Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

strona z filmami

Siemka, mam pytanie co potrzeba aby zrobić taką stronke do odtwarzanai filmów jak youtobe, ale tylko normalne folmy, w jak najlepszej jakości.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Musiał byś mieć jakiś odtwarzacz we flashu, dobry hosting jak najdalej z polski ;p
Jeśli chciał byś umieszczać na tym filmy to najlepiej mieć prawa do tych filmów itp. Ogólnie dużo roboty i wydaje mi się mało opłacalna praca.

Odpowiedz
czemu jak najdalej, serwery z ATMANA są zajedobreSmile

zgoda, a po co mało to jest serwisów które tak mają i wątpie, że mają licencję czy cośBig Grin

Odpowiedz
Dobra. Nieopłacalne ze strony serwera. Na początek może być praktycznie każdy. Ale jak strona się rozwinie to będzie potrzeba serwera dedykowanego, i to niejednego. Musiał byś dużo zainwestować żeby się kiedyś wróciło.

Odpowiedz
słuchaj a ty potrawisz kodować, pisać skrypty itp?

Odpowiedz
Ja się dopiero uczę. I takiego projektu bym się nie podejmował jeszcze, jeśli o to byś chciał się zapytać.

Odpowiedz
MoveR, jak chcesz coś na poważnie zrobić to długa droga przed Tobą, a jeśli dla siebie, tak prywatnie to w necie znajdziesz gotowe skrypty i w tym drugim przypadku możesz liczyć na moją pomoc jeśli nie miałbyś dużych oczekiwań.
qwe
Odpowiedz
Ja mam kilka fajnych pomysłów, ale ogranicza mnie szkoła i wiek;/

Odpowiedz
Wiek nie powinien być ograniczeniem. Jeśli masz jakieś ciekawe pomysły to próbuj je realizować, jeśli będziesz potrzebował pomocy zawsze możesz zapytać na forum, na pewno ktoś będzie potrafił Ci pomóc.

Odpowiedz
właśnie napisałem do CiebieSmile

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości