• 36 głosów - średnia: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SliceThePie.com - przyjemnie i realnie na BOGATO!!
Witam wszystkich! Przygotujcie się, mam dla was coś co pokochacie!
To jest mój dziewiczy post na forum (choć nie jestem nowicjuszem w temacie) i od razu wjeżdżam z kopyta!! Mam dla was świetną stronkę, gdzie w przyjemny sposób, błyskawicznie napełniamy nasze konto! Nie znalazłem dotychczas wygodniejszej formy zarabiania w tempie, które bije całą konkurencję na łeb. I w dodatku jest w pełni za FREE! Bez żadnych dodatkowych wymagań, zaczynając od zera, błyskawicznie wypychamy portfele! Big Grin

Trochę charakterystyki projektu (Sorry, że tak obficie!):
Część z was zapewne słyszała o tym serwisie wcześniej, ponieważ istnieje już od ładnych paru lat i świetnie się trzyma stale wypłacając łatwo naskrobaną mamonę. W zeszłym roku mieli krótki, mroczniejszy okres w działaniu przez liczne próby hackowania systemu, co stało się powodem zawieszenia w płatnościach oraz dalszemu prosperowaniu w poprawny sposób; podczas gdy trwały prace nad nową, dopicowaną wersją systemu (głównie pod względem zabezpieczeń i długotrwałą niezawodnością w działaniu). Ten okres rzucił złe światło na reputację serwisu, a biorąc pod uwagę w jak niewiarygodnie łatwy i szybki sposób można tu zarobić naprawdę duże kwoty, wielu uważa od tamtego czasu, że to zwyczajny SCAM, ale choć trudno w to uwierzyć - NIE jest nim, ZAPEWNIAM! (Zresztą sami się przekonajcie Big Grin) Tak więc od jesieni 2011 możemy cieszyć się, że coś takiego istnieje, żeby pomóc nam podreperować nasz budżet.
A TERAZ TRZYMAJCIE SIĘ MOCNO BO BĘDZIE TRZĘSŁO! Big Grin

O co chodzi?! Płacą nam za SŁUCHANIE MUZYKI i wydawanie OPINII na jej temat. ...Taaaak! To tyle!
Bawimy się w jurorów "Idola" Big Grin
Jako że serwis został założony przez brytyjskich łowców talentów z branży muzycznej. I naszym zadaniem zwyczajnie jest ocena kawałka który aktualnie jest nam serwowany.
Dajemy 'Rate-y' na wmontowanej w panel skali: od 0 do 10 i argumentujemy decyzję wpisując tekst do załączonego 'Boxu'. Opis można wklepywać w okienko już od początku sesji, równolegle do granego właśnie utworu. Jednak końcową ocenę na skali można definiować dopiero po upływie 90 sekund trwania piosenki. Zamieszczony timer odlicza sekundy wspak i gdy wybije już "0" suwak zostaje odblokowany, aby sfinalizować naszą ocenę i przejść dalej.

Ile można wyciągnąć za coś tak błahego, poświęcając raptem kilka minutek na sesję? ...Chciałbym widzieć teraz wasze miny... Tongue

Wynagrodzenie natychmiastowo przyznaje zautomatyzowany system, bazując na elementach, które w zasadzie każdy musi samemu odkryć. -- Można trochę poczytać w internecie o technikach stosowanych przez innych "jurorów" i ich spostrzeżeniach. Możemy też tutaj wspólnie próbować znaleźć najlepiej oceniane przez system elementy, żeby zdobywać jak najwyższe wypłaty.
Ciekawostka: Zauważyłem, że wysoko nagradzane są nieco dłuższe, zróżnicowane wyrazowo teksty i nasycone osobistymi odczuciami - czy wam się podoba, czy lubicie/nie lubicie ten gatunek, w jaki humor was wprawia itp. - Ale bez przesady, żadne jakieś tam wielkie wypracowania! Szkoda na to czasu a system też ma określony przecież jakiś standard objętości który nagradza najlepiej i trzeba go wyczuć. Treściwe, sensowne opinie punktują najwyżej.

