• 6 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Streamin.to - Zarabiaj na wyświetleniach filmów
Witam. Tematu nie widziałem, więc się z wami podzielę Wink.

Przedstawiam Wam hosting video, który płaci za wyświetlenia Twoich filmów. Zliczane są WSZYSTKIE wejścia (nieważne ile razy z tego samego IP). Możemy zarobić do 45$ za 10000 wyświetleń zależnie od miejsca wyświetlenia.

Wypłaty 15 i 30 każdego miesiąca. Dla pewności zlećcie wypłatę dzień przed 15 lub dzień przed ostatnim miesiąca. Dla mnie wypłata doszła na drugi dzień. Zleciłem ją 28 lutego.

Wypłata już od 10$! Na PayPal, Payoneer, Skrill, Payza, Moneygram lub na konto.

Darmowe premium (szybszy upload/ brak reklam) pod warunkiem, że wasze wyświetlenia przekraczają 10.000 miesięcznie. Maksymalna waga jednego pliku to 2GB. Do wykorzystania macie 1000GB.

Tak wyglądają stawki dla poszczególnych krajów:

KLIK - [Obrazek: 623c56b15dfc29c0m.jpg]

POLSKA - Tier 3

KLIK - [Obrazek: 0c01ef50ea636f09m.jpg]

System referrali - Dostajemy 5% z zarobków refów. Aby uzyskać refa, osoba musi zarejestrować się z linku Twojego filmu.

Prawa autorskie nie są zagrożeniem dla Twojego konta. Zostaje usunięty jedynie film. Zarobki i konto pozostają bezpieczne.

Pierwsza wypłata po kilku dniach.
[Obrazek: 4eaee84bb352a77cm.jpg]

Serdecznie zapraszam do rejestracji, bo warto Smile

REF Rejestracja
CZYSTY Rejestracja

Pochwalcie się zarobkami, jeśli coś ugracie. Życzę wam powodzenia. Trzymajcie się ciepło, pozdrówka.
  Odpowiedz

Dobry pomysł Smile
  Odpowiedz

Lol, idź nabijać posty gdzie indziej ;D
  Odpowiedz

jednak nie tak kolorowo, viewy sie nie pokazuja ani nic
edit: jednak pokazuja, ale nie da sie wejsc ze swojego (nie nalicza) wiec oszukales, zeby refy nabić :v report
  Odpowiedz

Podałem takie info jakie było na stronie w dniu zakładania tematu. Myślałeś, że na swoim IP nabijesz 100k wyświetleń i sobie wypłacisz 50k $? Przecież strona by padła.

@Refy mi nic nie dają, a z programu nie musisz korzystać Smile Ja na nim ładnie zarabiam i nie narzekam.
  Odpowiedz

Nowa wypłata zlecona 15 marca. Kolejna już 31 Smile
http://screenshooter.net/101556339/xupenpo
  Odpowiedz

Cytat:@Refy mi nic nie dają, a z programu nie musisz korzystać Smile
Cytat:System referrali - Dostajemy 5% z zarobków refów. Aby uzyskać refa, osoba musi zarejestrować się z linku Twojego filmu.

Jednak coś dają Big Grin ale też regne się z twojego reflinka wieczorem Wink potestować
SYGNATURA DO WYNAJĘCIA

[Obrazek: logo-nasze-e1456408171496.png]

Odpowiedz

Źle napisałem. Miałem na myśli, że refy mi nie zarabiają Smile Dostaję w teorii, w praktyce jest gorzej. Mam sześciu refów z czego żaden nic nie zarobił od założenia tego tematu Wink

Dla zarejestrowanych z refa mogę podsunąć pomysł na PEWNE zarobki. Ja dużo z tego nie trzepię, bo mam 1mb uploadu, ale jak ktoś ma szybszy to może naprawdę się dorobić :]

@UWAGA! Wypłaty zlecone przed 31 marca mają opóźnienie. Zostaną wypłacone 15 kwietnia.
  Odpowiedz

Jak tam wasze wypłaty? Smile
[Obrazek: 3440afdc59e65559m.jpg]
  Odpowiedz

Jeżeli chcesz zwiększyć swoje zarobki poprzez upload filmów polecam wrzucić linki na stronę https://ultrakino.pl, która posiada w swojej bazie +50 000 filmów i seriali.
Strona od niedawna udostępniła możliwość gromadzenia linków, więc wrzucajcie póki jeszcze są wolne najpopularniejsze filmy.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości