Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Surfik.pl - wypłacam co tydzień 5 zł

Witam. Otóż chcę pochwalić nowy serwis, w którym bardzo szybko zacząłem wypłacać pieniążki na konto bankowe (ja nie mam paypal).
Kolega mnie zachęcił gdyż on sprawdził , że serwis jest wypłacalny. Najważniejsze atuty to, że za odświeżenie strony dają aż 10 punktów. Nie ma też stron, które wstrzymują np. nocny surf. Ja i tak ściągam filmy, więc w nocy nabijam dużo punktów. Płacą już od 5 zł albo na paypal, albo na zwykłe konto. Mam 3 poleconych i z nich dostaje też dużo punktów. Czasem admin dorzuca po 10 tysięcy ot tak za aktywność. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś się zarejestrował przez mój reflink : http://surfik.pl/?ref=sebols
Ile punktów potrzeba na 5 zł? Jak długo się zbiera do minimum no i ile wypłat masz już za sobą?
Potrzeba 500 tys. punktów za 5 zł.
Bez konta premium jest to 5,5 dnia gdy komputer jest włączony 24 h. Teraz mam konto premium i wypłacam co 3 dni 5 zł. Łącznie wypłaciłem już 5 razy.
Ja na razie mam 328576.00
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
masz refa Angel
sebolek80 masz refa
Dzięki Panowie, właśnie zobaczyłem, że mam poleconych nowych i szybciej nabija Big Grin
Ta strona jest wypłacalna?
Ja mam na razie 393386.00 pkt a potrzebnych do wypłaty 500 000
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Oby byla wyplacalna. Ciekawi mnie tylko dlaczego sebolek80 ma taki sma nick jak na allegro gdzie sprzedaje reklamy na surfik.pl???
przykro mi , ale nie masz pozwolenia na baner w sygnaturze.

//mod
Jeśli ktoś dobije do 500 000 to niech spróbuje wypłacic i niech napisze tutaj na forum czy wypłaca.
Aktualnie mam 113 000