Szalona inwestycja ...

ARCHIWUM OD 05.03 do 11.03.2019

05.03.2019
Znalazłam to 22. lutego 2019.. 

Dopiero co umoczyłam ponad 50 tys zł w inną firmę i nie widziałam szans na odzyskanie pieniędzy, bo tak bardzo utrudniają nam wypłaty. 
8 miesięcy stuprocentowej reinwestycji mogłam wyrzucic do kosza.. całe moje zaangażowanie, oddanie, zaufanie. Wszystko się rozsypało jak domek z kart...

Postanowiłam nie siedzieć z założonymi rękami i odbić te pieniądze gdzie indziej. Szukałam firmy, która jest jak najkrócej na rynku i takiej gdzie nie będę milion lat czekać na jakiekolwiek efekty. Szukałam czegoś gdzie nie trzeba dużo inwestować, gdzie są ekspresowe wypłaty najlepiej w kryptowalucie i gdzie minimum do wypłaty jest jak najmniejsze. 
Chciałam też żeby nie było długiego okresu zwrotu kapitału, oglądania reklam, niedziałającego supportu itd... Chciałam uniknąc tego, co mnie spotkało w tej pierwszej firmie.

Tak znalazłam AUTOMATIC BITCOME
Na pierwszy rzut oka uznałam to za scam. Byłam jednak tak zdesperowana, że po nocy przy komputerze i badaniu tego na wszystkie sposoby postanowiłam zainwestować 1600 $ (czyli wszystko co udało mi sie odbić z tej pierwszej firmy) .. 
Straciłam w tym pierwszym biznesie tyle czasu i tyle kasy tam utopiłam, że nawet gdyby to był scam postanowiłam spróbować, tak mi już było wszystko jedno. 
Weszłam tam więc nie z chęci zarobku, ale z desperacji, żeby możliwie zminimalizować poniesione straty. 

Taka jest geneza mojego wejścia w tę firmę. A teraz będę opisywać jak mi idzie i o co w tym chodzi.. Czy odbiję włożone pieniądze, czy nie... Czy coś zarobię, czy nie.. 
------------------------------------------------------------------

05.03.2019 cd.
Zasady gry: są w tej firmie takie:

1. Wpłacam z portfela BTC jakis depozyt, który deklaruję w dolarach. Po około 30 minutach depozyt dociera i jest widoczny w panelu.. 
2. od tego momentu CO GODZINĘ otrzymuję 0,21% wartości depozytu. Minimum do reinwestycji to 3,50 $ .. 
3. założenie jest takie ze gdybym nie reinwestowała to po 20 dniach mogę wypłacić wkład.. a jak reinwestuję, to wtedy kiedy sama uznam za stosowne. 
4. w założeniu takie cogodzinne płacenie daje 5% zwrotu kapitału dziennie w formie naliczeń. 
5. depozyt jak i wszelkie późniejsze reinwestycje pracują dokładnie 60 dni od złożenia kazdej z nich 
6. po 60ciu dniach ma być 3 x tyle pieniażków co na początku

--------------
Firma: Automatic Bitcome zarabia na kryptowalutach i na udzielaniu pożyczek krótkoterminowych różnym firmom.. no ale wiadomo.. to może byc teoretycznie tylko taka ładna historyjka więc postanowiłam na nic się nie nastawiać tylko jakoś przeżyć na adrenalinie do momentu, aż wypłacę wkład początkowy. W moim przypadku było do 1600$, które wpłacałam na 3 etapy w różnych kwotach.. ale łącznie 1600. Zrobiłam tez jedną wypłatę testową już drugiego dnia po rejestracji, żeby zobaczyć czy to w ogóle płaci i stwierdzam ze tak. 
-------------
Wypłaty: Minimalna wypłata to dwa dolary.. Czyli zlecam dwa dolary do wypłaty, ale zlecam je na portfel BTC lub w jednej z siedmiu innych kryptowalut. 
Ja zleciłam wypłatę 25$ i po potrąceniu 5% na bitbay dotarło w 30 minut 23,75$ ale wyrażone w bitcoinie. Stwierdzam że firma płaci. 
-------------
Poleceni: Jeśli ktoś chce może też polecać i wtedy od każdego depozytu dokonanego z zewnątrz.. (nie z wewnętrznych reinwestycji) z pierwszej linii jest 8% a z drugiej 2%. Można to sobie wypłacić lub dołożyć do depozytu w formie reinwestycji. Można to też odesłać wewnętrznym formularzem osobie dzięki której mamy tę prowizję. Całosć lub część. Wedle uznania. Jestem w tej firmie 10 dni i mam jednego poleconego za którego otrzymałam łącznie ok. 79$ prowizji, którą przeznaczyłam na reinwestycję, ale w przyszłości planuję przynajmniej połowę tej kwoty przesłać mu w ramach podziękowania za okazane zaufanie.
-----------
Plan działania: Takie biznesy to trochę ruletka, a trochę gra strategiczna. Trzeba mieć dobry plan. Żeby mieć plan, trzeba mieć cel. Mój plan jest taki:
Na dzień dzisiejszy jestem ogólnie 50 tys w plecy na internetowych biznesach. Moja sytuacja to raczej całkowity upadek. chciałabym jakos te pieniądze odzyskać