I WRESZCIE LICZBY: od 0.02$ (za sesję) się zaczyna...
A kończy na... no właśnie, w tym rzecz, że trudno jest tu określić limit, bo system oparty jest na rangach i zdobywanym wraz z kasą doświadczeniu względem postępującej zabawy (czy też raczej - pracy). A im wyższa ranga tym wyżej płacą Smile)
**W nieco ponad godzinę zabawy w serwisie podbiłem do poziomu 20, zarabiając przy tym lekką ręką niecałe 7$, gdzie już za 4-ty utworek (na samym początku) dali mi 0,28$ - jak dotąd najwyżej! Ale czuję, że na tym się nie skończy Smile Pozostałe wahają się średnio w granicach 0,22-0,26$, z kilkoma wyjątkami na pułapie 0,09-0,15$.
Dodatkowo, za każdego poleconego (jedynie z pierwszego poziomu, ale bez limitu w rozpiętości) dostajemy aż 10% jego zarobków przez 1 rok. Już do was dociera jakie to pieniądze i w jakim czasie? :cool Wypłaty na PayPal: min. 10$
[wystarczą max. 2 godz., żeby tyle zarobić]
- pieniądze na koncie w przeciągu 5 dni, najczęściej jednak wystarczą 2-3 dni (wysokość kwoty nie wpływa na czas dokonywanej transakcji).

I teraz najważniejsze! Liczba utworów do oceny jest teoretycznie nieograniczona [co ciekawe, można wielokrotnie oceniać ten sam kawałek i przy tym otrzymywać różne wynagrodzenia! Nie mam pojęcia od czego to zależy]. Zatem limity wyznaczamy sobie sami, bo serwis daje nam nieograniczone możliwości błyskawicznego nabijania sporego hajsu!!!
I bez obaw o to że szybko mogą zbankrutować - wyczytałem, że dysponują przeogromnym kapitałem, który dodatkowo wciąż jest pomnażany dzięki mechanizmowi ruchu i aktywności na stronie spotęgowany również przez panel po przeciwnej stronie, przeznaczony dla młodych artystów pragnących wypromować swoją muzykę!

Jedynym minusem jest obowiązkowa znajomość angielskiego! Tylko w tym języku można prospektywnie działać na stronie. Zatem niestety nie jest przeznaczona dla każdego...
Zostawiłem wam kilka ciekawych elementów interfejsu do samodzielnego obczajenia, żebyśmy mieli o czym podyskutować Big Grin
...A teraz do dzieła! Kupa kasy czeka!!! Powodzenia! Big Grin

Proszę o rejestrację z tego linku:
http://www.slicethepie.com/?wyd=421749

__-Dziękuję za kliki i służę pomocą w razie potrzeby-__

Jakieś dowody wypłat?
Najlepszy Płacący Bux (do $0.02 za klik): http://adfoc.us/6247745366044
Najlepsza Aurorka ($0.01 min wypłata): http://adfoc.us/6247710155556
Najlepsza strona do skracania linków (Do $10 CPM): http://adfoc.us/624777835489

@Speedy32go
Możesz w ogóle się zarejestrować na tej stronie?
Z tego co wiem to rejestracji z Polski nie akceptują, sam mam taki komunikat po wejściu na stronę: "403 - Forbidden: Access is denied.
You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.".
Dawno już chciałem na tym zarabiać ale no niestety... Teoretycznie możnaby z proxy korzystac ale nie wiem czy by to przeszło, ponoć to niedozwolone na tym serwisie. Skoeo strona Ci działa i się jakoś zarejestrowałeś to teraz pytanie: masz inne IP niż polskie, korzystasz z proxy czy jeszcze coś innego?

BTW. Słyszałem , że serwis wypłacalny i całkiem dobry, jedynym problemem są te rejestracje zamknięte dla Polaków.

Oj tego nie przewidziałem... Sad Ja od trzech lat mieszkam w UK więc nie miałem najmniejszych problemów z rejestracją. Szkoda bo serwis jest naprawdę świetny, lepsza lub gorsza nutka wpada do ucha, wlepiam krótki koment i tak w 2 dni wyciągnąłem 40$! Którymi finansuje sobie Upgrade do pozostałych kont takich jak np. MyBrowserCash... Świetna sprawa, nigdzie jeszcze się nie spotkałem z tak szybkim zarobkiem ale szkoda że was nie akceptują Sad Przepraszam, nie wiedziałem.

No właśnieSad Wielka szkodaSad Myślałem by spróbować z proxy, co mi szkodzi w sumie, ale nie wiem czy jest sens... Niby 2h to nie jest dużo... Ale czy na pewno przez ten czas (2h) da radę zarobić AŻ $10 czyli minimum do wypłaty? Często opisy są "podkoloryzowane" by bardziej zachęcić do rejestracji. Po niej okazywało się, że (jak to zwykle bywa) rzeczywistość jest zupełnie inna...Tongue Stąd moje pytanieBig Grin

PS. Skoro już kasę dostałeś z tego serwisu to pochwal się dowodem wypłatyWink