiedz
(26-12-2011, 19:40)Cola napisał(a): traficve,,,cos tam
i ptpframe - bez minimum

zainteresowany reflinkiem??
Chodzilo Ci o:
TrafficRevenue.net ? Smile
A do tego ptpframe możesz podesłać Reflink Smile
Odpowiedz