Skrócone linki w sygnaturze oraz przejęcie tematu w wypadku zaniedbania go przez oryginalnego autora.


#1
Witam
Niezbyt wiedziałem gdzie mógłbym zadać 2 pytania dotyczące mozliwości działania na forum a i nie znalazłem zbytnio odpowiedzi na forum przez opcję szukaj. Zatem:

1. Czy istnieje możliwość legalnego wstawienia w sygnaturze skróconego linku przez np Adf.ly? Bo wiem i mam wstawione bannery promocyjne mojego bloga oraz strony z której jam najwięcej wypłat, jednakże nie wiem czy wstawienie skróconych odnośników do w/w stron nie będzie skutkować ostrzeżeniem lub inną sankcją ze strony administracji.

2. Czy istnieje możliwość "przejęcia" bądź stworzenia nowego tematu o danej stronie w wypadku braku działalności autora oryginalnego tematu o danej stronie? Konkretniej mam tu na myśli temat strony PartenerSite.com w dziale buxhostów:

http://forum.zarabianie24.net/t-placi-pa...rtenerSite

Sam autor tematu logował się ostatni raz na forum we wrześniu 2013 roku a ostatnia odpowiedź jest z końca października 2011 roku także temat jest dosyć wiekowy oraz nie aktualizowany, a szkoda gdyż strona dalej jest wypłacalna o czym świadczy mój temat o dowodach wypłat z tejże strony (gdzie dodane przeze mnie jest prawie 40 dowodów wypłat):

http://forum.zarabianie24.net/t-partener...-8615.html

a jednocześnie też nie wiem czy sam autor korzysta jeszcze z tego buxhosta. Także nie powiem, że przydałoby się tematykę tej strony odświeżyć, gdyż program jak na buxhosta jest dość stabilny i z pewnością przyciągnąłby on wielu nowych użytkowników.
[Obrazek: Banner-PL_nxnhrqh.jpg]
[Obrazek: banner3.gif]
Odpowiedz
[-]
  •Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Edycja pierwszego postu przez autora tematu Kleju93 10 1,973 15-10-2018, 20:33
Ostatni post: AdminUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości