Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Super Moderator zdaniem użytkowników

Ankieta: Uważam, że Super Moderatorem powinien zostać:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
GiJey
50.00%
6 50.00%
MoveR
16.67%
2 16.67%
stefekkro
33.33%
4 33.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Zbliża się czas kiedy zostanie wyłoniony Super Moderator. Znam już zdanie moderatorów na ten temat, ale chciałbym również poznać Wasze zdanie.

Głosowanie potrwa przez 4 dni.

Super Moderator zostanie ogłoszony 1 lutego 2011.
Odpowiedz
Ja się wstrzymam od głosu, bo wszyscy raczej są na równi w moich oczach ;D
Zapraszam na ranking bux Wink
Odpowiedz
a wybieramy z wszystkich użytkowników czy tylko z moderatorów ??
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
ja zagłosowałem na GiJey bardzo pomocny odpisuje zawsze na pw doradza taki SM to skarb
Odpowiedz
Ja mam swojego faworyta w oczach Kamila Tongue . Nie będę zdradzał , ale spodziewam się jego zwycięstwa! Wink
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
heh sorki za poprzedniego posta , nie zauważyłem , że można głosować Tongue
głos oddany Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Mi wydaje się że mając dopiero trzech modów, jeszcze nie ma aż tak wielkiej potrzeby wybierania supermoda, ja wiem że forum się ma rozwijać, ale spokojnie taki krok można by zrobić miesiąc czy dwa później. W tej chwili supermod będzie pełnił bardziej nazwał bym to funkcję "reprezentacyjną".

Odpowiedz
nie oddaje głosu
Odpowiedz
Ja już oddałem. Szczerze wam powiem , że Adrianwu może mieć rację. Troszkę wcześnie wybieramy Super moderatora, ale może dalej idąc Kamil zdecyduję o zmianach na stanowiskach Tongue ,albo powoła nowych. Zobaczymy , forum młode , jeszcze nie tak dużo zarejestrowanych.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Wydaje mi się że mówię dobrze, bo co nieco widzę jak na różnych forach takie sprawy wyglądają.
I żeby nikt nie pomyślał(;p) że mówię że to źle że wybieramy s-moda. To dobrze, ale w tej chwili on się będzie nudził, albo robił to samo, tylko będzie, nie wiem za bardzo jak to powiedzieć, trochę ważniejszy.
Najlepiej to chyba zobrazuje przykład z życia ;p
Ojciec mojego kumpla ma ekipę budowlaną, której jest szefem. Ale mimo tego że jest szefem to pracuje równo ze swoimi pracownikami.
Ktoś kto będzie szedł gdzieś z boku nawet nie zauważy że jest szefem.
Myślę że łapiecie o co chodzi.

Odpowiedz