W Automatic Bitcome od momentu rejestracji refinansuję wszystko aż do 15 Marca 2019, kiedy to zacznę odbijać zainwestowane przeze mnie 1600$. 
Jeżeli uda mi się dobrnąć do tego momentu, ujawnię dalszą cześć mojego planu, który na ten moment jest rozpisany dzień po dniu na najbliższe trzy miesiące, zakładając że firma wcześniej nie upadnie  Facepalm

Jak pisałam wcześniej, w firmie Automatic Bitcome działam od 10 dni. 

Gdy wchodziłam w to pod faceta z Irlandii, który jest moim wprowadzającym, to w firmie było 11 tys osób.. Przez te 10 dni firmie przybyło 10 tys. nowych partnerów. 
Sprawdziłam w Alexa Rank i wygląda to tak: Alexa dla Automatic Bitcome Także zainteresowanie jest. Pytanie brzmi, jak to się rozwinie.. w jakim kierunku i czy CEO tego nie schrzani.. tak jak jak to się stało w przypadku pierwszej firmy, gdzie utopiłam 50 tys zł. 

Przez 10 ostatnich dni intensywnie reinwestowałam wszystko. Dotarłam do momentu gdzie dziś 05. 03. 19. system nalicza mi 5,16$ na godzinę, co daje na dobę niecałe 124$. 100% idzie na reinwestycję. W ten sposób mój łączny depozyt.. pierwotny i wtórny urósł do kwoty 2455$ .. ponad 800 USD w 10 dni.  Będę to kontynuować do 14. marca włącznie, po czym 15. marca zaczynam wycofywać wkład.  

Firma udostępnia różne banery i widea promujące. Póki co nie korzystam z nich. Jak zawsze liczę głównie na własne siły i własną pracę. 

Widziałam już dwa wywiady z CEO, wszystko po angielsku, podobnie jak strona firmowa. Na ten moment wygląda to dość optymistycznie, ale ja mam bardzo chłodną głowę. 
Takie firmy sa jak ruletka.. w kazdej chwili każda z takich firm może dowolnie zmienić zasady gry lub po prostu zamknąć drzwi ludziom przed nosem niezależnie od tego ile by nie zainwestowali. Dlatego na ten moment moim pierwszym celem jest dotrwać do 15. marca i zacząć odbijać wkład. 

Po raz kolejny powtarzam.. ja się zapisałam tam w akcie desperacji, bo w innej firmie straciłam 50 tys zł.. właściwie to nawet trochę ponad. 
Jeszcze nie wiem czy polecam ten biznes. Na razie go testuję licząs na cud, że przetrwa on minimum 3 miesiące.. 

Następne wieści z frontu Automatic Bitcome za pięć dni czyli 10. marca 2019 r. 

10.03.2019

Tak jak obiecałam.. dziś 10.03. więc piszę mały update..

Jestem obecnie w trzech biznesach. 
1. Future Ad Pro   [Obrazek: wall.gif] 
- gdzie w maju 2019 wtopiłam 50 tys i teraz wędruję po różnych biznesach żeby tę kasę odzyskać.. - FAP płaci, ale niemiłosiernie wolno, poza tym połowa mojego kapitału tam jest zamrożona w formie obecnie "nadprogramowych" paczek i nie wiadomo czy i kiedy te paczki (czyt. pieniądze) nam odmrożą. 

2. Automatic Bitcome - - w który weszłam 23. lutego i jak narazie cały czas wszystko reinwestuję. Na ten moment wszystko działa, ale prawdziwy test dla tej strony zacznie się za cztery dni, kiedy to zacznę odbijać wkład juz codziennymi wypłatami. Jedna testowa wypłata już za mną. Firma jak narazie płaci. Od 15. marca czyli od piątku zaczynam na raty odbijać mój wkład początkowy (1600$). 

3. 
Mainrobots - Tak... NOWA strona w moim wachlarzu internetowych biznesów. Przystąpiłam do niej dziś - 10. marca i gdy to piszę dokonałam jednego, wstępnego depozytu w kwocie 1000$. Pierwsza testowa wypłata już jutro i jak przejdzie, to napiszę na ten temat coś więcej. 

Działam w tych biznesach, ale liczę głównie na własne siły. Wstawiam reflinki, ale nie cisnę jakoś specjalnie na budowanie grup. Jeśli ktoś sie zapisał, to jestem z nim w stałym kontakcie. To mój instagram, gdzie będę wrzucac fotki z Automatic Bitcome i z Mainrobots. LINK do Instagrama

Jutro wieczorem opowiem jak poszło z wypłatą. Sama jestem ciekawa jak to będzie...
11.03.2019
1. Minęła moja pierwsza doba w Mainrobots   i doliczono mi zgodnie z obietnicą 6% depozytu, czyli 60$.
Z tej sumy 25$ puściłam na reinwestycję, a 35$ wypłaciłam. Pieniądze były na moim portfelu BTC w ciągu 30 minut. Także narazie nie jest źle. 
Ponadto okazało się, że depozyty utworzone z reinwestycji dają nie 6%, a aż 8% dziennie. Mój plan jest taki, że codziennie będę przeznaczała 25$ na reinwestycję, a resztę wypłacała.
25$ x 8% = 2 $ To oznacza, że odtąd z Mainrobots będę wypłacała codziennie o 2$ więcej. Fajne jest też to, że przy wypłacie nie pobierają żadnych dodatkowych opłat. Aktualny (dzisiejszy) stan konta Mainrobots na moim Instagramie -> TUTAJ

2. W Automatic Bitcome nadal 100% reinwestuję. Jeszcze przez trzy dni tak będzie. W piątek zaczynam już częściowo wypłacać, żeby szybko odbić mój wkład. 
Aktualny (dzisiejszy) stan reinwestycji w 
Automatic Bitcome na Instagramie LINK

3. W FutureAdPro bez rewelacji. Znowu wypłata ma status "finished" i środki zostały zdjęte z blokady, a pieniądze nie dotarły na portfel BTC :/ Zleciłam kolejną wypłatę i czekam teraz na obie, aż środki pojawią się na Coindealu.. :/ .. Podobno do 14tu dni mają nam oddać bonusowe adpaki.. w moim przypadku - 277 sztuk po 50$ i 49 sztuk po 10$ .. oczywiście każda z nich jest już na jakimś etapie wypracowywania swojej początkowej wartości.. no ale czekam na to odmrożenie paczek jak na zbawienie, oraz żeby wypłaty były w końcu realizowane na bieżąco.. 

Podsumowanie: Będę teraz codziennie powtarzała ten sam schemat tak jak tu opisałam, a 15. marca zrobię tu update, bo wtedy będę już mogła wypłacać codziennie zarówno z Mainrobots jak i z Automatic Bitcome..

Koniec Archiwum
 .............................
Odpowiedz
[-]
  •

Uff... miałam dziś (w niedzielę o 6 rano) z tym wątkiem trochę pracy ... Okazuje się ze jak chcesz usunąć link, to usuwa ci cały wątek..  Dobrze że miałam zapisaną wcześniej historię  moich wypowiedzi i ze było ich jak dotąd niewiele..

Update co słychać w moich biznesach.. 

1. FAP  - tu poziom naliczeń i obsługi wypłat spadł do skandalicznego poziomu. Trwam, bo mam tam dość dużo kasy do wypłacenia, ale wiem, że zanim do tego dojdzie, będę się bujała z tą firma jeszcze przez długie miesiące, może będzie to nawet kilkanaście miesięcy.. 

2. Automatic Bitcome - Z tego powodu musiałam namieszać w moim dzienniku i usunąć wszystkie reflinki.. co spowodowało usunięcie całego wątku, gdyż postów nie można tu edytować.. a szkoda.. bo jak się coś dzieje nie tak, to chciałabym mieć możliwość ochronić innych przed ewentualnym zapisaniem się.  Firma przeżywa jakiś problem i już została okrzyknięta mianem scamu. Generalnie strona chodzi normalnie, nalicza, wszystko gra, ale wypłaty są wstrzymane.. (a szkoda bo właśnie dotarłam do momentu wypłacania mojej inwestycji) .. Teoretycznie wypłaca normalnie, ale wszystko ląduje jako "pending withdrawal" .. po problemach jakie były 13. 03. firma postanowiła czasowo wyłączyć automatyczny procesor wypłat. Mimo to ja wrzucam kolejne wypłaty do tej poczekalni.. mam już tam prawie 400$ i czekam.. Jeśli okaże się że Automatic Bitcome to SCAM .. to oczywiście nie wypłacę nic.. a jeśli wypłaty ruszą.. to pieniądze będą gotowe do wysyłki nawet, gdy mnie nie będzie akurat przy komputerze.. 

3. Mainrobots - Jedyna z moich firm, która na ten moment działa bez zarzutu. Regularnie nalicza, ale też regularnie płaci. Zainwestowałam tam 1000$ 10. 03. i na ten moment 248$ z tej inwestycji odzyskałam. Mam nadzieję, że firma się nie wyłoży, przynajmniej nie zanim odzyskam wkład.

Niestety.. faktem jest, że wszystkie hyipy to biznesy BARDZO wysokiego ryzyka i trzeba się liczyć z tym, że niestety nie każda dożyje momentu, gdy wypłacisz swój wkład. Moja strategia jest taka, by być w kilku na raz, wtedy prawdopodobieństwo że wyłożą się wszystkie  znacznie spada.  Automatic Bitcome został już okrzyknięty spamem i być może tak jest, ale nie wiem czemu gdzieś w środku wydaje mi się to grubo nielogiczne że firma zamyka swoje drzwi po zaledwie 41 dniach istnienia, gdzie akurat zaczęła robić naprawdę dużą kasę, a do programu zapisało się blisko 35 tys osób.. Także.. pożyjemy zobaczymy.. Ja bez względu na wszystko zostanę przy biznesach internetowych, także przy hyipach. Jest to trochę gra na przetrzymanie, trochę adrenalina, a trochę mozliwość zrobienia całkiem niegłupiego pieniążka w całkiem rozsądnym czasie. Trzeba mieć jednak bardzo zimną głowę do takich biznesów. Nie ekscytować się za bardzo i inwestować tylko tyle, ile możesz stracić bez rozbicia w pył swojego budżetu.. 

Następne wieści z frontu już jutro Smile  
Odpowiedz
[-]
  •
edytować można i zanim się nie kliknie zapisz jest pełen podgląd posta.. przedstawisz jakieś dowody wypłat?
Odpowiedz
[-]
  •
Minęło kilka dni....

W moich biznesach nastąpiła roszada .. 

1. FAP.. składnik Future Net.. jak był tak jest.. wypłaty nadal idą niemiłosiernie długo.. nawet w BTC.. 10 dni to standardzik ... MASAKRA .. no ale wolniutko wypłacam to co tam wpakowałam... 

2. Automatic Bitcome okazał się scamem.. i na tej firmie jestem 1550$ na minusie  Facepalm

3. Na placu boju pozostał Mainrobots i tu jest tak jak być powinno.. Działam od 10. marca.. z inwestycją 1000$ plus dołożyłam 200$ z reinwestycji.. Za oryginalną inwestycję dostaję dziennie 6% czyli 60$ a za reinwestycję 8% czyli 16$.. łącznie.. dziennie wypłacam 76$.. Na ten moment potrzebuję jeszcze 2,5 dnia aby w tej firmie "wyjść na zero" .. Następnie planuję kilka dni poreinwestować, aby nieco podbić moje codzienne wypłaty i dopiero potem będę wypłacać na plus. 

4. Tak.. pojawił się punkt czwarty... Ponieważ mój 1000$ z Mainrobots już prawie do mnie wrócił, postanowiłam wpuścić go w kolejną firmę. Jest to My Passive Trades - firma o tyle ciekawa, ze bardzo transparentna jak na tego typu biznesy.. znamy twarze, imiona i nazwiska, kanały YT, grupę FB założycieli.. Są bardzo aktywni, wrzucają webinary i sesje Q&A. Także od strony transparentności wygląda to dość porządnie. 

Co do samych zasad to ja zainteresowałam się jedną z opcji jakie ma My Passive Trades. Są to adpaki po 5$ za sztukę, ale na szczęście żadnych reklam na siłę oglądać nie trzeba. Do zarabiania nie jest to wymagane. Nie trzeba też tworzyć własnych reklam. Strona od czasu do czasu wyrzuca reklamę.. szczególnie korzystając ze smartphona.. ale nie jest to uciążliwe. Są dwa poziomy poleconych poziom I - 8% i poziom II - 3% 

Paczki warte 5$ dają realnie 1% zwrotu dziennie (choc slogan mówi ze nawet do 1,25% dziennie) zatem nie jest to jedna ze stron obiecująca miliony jak gruszki na wierzbie. 
Paczki pracują do wypracowania 125% swojej wartości. Przy zwrocie na poziomie 1% dziennie oznacza to ze paczka pracuje 125 dni i wygasa. Tak więc inwestując 100$ po 125 dniach mamy 125$, które możemy wypłacać.. 
Jeżeli postanowimy reinwestować wszystko przez te 125 dni to siłą procentu składanego po 125 dniach można liczyć na jakieś 340$ z czego 100$ to odzysk, a 240$ to zysk.. 
Dla niezorientowanych tłumaczę że nie da się tego wypłacić jednorazowo po 4 miesiącach tylko codziennie po tyle ile dadzą naliczenia, aż do wyczerpania całej puli.. w praktyce w tym przypadku kwotę tę będziemy wypłacali przez kolejne 125 dni na raty.  Jeśli chodzi o mnie to planuję całkowitą inwestycje na poziomie 1500$ .. wówczas przy reinwestycji 100% przez 125 dni .. przez kolejne 125 dni będę mogła wypłacić to co wpłaciłam plus 3700$ zysku.. jeśli podzielić to przez łącznie 250 dni to wychodzi 14,8$ zysku średnio dziennie. ... Mało to czy dużo.. niech każdy odpowie sobie sam. Mi zależy na tym, aby pieniążki pracowały a nie leżały.. choć czasem oczywiście natknę się na minę jak w niesławnym Automatic Bitcome, a niestety także tak jak w FAP .. ale.. kto nie ryzykuje - szampana nie pije.. 

.. Kytorr - odpowiadam.. tak oczywiście że wkleję dowody wypłat ... obecnie tak naprawdę wypłacam tylko z Mainrobots, bo Automatic się wyłożył (scam), a FAPu już nikomu polecać nie będę.. i tylko odbijam po dolarku włożone pieniądze... Jedyny problem, że muszę ogarnąć jakieś miejsce gdzie moge wysłać zdjęcia żeby je tutaj potem linkiem wkleić. :Smile  na dniach wszystko będzie Smile  

Tyle na dziś wieści z frontu.. Pozdrawiam wszystkich Smile
Odpowiedz
[-]
  •
Fajny temat! Brakuje tu takich... Zacznę od Future Net. UOKiK już się nimi zajmuje: https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=15298. Może być ciężko całość wypłacić zainwestowany kapitał Sad  Ale bądź dobrej myśli i systematycznie co możesz to wypłacaj.

Nie wyczytałem nic o kryptowalutach. Czy nic w tej dziedzinie nie lokujesz kapitału? Sądząc po nickach w tych programach HYIP / REVENUE SHARE to wydawać by się mogło, że jednak jesteś fanką świata krypto ;-)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» netzysk.pl - forum o zarabianiu, inwestowaniu, oszczędzaniu i marketingu
Odpowiedz
[-]
  •