Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skyllex pytania
Witam, chce zainwestować 1000$ na skyllex i mam kilka pytań - dopiero zaczynam "zabawę" z zarabianiem w necie.

1. Glimpse - zainwestuje te 1k$ i po 25 dniach będę miał 1550$, bez większej pracy? Czy muszę jeszcze coś robić? Polecać? Mógłby ktoś wytłumaczyć jak głupkowi?

2. Po uzyskaniu jakiegoś tam zysku trzeba się rozliczyć?

3. Co musiało by się stać, żeby skyllex nie wypłacił mi pieniędzy?

4. Co musiało by się stać, żeby skyllex upadł? Bo rozumiem, że ryzyko o którym wszyscy mówią to że firma/program upadnie, tak?
Odpowiedz
[+]
Jeśli chodzi o skyllex, odpuściłbym, program dość stary i bardzo bardzo wysokie ryzyko.
Odpowiedz
[+]
Ale jakie to ryzyko?
Odpowiedz
[+]
Wpłacisz i kasy więcej nie zobaczysz. Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że są to programy wysokiego ryzyka. Im dłużej na rynku tym większe ryzyko. Dziś jest jutro znika. Tego nikt nie przewidzi.
Odpowiedz
[+]
Jednak chciałbym zaryzykować. Odpowie ktoś na resztę pytań?
Odpowiedz
[+]
1) jaki jest % zwrotu nie wiem nie działam tam musisz na stronie sprawdzić
2) Kwota wolna od podatku to coś około 3000, w niektórych przypadkach większa zależy od całego rocznego dochodu.
3) 4) Braknie im kasy i nie wypłacą. Skończą się napływy świeżych pieniędzy do programu.
Odpowiedz
[+]
Witam serdecznie, inwestuje w skyllex i Bio Palm Oil gdzie masz masz 6% zysku i długość inwestycji 20dni (minimum 25$ inwestycji)

Już długo w tym jestem i naprawdę polecam, poniżej podaje linki i zapraszam, więcej pytań, priv Smile Smile Smile

Odpowiedz
[+]
(12-03-2017, 15:30)IUKASZEK napisał(a): Witam serdecznie, inwestuje w skyllex i Bio Palm Oil gdzie masz masz 6% zysku i długość inwestycji 20dni (minimum 25$ inwestycji)

Już długo w tym jestem i naprawdę polecam, poniżej podaje linki i zapraszam, więcej pytań, priv Smile Smile Smile

********** - 50$ - 30dni - 50% zysku.
********** - min 25$ - 20dni - 6%dziennie

Jak mozna reklamowac Palmils skoro od kilku dni jest informacja na stronie ,że program nie działa i nie wypłaca . Jak coś reklamujesz , to postaraj się być na bieżąco i nie wprowadzaj ludzi w błąd . Moje 3 programy w ciągu ostatnich 2 tygodni upadły i od razu zmieniłem sygnaturę i w tematach zamieściłem ostrzeżenia.
Co do Skyllex - cały czas działa i wypłaca i według mnie jeszcze trochę pociągnie. RolleyesRolleyes
Zarabiaj ze mną ! Oferuję Rerfback od pierwszego depozytu - info priv.
https://nordebank.com/?ref=marioc
https://safe-money.biz/?ref=12000
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości