Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

SheriHitz - podobne zasady co w EasyHits4U

Przedstawiam, nowego manualsurfa obecnie 850 uzytkowników.
Zasady bardzo podobne jak w EasyHits4U.
Dokładnie wszystkiego jeszcze nie poznałem.
Zarobek 0,30$ - 1000 stron
Za promowanie ich strony także zarabiamy
1 UV - 1 Kredyt
1Non UV - 0,25 kredytu
Mamy także PTC, PTC Wall
Na start dostajemy trochę kredytów na surfa, banner oraz text
Co 20 stron coś wygrywamy (kredyty, banner, $$ itp.)
Timer - 10s
10% z poleconego
6 poziomów poleconych Smile 10-5-3-2-1 %
Min 10$ - PP, Payza, EGOPay

Na link aktywacyjny czeka się kilka minut i w nim trzeba potwierdzić e-mail, oraz otrzymujemy hasło do logowania (nasz login to email)

Chętnych do przetestowania zapraszam, zapowiada się dobrze.

[Obrazek: sherihitz.png]
Odpowiedz
Masz refa.
Na stronie też jest informacja że dla pierwszych 1000 aktywnych użytkowników dadzą jakieś ulepszone konto.
[Obrazek: ulpqGP4.jpg]
[Obrazek: mintshost1.jpg]
Odpowiedz
Dzięki jarek, cos pisze ale najpierw muszę te 100 stron zobaczyć aby aktywować konto do końca, wtedy może coś więcej się dowiem
Odpowiedz
Wiesz już coś więcej?
[Obrazek: ulpqGP4.jpg]
[Obrazek: mintshost1.jpg]
Odpowiedz
Na razie tyle że za 100 stron wygrałem 4centy, kredyty wymieniają tak jak w easy jak uzbierasz 1000, dodane strony czekają na akceptacje, a co do tego ulepszenia to tylko że jest rabat 25%, ale o darmowym jak na razie nic
Odpowiedz
Jak na razie wygląda na to że zanim wyklikam te 1000 stron i dostanę te 30 centów, to więcej będę miał z wygranych, wychodzi na to że za 1000 stron będzie z 70-80 centów (30+wygrane) więc całkiem fajnie Great
Odpowiedz
jaki przelicznik kredytów?
Do 300 euro dziennie http://learnmoneystrategy.com/kot tylko tu, przeczytaj i sprawdź

Odpowiedz
tak jak w easy 1000/30centów
Odpowiedz
Fajna stronka. Wysurfowałam 486 stron i z samych bonusów mam już 14 centów + inne dodatki jak gratisowe wejścia, wyświetlenia bannerów itd.
Smile
Odpowiedz