Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

SMS Premium który wybrać

aha czyli nie dotpay
Jeśli szukasz pracy to możesz spróbować na ofertypracyzagranica.com.pl tutaj jest setki aktualnych ofert pracy za granicą.
Odpowiedz
Witam zapraszam do korzystania z płatności CashBill (sms premium i płatności on-line) oraz programu afiliacji - można wygenerować dodatkowy dochód (webmasterów którzy zaimplemetują płatności CashBill np. na stronie klienta mogą wygenerować dodatkowy przychód bez zbędnego nakładu czasu i pieniędzy) zachecamy do kontaktu z personelem CashBill.
Odpowiedz
dotpay jest chyba najlepszym do tego typu rzeczy
Odpowiedz
Na blogach korzystam z Dotpay SMS Premium i płatności online przez nowy panel Dotpay. Póki co nie mogę narzekać Smile
Odpowiedz
Ogólnie Wje... się w ten temat wiem, że on jest stary. Jednak nie potrafię nabić 5 postów o tak, sobie bo ja nie piszę - staram, się nie pisać durnot. Dlatego wybrałem ten, bo pracowałem z Premium SMS wiele lat tz. Obsługa Płatnych SMSów.
Powiem tak..... a już mogę.
Jeżeli chcesz mieć premium sms na stronie, blogu czy mini blogu - daj tresc która będzie warta tych 10,20 czy nawet 30 zł , nie napawajcie do oszustwa jak to ogólnie bywa.
Oczywiscie nikogo nie oskarżam
Odpowiedz
profitsms jest git
Odpowiedz
(20-03-2017, 20:08)Ravter napisał(a): profitsms jest git

Tak, a mi zbanowali konto za "łamanie regulaminów innych serwisów", bo gdzieś tam podałem dane do wysłania smsa premium na numer należący do nich.
Już lepszym rozwiązaniem byłoby iCash.pl

Ja jednak polecam HomePay.pl -> płacą podatek za Ciebie, a jeśli w ciągu roku zarobisz minimum 200, czy 300 zł, to dostaniesz nawet PIT-11 za dany rok.
Odpowiedz
(20-03-2017, 21:34)Kleju93 napisał(a): [quote='Ravter' pid='166518' dateline='1490036892']
Ja jednak polecam HomePay.pl -> płacą podatek za Ciebie, a jeśli w ciągu roku zarobisz minimum 200, czy 300 zł, to dostaniesz nawet PIT-11 za dany rok.

I to chyba jest najlepszy układ, bo wiele osób początkujących nawet nie wie, że trzeba jakiś pit odprowadzić, nie mówiąc gdzie, kiedy i za co Smile
Odpowiedz
Ze swojej strony mogę polecić HotPay.pl
Odpowiedz
Na chwilę obecną HotPay jest dobry. Kiedyś był HomePay, ale się zawinęli wraz z moimi pieniędzmi jak i innych klientów Wink
Odpowiedz