Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sportenet- pasja i dodatkowy zarobek/ Wlasny Blog
Witam Was wszystkich serdecznie,

Dawno tutaj nie zagladałem a chciałbym się podzielić moim blogiem sportowo-inwestycyjnym Sport Tenet.
Jest to połączenie mojej pasji czyli tenisa którego sledze od wielu lat i sposobu na zarobek do sfinansowania corocznych wakacji.
Prosta budowa bloga z wybranym codzienna wiadomością oraz komentarz spekulacyjny wysyłany do moich czytelników na newsletter
Od 2017 roku interesuje się również Krypto walutami a dokładnie zarobkiem na arbitrażu pomiędzy giełdami, wiec z połączenia tych dwóch zainteresowań stworzyłem na blogu pakiety inwestycyjne z realnym zwrotem miesięcznym.
Na dzień dzisiejszy blog wygląda dość roboczo ale to dopiero początek drogi, wiec dajcie żnąc jak to wygląda waszym zdaniem, 
odpowiem na wszelakie komentarze ?
Pozdrawiam
Sham
link do bloga ;
Odpowiedz
[+]

strona wygląda nawet ciekawie , szata graficzna też spoko , jednak widać " gołym " okiem , że inwestowanie / zarabianie kasy jest dla ciebie priorytetem , wygląda to tak jakby blog sportowy/tenisowy był tylko " przykrywką " do " łapania " ludzi do inwestycji Huh 

jeżeli piszesz , że tenis ziemny jest Twoją pasją i interesujesz się nim od lat , to powinieneś wiedzieć , że " nadzieja " Polskiego tenisa ziemnego ma na imię Iga a nie Ida Wall Wall , to taki przykład pierwszy ze strony głównej , daje tak " po oczach " , że trzeba " gogle " założyć Confused
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
Tak blad popelniony ... gdyz w trakcie tradowalem na betfair wiec literowka nastapila, dziekuje za spostrzegawczosc. Iga wyglada dobrze ale nie jest ona w moim kregu zainteresowania w tym sezonie, choc mam nadzieje ze zajdzie wysoko w rankingu na tak mlody wiek. Z cala pewnoscia, oldman41 inwestycja jest wazna funkcja mojego bloga.Nie sugeruje zadnej inwestycji czy gamblingu, na czytakem sie tyle o csamach przewijajacych sie prze te i inne fora ze zal dupe sciska. Dziele sie uwielbieniem do sportu i bede pokazywal w czasie ze dyscyplina i rezim zachowany w sport tradingu moze przyniesc fajne plusy w portfelu. Nie inwestuje tu w drogie scripty i pol tuzimu informatykow staram sie propagowac liittle old lady style of trading.(styl malej starszej pani na gieldzie)- przepraszam za brak polskich znakow Wink
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości