Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

studencki-portfel.pl - Praca w domu

Witam,

Chciałbym przedstawić Wam Mój nowy blog - http://studencki-portfel.pl
Blog jest dość nowy, o danych technicznych nie będę pisał bo widać Smile

Jeżeli chodzi o blog, to będzie dotyczył życia studenckiego, sposobów na dorobienie i ogólnie o zarabianiu zarówno na etacie, dorywczo a także zarabianiu w internecie.

Zapraszam do czytania i komentowania Smile

Praca w domu
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
[-] 2 użytkowników podziękowali Koli za ten post:
  • kacper123, MoveR
Odpowiedz
O.o

Stronka super!

Szczególnie artykuł o zarabianiu na pisaniu tekstów, co często mi sie zdarza,pisze na różne tematy,głównie na fora/blogi i mogłaby być z tego kasa.

Wogóle bardzo fajnie zrobiona stronka . Gratki Koli Smile
Zastanawia mnie tylko taka rzecz jak prawa autorskie,bo wiadomo, teksty wklejam,ktoś je kupuje (czy jak to tam sie odbywa) , czyli de facto tekst idzie w świat, i potem chcący go opublikowac moga być problemy:/
[Obrazek: B4Oji.png]
Odpowiedz
Dodajesz tekst do giełdy, tekst jest sprawdzany od strony unikalności. Jeżeli ktoś go kupi, tekst jak i prawa do niego przechodzą na osobę kupującą...
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
Super strona Koli Smile Miło się czyta Smile
Gratki
Odpowiedz
Hmm,, nawet bardzo ładny blog, pięknie się prezentuje.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
(09-02-2012, 00:27)Koli napisał(a): Dodajesz tekst do giełdy, tekst jest sprawdzany od strony unikalności. Jeżeli ktoś go kupi, tekst jak i prawa do niego przechodzą na osobę kupującą...

Dzięki wielkie, tak też myślałem Smile

[Obrazek: B4Oji.png]
Odpowiedz
Kolejny nowy wpis, zapraszam Wink
Odpowiedz
Muszę przyznać, że strona prezentuje się ciekawie i estetycznie.Great
Jestem raczej laikiem w tej kwestii, dlatego pytam, czy efekt uzyskałeś poprzez "lekką" modyfikację szablonu czy to Twoja własna praca?
[Obrazek: clixsense_gpt2016d468x60.png] [Obrazek: banner9.gif]
Odpowiedz
Ciekawa i przyjemna dla oka stronka Smile
Dobra robota Great
Odpowiedz
(13-02-2012, 23:15)macgre napisał(a): Muszę przyznać, że strona prezentuje się ciekawie i estetycznie.Great
Jestem raczej laikiem w tej kwestii, dlatego pytam, czy efekt uzyskałeś poprzez "lekką" modyfikację szablonu czy to Twoja własna praca?

Drobna modyfikacja, troszkę dodałem i wyszło jak wyszło Smile

Kolejny wpis, zapraszam Smile
Odpowiedz