• 26 głosów - średnia: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprawdzony sposób jak dorobić w tych chorych czasach
Witam

Zanim zacznę chciałbym zaznaczyć, że brałem udział już w wielu "cudownych programach" w internecie. Jedne były lepsze, inne gorsze. Na jednych zarabiałam więcej, na innych mniej. Jednak nie widziałem jeszcze takiego, który byłby prosty i jednocześnie gwarantowałby jasnookreślony zysk w stosunkowo krótkim czasie. Program do którego chcę Cię zaprosić jest pierwszym, który spełnił wszystkei te kryteria. W trzy tygodnie zarobiłem niespełna 900 zł więc gra jest warta świeczki.

Sukces programu wynika z jego prostoty. Ideą programu jest dobrowolne obdarowywanie się darowiznami. Jedna osoba przekazuje dobrowolnie drugiej 15 zł. Liczba osób, które moga przekazac Ci darowiznę jest nieograniczoną. Darowizny są w Polsce całkowicie legalne więc nie ma obawy, że program jest kolejnym oszustwem. Aby zarobić musisz po prostu tego chcieć i zarazić tym innych ludzi. Naprawdę fajny sopsób aby troche dorobić w tych chorych czasach. Program jest prosty jak budowa cepa. Zapraszam do rejestracji. Link poniżej. W razie pytań piszcie na [email protected]

http://megapensja.pl/?user=netmarketing        

dowod na te 900 zeta

poztym czeka cie ban za piramide i paragraf

prosze najpierw wejść na strone i dowiedzieć się czegoś o czymś co krytykujesz. Od piramidy ten program odróżnia magiczne słowo "darowizna" program jest całkowicie legalny, sprawdziłem. Dla chętnych mogę wysłać scany z wpłat na moim koncie

wlasnie - tylko slowo.........

i na temat tego jednego słowa jest cała ustawa.
( Art.4a,oraz9.1Ustawyz28lipca1983r.-o podatku od spadków i darowizn- DZ.U.z2003r.,Nr.153 poz.1503 )

nie bede tu dyskutował z pieniaczami, którzy potrafią tylko krytykować to czego nie znają. Jesli ktoś chce więcej informacji prosze pisać, chętnie odpowiem i pomogę.

pozdrawiam

"Czymże jest nazwa? To, co zwiemy różą,
Pod inną nazwą równie słodko by pachniało."
Romeo i Julia

A mi też ta megapensja.pl pachnie piramidką.
Myślę, więc jestem.
Ninja

"Jak długo można pieprzyć, Panowie? No jak długo jeszcze"- Wojciech Młynarski

Nie ma tu zadnej sprzedaży produktów. Wszystko polega na dobrowolnej darowiźnie. Nikt mi i nikomu innemu nie zabroni przekazać komuś bezinteresownie pieniędzy. Mamy takie prawo jakie mamy i według tego prawa to co wam proponuje jest całkowicie legalne. Skoro moge zarobić w tak prosty sposób i to legalnie to to robie. Ja traktuje to jako dodatkowy dochód bo nie mam tyle czasu, ale jeśli ktoś naprawde się zaangażuje to moze naprawdę duzo zarobić. ZUS smierdzi piramidą ale działał, działa i działac będzie.
Amen

To sobie rób "darowizne"
Piramidopodobnym dziadowstwom
na tym forum dziekujemy.

na szczęcie każdy ma swój rozum i sam zdecyduje czy program jest dla niego. Zapewne Ty zarabiasz w "jedynym cudownym i legalnym programie". Skoro ludzie mądrzejsi od Ciebie, ci którzy stanowią prawo w tym Państwie pozwolili by Mega Pensja działała legalnie to prosze nie siać zamętu i nie wypowiadać się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia.

szukaj gdzie indziej jeleni

Spadaj stąd naciągaczu, naiwnych
tu nie znajdziesz !

tu się julia78 całkowicie z Tobą zgodze piramida dupa to tylko jemu napychamy konto darowiznami więc dowody może mieć wyślesz mu 15 zeta i tyle z kasy a on się cieszy że dał nabrać kolejne osoby

Boże widzisz i nie grzmisz. Wchodziłes? czytałes? To że sie zarejestrujesz i wpłacisz 15 zł nie napcha mi kieszeni, bo te pieniądze nie trafią na moje konto. Na stronie wszystko jest wyjaśnione w kilkunastu zdaniach. Jeśli Ci się nie chce ich przeczytać albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem błagam Cię nie wypowiadaj sie juz w tym wątku

Boże byłem czytałem wiem o co chodzi

masz tu podobny system
http://dobryzarobek.pl/

takich programów jest sporo i każdy ale to każdy oszukuje

nie mówie tego tak z głowy wiem mam sporo kolegów co zarabia w sieci i każdy taki program to ściema

(10-01-2012, 12:25)netmarketing napisał(a): Boże widzisz i nie grzmisz. Wchodziłes? czytałes?

Widzę i grzmię. Temat zgłoszony, my tu takich programów nie potrzebujemy.
Myślę, więc jestem.
Ninja

(10-01-2012, 12:54)Jakub302 napisał(a): takich programów jest sporo i każdy ale to każdy oszukuje

powiedz mi w jaki sposób ja Cię moge oszukać?? wyjasnij mi to bo ja nie mam żadnego pomysłu

(10-01-2012, 15:35)GarudoHS napisał(a):
(10-01-2012, 12:25)netmarketing napisał(a): Boże widzisz i nie grzmisz. Wchodziłes? czytałes?

Widzę i grzmię. Temat zgłoszony, my tu takich programów nie potrzebujemy.

a kolega ma chyba za duże mniemanie o sobie skoro uważa się za Boga na tym forum. Jak to się mówi wyżej sra niż d... ma

Zimno. Duży, to mam dystans do siebie (:
Myślę, więc jestem.
Ninja

Piramida, piramida i jeszcze raz piramida.
Mam tylko nadzieje ze żadnego naiwnego
tu nie znajdzie.
Widocznie na innych forach go pogonili
skoro tu zawitał.

(11-01-2012, 06:07)julia78 napisał(a): Piramida, piramida i jeszcze raz piramida.
Mam tylko nadzieje ze żadnego naiwnego
tu nie znajdzie.
Widocznie na innych forach go pogonili
skoro tu zawitał.

Widocznie nie masz zielonego pojęcia czym jest piramida finansowa. Dla Ciebie pewnie i FM Group to piramida. Rzucasz puste frazesy na zasadzie "mówię więc jestem". wyrzygam się w internecie może blysnę erudycją a jak nie to i tak jestem anonimowa. Moze podasz jakieś argumenty które poprą Twoją wypowiedź. Udowodnij, że to piramida może ktos Ci uwierzy. Ja nie jestem twórcą tego programu i nie promuje go dlatego bo jest mój. Dzwoniłem do Krajowej Informacji Podatkowej, w której powiedziano mi, że program nie jest niezgodny z prawem. Zarabiam na nim, nie widze w nim żadnych zastrzeżen prawnych dlatego go polecam. Dla "starego wyjadacza MLM-owca" program moze się wydać nieetyczny. To rozumiem. Prosze jednak aby następne zarzuty pod moim adresem były poparte argumentami a nie pustymi słowami

PS. nikt mnie nie "pogonił"

Ty dalej wierzysz że ktoś z tego forum da
Ci za darmo 15 zł ??? Bu cha cha

mam nadzieje ze liczba 78 przy nicku to nie data urodzenia? Jesli tak to musze przyznac że jak na swój wiek jesteś wyjątkowo infantylna i do tego masz problemy z czytaniem ze zrozumienim. Nie chce od nikogo 15 zł już nawet nie będę Ci tłumaczył dlaczego

jak sie nie ma argumentow na temat ........ to sie czepia wlasnie nickowWink

nie potrzebujesz tych 15 zeta bo nikogo nie złowiłes, żadnego jeleniaWink

Temat ląduje w koszu. Nie umieszczamy na forum piramid finansowych(nie mylić z marketingiem wielopoziomowym).

Odnośnie piramidy finansowej przytoczę definicję z wiki:
Cytat:Piramida finansowa lub Schemat Ponziego (nazwana tak od Charlesa Ponziego; określana także jako sprzedaż lawinowa) – struktura finansowa, wzorowana na marketingu wielopoziomowym i często z nim mylona.
Piramida finansowa ma pozornie identyczną strukturę co piramida sprzedaży. Zyski węzła nie pochodzą jednak ze sprzedaży towarów lub usług, a praktycznie w całości z wpłat wnoszonych przez nowych członków struktury, pozyskanych przez węzeł i węzły potomne. Na piramidzie finansowej zyskują tylko osoby, które znajdują się u jej szczytu i wystarczająco wcześnie do niej dołączyły. Olbrzymia większość uczestników piramidy na niej traci.
W większości krajów świata, w tym w większości krajów Unii Europejskiej, sprzedaż lawinowa jest nielegalna. W Polsce organizowanie bądź kierowanie systemem sprzedaży lawinowej jest czynem nieuczciwej konkurencji zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Przy okazji źle sformułowany temat - w nazwie tematu brak pełnej nazwy programu.

argumentów to brak wam. Czuje się jakbym dyskutował z gimnazjalistami. Jedyne co potraficie napisać to: piramida, jeleń ale żadych argumentów do tego. Oskarżacie mnie o coś to udowodnijcie mi winę. Póki tego nie zrobicie obowiązuje zasada domniemania niewinności. Ja zargumentowałem to dlaczego uważam (i nie tylko ja ale ludzie mądrzejsi ode mnie), że system jest legalny i warto w to wejść a wy z dziecinną przekornością odbijacie piłęczke.

"nie potrzebujesz tych 15 zeta bo nikogo nie złowiłes, żadnego jelenia"

zupełnie nie rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć. No ale nie dziwie się. Pewnie nawet nie przeczytaleś dokładnie o co chodzi w tym systemie. Bo to przecież piramida, dlaczego? "Bo moja racja jest bardziej mojsza niż twoja twojsza" Mam w swojej strukturze ponad 20 osób i z przyjemnością powiem Ci jeszcze raz, że nie potrzebuje od Ciebie żadnych 15 zl. Żeby zrozumieć dlaczego niestety bedziesz musial czytać.
(12-01-2012, 01:28)Kamil napisał(a): Temat ląduje w koszu. Nie umieszczamy na forum piramid finansowych(nie mylić z marketingiem wielopoziomowym).

Odnośnie piramidy finansowej przytoczę definicję z wiki:
Cytat:Piramida finansowa lub Schemat Ponziego (nazwana tak od Charlesa Ponziego; określana także jako sprzedaż lawinowa) – struktura finansowa, wzorowana na marketingu wielopoziomowym i często z nim mylona.
Piramida finansowa ma pozornie identyczną strukturę co piramida sprzedaży. Zyski węzła nie pochodzą jednak ze sprzedaży towarów lub usług, a praktycznie w całości z wpłat wnoszonych przez nowych członków struktury, pozyskanych przez węzeł i węzły potomne. Na piramidzie finansowej zyskują tylko osoby, które znajdują się u jej szczytu i wystarczająco wcześnie do niej dołączyły. Olbrzymia większość uczestników piramidy na niej traci.
W większości krajów świata, w tym w większości krajów Unii Europejskiej, sprzedaż lawinowa jest nielegalna. W Polsce organizowanie bądź kierowanie systemem sprzedaży lawinowej jest czynem nieuczciwej konkurencji zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Przy okazji źle sformułowany temat - w nazwie tematu brak pełnej nazwy programu.

Mam u siebie wikipedie. Musze Cie rozczarować ta regułka niestety nie pasuje do systemu, który promuje. Tu nie ma kogoś kto stoi na szczycie piramidy i zbiera kase po to by potem z samych wpłat wypłacic część członkom na niższych poziomach. Mega Pensja ani troche nie jest podobna do tego co zrobił Ponzi czy Madoff. Mega Pensja to coś w rodzaju portalu społecznościowego, która skupia ludzi, którzy po prostu chcą przekazać sobie dobrowolną darowizne. Nikt tu nikogo nie zmusza do niczego. Nikt tu nie traci. Jezeli nawet admin nie potrafi dostrzec tej różnicy to stawiam pod wątpliwość jego kompetencje na to stanowisko.

Cechy systemu:
1. Wejście do systemu = dokonanie wpłaty. Jeżeli nie wpłacisz, nie wejdziesz do systemu.
2. Twoja wpłata w postaci darowizny przekazywana jest na wypłaty innych członków, którzy stoją wyżej w strukturze.
3. Jeszcze raz wiki, którą masz u siebie:
Cytat:Zyski węzła nie pochodzą jednak ze sprzedaży towarów lub usług, a praktycznie w całości z wpłat wnoszonych przez nowych członków struktury, pozyskanych przez węzeł i węzły potomne.
Mega Pensja nie oferuje towarów i usług. Zyski pochodzą w całości z wpłat wnoszonych przez nowych członków struktury.

Podsumowując system niczym nie różni się od systemu "wpłać 5zł, zarób 15tys." tylko tyle, że tutaj rozsyłasz reflinki, a we wcześniejszej wersji - długie listy e-mail z numerami rachunków.

Na koniec rozważań i na pocieszenie dla netmarketing krótki cytat z http://kredytoblog.pl/krucha-piramida/ (polecam przeczytanie od akapitu "Oczywiście każdy może..."):
Cytat:Za przystąpienie do piramidy nie grożą konsekwencje karne, jedynie ośmieszenie się (oj, naiwny, naiwny) w oczach rodziny czy znajomych. Lepiej więc liczyć na mniejsze zarobki w pewnych źródłach, a w przypadku braku gotówki udać się do sprawdzonej, stabilnej instytucji finansowej.

Na naszym forum były już reklamowane takie programy:
http://forum.zarabianie24.net/watek-Japo...siace-osob
http://forum.zarabianie24.net/watek-Jak-...azy-wiecej
itp.
Wszystkie lądowały w koszu. Jeżeli chcesz reklamować ten program to przepraszam, ale nie na naszym forum.