Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

sprawdzone sklepy internetowe

pracuję w takich godzinach, że nie mam czasu chodzić po sklepach, więc zostaje mi kupowanie przez interenet. Jakie sklepy mozecie polecić? zostaliście kiedys oszukani?
Odpowiedz
kiedyś było więcej tych oszustw przez internet, teraz jest coraz więcej kontroli, ludzie już sie nie boją zgłaszac sprawy na policję i jeest coraz lepiej pod tym względem. Mnie jeszcze nigdy nikt nie oszukał przez neta, ale to może dlatego, że z reguły zamawiam wszystko do sklepów stacjonarnych, żeby nie płacic za przesyłkę
Odpowiedz
przez internet kupuję głownie ciuchy, buty i torebki, bo jest większy wybór i można je dostać duzo taniej. Najczęściej wybieram orsay i mohito, a z butów i torebek parfois. mają tez fajną bizuterię, wiec czasem robię hurtowe zamówienie Smile
Odpowiedz
ostatnio dużo kupuję przez aliexpress ale nie ryzykuję z zakupami na dużą kwotę, bo wysyłają przesyłkami nierejestrowanymi. w sumie tak samo robię z polskimi sklepami, po co ryzykowac.
Odpowiedz
w necie kupuję elektronikę, zeby nie szukac w saturnie albo media expert. mam już słuchawki, głośniki, mp3 itp. na razie nie było zadnych nieprzyjemnych sytuacji
Odpowiedz
na limango tez maja buty z wojasa, niedawno to odkryłam Wink tylko chyba na przesyłkę się dłuzej czeka.
Odpowiedz
ostatnio często zdarza mi sie kupować buty przez interenet, bo nie muszę chodzić po sklepach .kupuję w venezi, ale oni nie mają zwrotów do salonów, to jest minus, i w wojasie Nawet jak raz musialem wymienić buty, to nie było zadnego problemu
Odpowiedz
dobrze, że empik ma sklep, bo to oszczedza masę czasu. zamawiam płyty i książki, czasem nawet taniej niż w salonie. czasem zdarzy mi się kupić jakieś ubrania, buty rzadko, wolę mierzyc
Odpowiedz
aliexpress oraz wizz
Odpowiedz
Ja też dosyć często kupuję na aliexpress, głównie elektronikę i akcesoria motoryzacyjne. Warto zainstalować aplikację mobilną, bo jest taniej, a poza tym zdobywa się punkty.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości