Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Sieć poleconych - pewny zarobek !!! Szukam osób do stworzenia.

Witam.Mam koncepcję na zarobek dla szerokiej liczby osób ,aczkolwiek ograniczonej.Szukam odpowiedzialnych ludzi do stworzenia nietypowej społeczności osób zarabiających wspólnie.

Chodzi tutaj przede wszystkim o wspólne klikanie w linki,używanie surfbarów i inne programy.Wszystko byłoby kontrolowane na forum do którego miałby dostęp każdy użytkownik zarejestrowany w społeczności (najpierw umieszcza swoje podanie w którym to opisuje siebie i swoje doświadczenie związane z PTC itd) po czym przechodzi okres próbny (termin - do ustalenia),podczas tego okresu próbnego klika w linki innych (już użytkowników) sieci wymiany i sprawdzana jest wtedy jego rzetelność,jeśli faktycznie klika codziennie,używa sb itd to zostaje on oficjalnie użytkownikiem sieci wymiany i wybiera TRZY BUXY/programy (takich których nie ma w systemie) i daje informacje na forum odnosnie buxa i pozostali użytkownicy klikają w ten czas w jego buxy,a on klika pozostałym.I tak to funkcjonuje - w ten sposób można zarobić naprawdę dużo,wystarczy odrobina cierpliwości.

[center]FAQ.[/center]

1.Czy to legalne?

- Programy ten jest w zupełności legalny,będziemy używać tylko sprawdzonych,wypłacalnych buxów.

2.A co jeśli nie znam się na tym,a jestem zainteresowany współpracą?

-Jest możliwość podpięcia pod program nowicjuszy w dziedzinie zarabiania w sieci

3.W jaki sposób wypłacane są pieniądze z zarobku z takich rzeczy?

- Z reguly są to AlertPay / PayPal.

4.Kontakt:

GG : 8794711
E-mail : [email protected]
Forum : (niebawem zostanie otwarte!)
Odpowiedz
Ja nie wiem ,czy Panu można zaufać. Widzę ,że to jest pierwszy Pana post. Myślę ,że taka inwestycja jest wątpliwa!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
gościu sie ogłasza z tym tematem na kilku forach więc jest coś na rzeczy, pytanie coWink
Odpowiedz
To nie ma prawa bytu jak widzę. Jeśli każdy miał by do wybory 3 serwisy które jeszcze nie są wybrane przez innych to widzę tam max 10-15 osób. A nawet mniej bo chyba każdy klika już w kilku serwisach z których nie zrezygnuje.

Odpowiedz
nie , to chyba nie wypali.ale jestem ciekawy postępów Wink Proszę o informacje z rozwoju sytuacji!
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz

co do np. klikania sobie w linki to fajny pomysł, i np. jeszcze surfbar też ale jak ktoś jest np. w jednym
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Takie coś ma szanse na rozwój.Uczestniczyłem w identycznym programie i praktycznie przy klikaniu 7-8 osób + 2-3 aktywnych refów uzbieralem 20$ w 2-3 tygodnie.
Oczywiscie,liczba osob ograniczona !! Wszystko opisane na forum:

zarabiamy.foreo.pl

Można się już zapisywać !
Odpowiedz
Fajna sprawa ale troche podejżane jest to i narazie dam sobie spokój. Tongue
Odpowiedz
to lepszy program to refbacki są bo przynajmniej pewneSmile nawet jak sie nie dojdzie do minimum a upline dojdzie to i tak wpadnie czlowiekowi cos nie cos z refbaku
Odpowiedz
Cola i tak refback nie przebije Bux za Bux, bo każda strona kożysta x2 a żaden żadnemu nie musi płacić, więc to praktycznie na tym samym polega
Odpowiedz