• 62 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ShareCash + poradniki i boty
Ale rozliczasz sie bez dzialalnosci, moźna tak ? Catshare wysyla faktury z wyplatą? Chodzi mi o zwykle konto, tak źeby za pobranie pliku naliczana byla oplata. Dzięki za info.

Ale jeźeli zarabiasz bez dzialałnośći, jest to legalne, jak nie ma umowy jak sie rozliczać z podatku? Z wyplatą są jakieś faktury? Dzięki za info
  Odpowiedz

tak rozliczasz sie bez działalnosci gospodarczej Smile
  Odpowiedz

zapisalem sie, prosze o boty i poradniki na email [email protected]
  Odpowiedz

powiem szczerze, że w tej dziedzinie jestem laikiem. Zarejestrowałem się ostatnio dodałem jeden plik. Kiedy chce go ściągnąć, wyświetla się strona, że muszę wypełnić przynajmniej jedną ankietę do końca. Po wypełnieniu chce numer telefonu, później pin. Nie da się łatwiej ?
  Odpowiedz

(19-06-2013, 22:31)pilotozyrysa napisał(a): powiem szczerze, że w tej dziedzinie jestem laikiem. Zarejestrowałem się ostatnio dodałem jeden plik. Kiedy chce go ściągnąć, wyświetla się strona, że muszę wypełnić przynajmniej jedną ankietę do końca. Po wypełnieniu chce numer telefonu, później pin. Nie da się łatwiej ?
Nie chodzi o to, ze ty wypełniasz tę ankietę, a osoba, która chce pobrać Twój plik.
W niektórych krajach są tylko płatne oferty (Jak w Polsce, gdzie pobierane są środki z konta za SMSy), ale np. Niemcy czy USA mają darmowe, np. rejestracja w jakimś serwisie.

Podsumowując, plik musi być na prawdę warty wypełnienia tej oferty, żeby ktoś się nim zainteresował
  Odpowiedz

Kiedy się sharecash dowie lub jakoś wykryje, że używa się botów, wtedy pewnie zbanuje konto i być może będą chcieli zwrot pieniędzy. Jak to jest w końcu? Te boty są wykrywalne, czy niewykrywalne? Bezpieczne to jest?
PS. mam pytanie chciałem zmienić hasło na nowe w sharecash, ale starego nie pamiętam, a kiedy klikam w link do resetowania hasła to wyskakuje taka tabelka, żeby dane uzupełnić, a ja nie wiem o co chodzi, nawet nie mogę tego pominąć.
[Obrazek: 5ec.png]
  Odpowiedz

ciekawe to
  Odpowiedz

czekam na  szkolenie
  Odpowiedz

Zrobione, czekam na odpowiedz Smile
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości