Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strona w budowie...
Dziś przeglądając internety natknąłem się na stronę, na której jest wg mnie bardzo oryginalna "strona w budowie"...

Strona jest po turecku
begenicik.com napisał(a):Sitemiz Yapim Asamasindadir!
Co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Strona w budowie"

http://www.begenicik.com/ 23_129_8

Najlepiej odwiedzać stronę na komputerze...
[+]
ciekawe rozwiązanie
[+]
Ale do czego ono prowadzi ? Laie_67
[+]
no wlasnie do czego to dazy?
[+]
Nie działa
[+]
U mnie również nie działa.
[+]
[Ten wątek został uznany za nieaktualny i przeniesiony do archiwum]

Prawdopodobne przyczyny tego stanu:

1. Wątek nie jest już dłużej aktualny lub autor poprosił o jego zamknięcie.
2. Temat został wyczerpany.
3. Podobny wątek znajduje się już na forum.
4. Wątek jest niezgodny z regulaminem forum.

Jeśli uważasz, że decyzja jest podjęta nie słusznie to skontaktuj się z administracją forum.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» Dziennik FOREX (+700.9% zysku w 2020 roku) - sprawdzam czy na forex można systematycznie zarabiać

[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości