• 17 głosów - średnia: 2.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SocialBiznes.tv
Opis programu:
"Program partnerski Social biznes - 55% prowizji dla Ciebie!

Dowiedz się, jak profesjonalnie podłączyć facebooka do Twoich działań marketingowych, generowania coraz większej liczby klientów i przede wszystkich zwiększania swoich zysków.

Od teraz, a właściwie od \\\"za chwilę\\\", gdy dołączysz do programu partnerskiego, możesz zacząć również zwiększać swoje zyski, dzięki promocji tego produktu i innych produktów tworzonych prze ze mnie.

Jasne reguły i korzyści dla Ciebie:

1. Dostajesz prowizję od sprzedaży produktu - aż 55% jego ceny netto. Daję Ci więc więcej niż zostanie dla mnie!

2. Ciasteczka ważne przez 365 dni, co oznacza, że nawet jeśli internauta nie zdecyduje się na zakup bezpośredni z Twojego polecenia, każdy jego zakup przez najbliższy rok zostanie zaliczony na Twoje konto.
3. Regularne wypłaty.

4. Możesz promować Social biznes poprzez link z końcówką partnerską (np. socialbiznes.tv/?a=000645) oraz kreacje reklamowe dostępne tutaj.

5. Niezmienność zasad - chyba, że na lepsze dla Ciebie:)

Jak to wygląda w praktyce?

1. Social biznes składa się z części bezpłatnej (podstawowej) i płatnej (zaawansowanej).

2. Polecasz wersję darmową - internauci nie czują od razu próby sprzedaży. Specjalnie przygotowany program pozwala najpierw na zbudowanie relacji.

3. Ciasteczko jest instalowane od razu z poziomu części darmowej. Wysłana z automatu kilka dni później oferta sprzedażowa będzie i tak zaliczona na Twoje konto (dzięki ciasteczku ważnemu 365 dni). Dba o to system ProPartnera.

4. Nie potrzebujesz się niczym zajmować, poza promocją darmowego kursu - o przekonanie klienta zatroszczę się ja, a ProPartner obliczy i wypłaci Twoje wynagrodzenie. Możesz poczuć się bezpiecznie.

5. O bezpieczeństwo Twoich zarobków troszczy się (oprócz mnie:) ) Sieć Programów Partnerskich ProPartner."
Propartner
SocialBiznes.tv
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości