Smartfon.

Witajcie, mam pytanko.

Szukam smartfona, który ma system Android lub Windows Mobile. To jest główny wymóg. Miło też byłoby, żeby posiadał dobry procek (gra na forexie, zatem, byłoby tam dużo wykresów). Wyświetlacz także w miarę duży. Smile

Ktoś ma jakieś propozycje?? Smile)
Moje GG: 41489965
[Obrazek: madrze.jpg]
Odpowiedz
[-]
  •

Moja propozycja to trzymać się z dala od WM. Może podaj w jakiej klasie cenowej Cię interesują te smartfony?
Bo mogę Ci zaproponować samsunga galaxy s2 z 2rdzeniowym prockiem i ekranem 4,3 cala, lub jeśli to mało to samsunga galaxy note z ekranem chyba 5,3 cala. Obydwa na androidzie.

Odpowiedz
[-]
  •
Jeśli chodzi o cenę, to na chwilę obecną się nie zastanawiałem, na chwile obecną "poznaję rynek". Smile) Czekam na kolejne propozycje. Smile

adrianwu, mozesz podac linki??
Odpowiedz
[-]
  •
Betheley, ale zdajesz sobie sprawę, że telefon na Androidzie długo nie potrzyma na jednym ładowaniu?

A także musi być Online, łączyć się z internetem non stop, więc trzeba mieć pakiet na internet, najlepiej z lejkiem lub łączyć się przez WiFi bezpłatnie.

Można to oczywiście wyłączyć, ale wtedy telefon będzie bez użyteczny, bo nie do tego został stworzony.

A w Windows Mobile się nie pakuj, stary system bez aktualizacji i wsparcia.
Jak już, to z Windows Phone 7 możesz spróbować.

Telefonu Ci nie polecę, raz tylko testowałem Huaweia z Play, fajna zabawka, prawie dwie minuty trwało włączanie.

Ja gustuje w lowendach, prostych telefonach do dzwonienia i smsowania z długo trzymającą baterią.Wink
Odpowiedz
[-]
  •
Zdaję sobie sprawę z tego... Jesli chodzi o internet, to w play, mam sporo neta w abonamencie.. Big Grin Bateria ma wytrzymać jakieś 9-10h max... Bo tyle średnio nie ma mnie w domu. Smile
Odpowiedz
[-]
  •
http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=2174
[Obrazek: FMhFZ.png]
Odpowiedz
[-]
  •
Hmm... Fajny... Poczytam sobie o nim zaraz..
Odpowiedz
[-]
  •
Samsung Galaxy S2
http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1826#parametry
Samsung Galaxy Note
http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1916#parametry

Jeśli nie zależy Ci na cenie, a na parametrach poczekaj na Samsunga Galaxy S3:
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Sams...39739.html

PS: Ogólnie Samsungi mają genialne ekrany, kolory są dośc dobre, ale da się czytać smsy nawet w słońcu(w końcu amoledy Big Grin).

Odpowiedz
[-]
  •
Ja mam SGS +, jestem bardzo zadowolony - ekran spory, nie zawiesza się.
Odpowiedz
[-]
  •
Ja posiadam Sony Xperia Tipo(przez innych pieszczotliwe zmieniana nazwa) i bardzo mi odpowiada Wink gabaryty nie za duże ale mi wystarczy Big Grin
[Obrazek: banner.png]

[Obrazek: banner3.png]
Odpowiedz
[-]
  •
Ble, tylko ja taki biedny z blackberry latam?

Tez Ci polecam Galaxy, mimo, że sam bym go nie kupił. Może zabrzmie jak hipster, ale dla mnie jest zbyt mainstreamowy.
W zasadzie jeśli nie kupisz najtańszego ścierwa to każdy każdy inny telefon Ci powinien pasować.
qwe
Odpowiedz
[-]
  •
Jeśli chodzi o marke to najbardziej polecam Samsung i Sony Xperia Wink

Odpowiedz
[-]
  •
A ja bym polecał kupić tableta zamiast smartfona.

Sam mam takiego taniego Lark Freeme 70.6 (za 250zł można już kupić) i w sumie jestem zadowolony, w porównaniu z kompem to duuużo mniej ścina mi tableta. Android 4.04 jest, myślę że by się nadał do forexa Smile 0,5gb ramu, 1 GHz, 7". Jedynym mankamentem jest słabotrzymiąca bateria.

Ale jak chcesz kupić smartfona to pewnie większy budżet masz, więc może Google Nexusa 7? To podobno niezła maszyna jest.
Najlepszy Płacący Bux (do $0.02 za klik): http://adfoc.us/6247745366044
Najlepsza Aurorka ($0.01 min wypłata): http://adfoc.us/6247710155556
Najlepsza strona do skracania linków (Do $10 CPM): http://adfoc.us/624777835489

Odpowiedz
[-]
  •
A ja jakoś nie mogę się przekonac co do tabletów.. Nie wiem, to takie chyba moje "widzimisie" ;D

Odpowiedz
[-]
  •
Z marki poleciłbym Ci Samsunga, sam mam od roku i dobrze sie sprawuje
Odpowiedz
[-]
  •
Bierz Lumie 920 lepsza od SGS III.
Odpowiedz
[-]
  •

wszystko zależy od budżetu.
Do 500 zł najlepszy jest samsung galaxy s
Odpowiedz
[-]
  •
szukasz smartphone z Androidem to Samsung Galaxy S II lub III, lub HTC One bo Nokie i inne z nowym Windows Phone to wiadomo nie są tak bardzo popularne jeszcze ale jak chcesz Windowsa to Lumie 820 lub 920
Odpowiedz
[-]
  •
Ja posiadam LG L5 z Androidem 4.1 ICS ale teraz poluje na Sony Xperie Z Big Grin
Odpowiedz
[-]
  •
Polecam Samsung Galaxy S2 lub nowszy
Odpowiedz
[-]
  •
Galaxy s2, bardzo dobry jak na swoj wiek Big Grin
Odpowiedz
[-]
  •
Ja nie decydowałabym się na Samsunga, a na pewno nie nie na Galaxy, ponieważ miałam już kilka i wiem, że potafią byc zawodne.. co prawda fajnie wyglądają, ale wiele osób na nie narzeka niestety.. bo moi znajomi też mieli do czynienia z takimi smartphonami...
Odpowiedz
[-]
  •
Ja ostatnio zaryzykowałem i wziąłem Lenovo A820. Chińska marka, ale posiadam od nich laptopa i jestem zadowolony. Co z telefonem? Kurczę. Za taką cenę (sprawdźcie na allegro ile on kosztuje) nie znalazłem nic o takich parametrach. Super maszyna
Odpowiedz
[-]
  •
Lenovo na pewno tak, jeżeli chodzi o laptop, ale na pewno nie , jeżeli chodzi o telefon, w przypadku telefonu decydowałabym się na HTC lub Nokię ewentualnie Sony Xperia to bardzo dobre smartfony godne uwagi i godne użytkowaniaSmile
Odpowiedz
[-]
  •
[quote='MegaCarisa1672' pid='108479' dateline='1396606301']
Ja nie decydowałabym się na Samsunga, a na pewno nie nie na Galaxy, ponieważ miałam już kilka i wiem, że potafią byc zawodne.. co prawda fajnie wyglądają, ale wiele osób na nie narzeka niestety.. bo moi znajomi też mieli do czynienia z takimi smartphonami...
Odpowiedz
[-]
  •
Bardzo dobrze używa mi się teraz Nokii. Smile Przesiadłam się z HTC z Windows Phonem i tak mi się spodobał, że Nokię z dedykowanym tym systemem wybrałam tak naprawdę automatycznie. Wink Jest bardzo intuicyjny, można pobrać dużo fajnych aplikacji. Polecam Smile
Odpowiedz
[-]
  •
W tej chwili mam Alcatela Scribe HD i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu smartfony tej firmy. Całkowicie bezawaryjny i solidnie wykonany. Niby firma nie ma zbyt wielkiej renomy, dlatego trochę się obawiałem przed zakupem, ale jestem całkowicie zadowolony z zakupu.
Odpowiedz
[-]
  •
Ja mam podrobke samsunga note, na dwa simy, dziala idealnie. Smile
Odpowiedz
[-]
  •
polecam Sony. Mam już kolejny z rzędu telefon tej marki i jestem zadowolona. System operacyjny Android bateria nawet przy włączonym internecie trzyma nieżle
Odpowiedz
[-]
  •
(27-09-2014, 19:15)trio napisał(a): Ja mam podrobke samsunga note, na dwa simy, dziala idealnie. Smile

Chińskie podrónki są, według mnie, bardzo dobre. Sam zdecydowałem się na zakup chińskiego telefonu leagoo lead 3, za całe 190złotych i jestem z niego cholernie zadowolony (no może brak lte boli, ale z drugiej strony...). Mocny procek, 2 simy, działa idealnie wszystko, po co przepłacać z markowe smartfony, jak można mieć fajny telefon w o wiele niższej cenie?
Odpowiedz
[-]
  •

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości