Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świąteczny bonus 10 EUR od BNC10 + 5 EUR ode mnie! [TYLKO 10 OSÓB]
#1
Dostaniesz 10€ po wykonaniu doładowania 25€ na konto Bnc10. TYLKO 10 PIERWSZYCH OSÓB!

Warunki do spełnienia:

1. Pobranie aplikacji i rejestracja z linku: https://bnc10.page.link/YyhGGyRqrNPeLUPQA
(po pobraniu aplikacji z linku, wejdź w nią przez powyższy link i dopiero wtedy rozpocznij zakładanie konta, nie rób tego bezpośrednio wcześniej z aplikacji bo nie dostaniesz bonusu!)(lub zarejestruj się w przeglądarce na pc, a dopiero potem pobierz aplikację na telefon i zaloguj się)

2. Zweryfikuj swoje dane dowodem.

3. Doładuj konto kwotą 25€ z Revolut na BNC10. Klikasz w niebieski plusik na dole i potem „Top up your bnc10 account”. Pojawi Ci się twoje imię i nazwisko, numer konta bnc i kod BIC. W Revolucie przechodzisz do płatności, wybierasz przelew bankowy następnie dodaj konto bankowe. Zaznaczasz do mnie, kraj Hiszpania (Spain) i waluta euro. Potem kopiujesz numer konta bnc do IBAN na Revolucie i kod BIC do BIC na Revolucie. Akceptujesz, wchodzisz w to konto bankowe u dołu i przelewasz 25€.

4. Przesłane pieniądze powinny dojść w ciągu kilku godzin, gdy już będą na twoim koncie to 5€ dostaniesz automatycznie.

5. Swoje pieniądze + zysk możesz od razu wypłacić z powrotem na Revolut doładowując go wirtualną kartą bnc10, tak samo jak kartą twojego banku (najpierw weryfikacja karty, potem docelowe doładowanie). Wirtualna karta jest po wejściu w zakładkę karty i przesuń kartę w prawo, będzie wtedy wirtualna.

6. Zgłoś się do mnie po dodatkowe 5 euro!
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości