Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 79 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SeoPilot.pl - system sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów
Dzięki za odpowiedź, muszę spróbować Smile Ciekawe czy naliczą mi zaległy bonus Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
[+]
Jeżeli nie miałeś wcześniej zainstalowanego kodu ze statusem OK w panelu to naprawdę bardzo wątpliwa sprawa.
Odpowiedz
[+]
Drodzy Użytkownicy!

Mamy przyjemność poinformować, że wzbogaciliśmy System SeoPilot.pl o funkcję automatycznej generacji Rachunków i Faktur.

Już od dzisiaj, przy pomocy tylko jednego kliknięcia, bez straty czasu na zbędne formalności, błyskawicznie wygenerujesz Fakturę lub Rachunek dla SEOPILOT LTD, a także otrzymasz potrzebne Ci dokumenty.
Funkcja generowania dokumentów dostępna jest w Twoim Profilu Użytkownika.
O szczegółach możesz przeczytać tutaj.

Uwaga! Każdy Użytkownik, który chce korzystać z funkcji automatycznej generacji dokumentów, proszony jest o wybranie w swoim Profilu Użytkownika aktualnego dla siebie rodzaju podmiotu, wypełnienie wszystkich pól i wysłanie Profilu ze zmianami na weryfikację.

Mamy nadzieję, że funkcja automatycznej generacji dokumentów sprawi, że korzystanie z Systemu SeoPilot.pl będzie jeszcze bardziej przyjazne i wygodne dla naszych Użytkowników.

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!
Odpowiedz
[+]
Drodzy forumowicze biorący udział we Wspólnej akcji Forum.Zarabianie24.net i SeoPilot.pl!!

Zwracamy waszą uwagę na to, że w przypadku, jeśli Użytkownik forum usunie banner SeoPilot.pl przed zakończeniem akcji promocyjnej, naliczony na jego konto Użytkownika SeoPilot.pl bonus, zostanie anulowany. Jeszcze raz przypominamy, że jednym z warunków akcji promocyjnej było umieszczenie banneru SeoPilot.pl w sygnaturce na okres minimum jednego miesiąca, co jest zawarte w punkcie 4 treści akcji promocyjnej:
“4. Umieścić dany banner ze swoim ref linkiem w swojej sygnaturce Użytkownika na http://forum.zarabianie24.net/ na okres minimum 1 miesiąca.”

Pozdrawiamy,
Ekipa SeoPilot.pl
Odpowiedz
[+]
Drogi SeoPilot.pl dodawaliście sami na moje forum skrypt do linków, forum posiadam na skrypcie forumowym SMF, a może dodacie jeszcze instrukcje jak samemu je dodaćSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[+]
Drodzy Forumowicze!

Mamy przyjemność poinformować, że dostępna jest już Czarna lista - funkcja filtrowania niechcianej reklamy w waszych serwisach.

W związku z licznymi prośbami specjalnie dla naszych Wydawców wdrożyliśmy narzędzie pozwalające na filtrowanie reklamy według wybranych tematyk oraz dające możliwość eliminacji wyświetlania niechcianej reklamy w Waszych serwisach dodanych do Systemu SeoPilot.pl.

Aby zablokować wyświetlanie reklamy określonej tematyki, należy wejść do zakładki “Dla Wydawcy” i kliknąć na ikonkę przekreślonego koła “Czarna lista” znajdującą się naprzeciw każdego z dodanych serwisów. Pojawi się okienko z tematykami reklam. W danym okienku należy zaznaczyć te tematyki reklam, które chcesz wykluczyć, aby w przyszłości nie wyświetlały się na stronach Twojego serwisu.

Szczegółowe informacje dotyczące tego, jak działa Czarna lista, tj. filtr linków tekstowych znajdziesz także w zakładce “Instrukcja”.

Mamy nadzieję, że funkcja Czarnej listy, tj. filtrowania niechcianej reklamy w waszych serwisach sprawi, że korzystanie z Systemu SeoPilot.pl będzie jeszcze bardziej przyjazne i wygodne.

Odpowiedz
[+]
Drodzy Użytkownicy Seopilot.pl!

Mamy przyjemność poinformować, że wdrożyliśmy rozszerzoną funkcjonalność Projektu Testowego!
Od dziś Projekt Testowy posiada wszystkie takie same funkcje jak i Projekt Standardowy!

W Projekcie Testowym możesz bezpłatnie pozycjonować swoje serwisy przez okres jednego miesiąca,
a ogólna kwota przeznaczona dla wszystkich uruchomionych słów wynosi 100 PLN. Teraz masz także możliwość w dowolnym momencie zmienić typ Projektu z Testowego na Standardowy.

Zwróć uwagę, że korzystanie z Projektu Testowego jest zupełnie bezpłatne, a po zakończeniu jego trwania nie jesteś zobowiązany korzystać z Systemu.

Mamy nadzieję, że z przyjemnością skorzystasz z rozszerzonych możliwości Projektu Testowego, a testowanie efektywności Systemu przyniesie pozytywne rezultaty.

Odpowiedz
[+]
Unikalna oferta SeoPilot.pl!

Zawodowo zajmujesz się pozycjonowaniem?
Masz własną firmę, która oferuje usługi SEO?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, prosimy o kontakt na e-mail ewelina@seopilot.pl, a my zaproponujemy Ci unikalne warunki współpracy!
Odpowiedz
[+]
serwis godny uwagi
Odpowiedz
[+]

Drodzy Użytkownicy!

Poszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość stworzenia Projektu Bonusowego. Funkcjonuje on analogicznie do Projektu Standardowego. Przeznaczony jest dla naszych klientów i partnerów, którym oferujemy szczególnie atrakcyjne warunki testowania Systemu oraz dla Użytkowników, którzy biorą udział w jednej z wielu regularnie organizowanych przez nas Akcji. Okres pozycjonowania, tak samo jak w przypadku Projektu Testowego, wynosi 30 dni i w każdej chwili można przejść na Projekt Standardowy. Więcej informacji na temat pozycjonowania za pomocą Projektu Bonusowego można znaleźć w zakładce Instrukcje.

Prosimy o uwagę!
Jesteśmy gotowi zaoferować nieprzyzwoicie wysokie bonusy - nawet do 10 000PLN, dla Firm, które profesjonalnie zajmują się pozycjonowaniem serwisów swoich klientów i wyrażą chęć współpracy z naszą firmą.
Odpowiedz
[+]
pytanie - jak sie poleci danej firmie i otrzymaja oni bonus to ja jako polecajacy ile otrzymam(realnego zarobku)??
Odpowiedz
[+]
Jeśli komuś polecić a ta osoba wykorzysta tylko darmowy bonus na pozycjonowanie to nic nie zarobisz. Otrzymujesz procent od wydanych lub zarobionych przez poleconego pieniędzy.
Odpowiedz
[+]
No niestety, moja stawka spadł za 172 na 53 zł;/

Odpowiedz
[+]
Drodzy Forumowicze!

Nasz System ciągle się rozwija! Tym razem przedstawiamy Wam nową funkcjonalność Interfejsu Dla Pozycjonera.

Wprowadziliśmy możliwość pozycjonowania serwisów za pomocą dwóch Trybów: Automatycznego oraz Ręcznego. Od dziś możesz wybierać w jakim Trybie chcesz pozycjonować wybraną frazę kluczową.

Tryb Automatyczny oferuje możliwość pozycjonowania każdej frazy do momentu osiągnięcia TOP10 za niebywale niską kwotę - 16 PLN, zaś rzeczywistą cenę za frazę zaczynasz płacić dopiero wtedy, gdy fraza osiągnie TOP10, bądź po upływie 30 dni od momentu rozpoczęcia pozycjonowania.

Tryb Ręczny pozwala samodzielne tworzyć strategię pozycjonowania dla dowolnej frazy oraz daje pełną kontrolę nad Twoim Projektem.
Za pomocą specjalnie stworzonego filtru, masz możliwość wyboru najbardziej odpowiadających Ci linków. W Trybie Ręcznym o wszystkim decydujesz sam, a mianowicie: jakie linki kupować, za jaką kwotę, w jakiej ilości i w jakich odstępach czasu.
Domyślnie wszystkie Twoje frazy pozycjonowane są w Trybie Automatycznym, lecz w każdej chwili możesz część z nich lub wszystkie przenieść do Trybu Ręcznego.

W zamieszczonej poniżej tabeli przedstawiamy ogólne zasady, jakimi kierujemy się przy ustalaniu cen za linki:
http://seopilot.pl/ufiles/instructions/opt/table-02.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z nowym, jeszcze bardziej funkcjonalnym Interfejsem dla Pozycjonera.

Uwaga! Zwracamy się do Pozycjonerów pracujących w Systemie.

Z związku z wprowadzeniem nowych funkcji w Trybie Automatycznym, dla fraz, które osiągają i które już osiągnęły TOP10, System zaoferuje Wam możliwość przejścia na nowy Budżet równy cenie wszystkich zakupionych linków dla pozycjonowanej frazy.

Przez okres kliku dni masz możliwość przejścia do Trybu Ręcznego, gdzie sam określasz ilość zakupionych linków oraz ich parametry lub możesz zatrzymać proces pozycjonowania frazy. Jeśli nie podejmiesz żadnego z tych działań, to 9 maja System automatycznie zatwierdzi Budżet zaoferowany dla frazy.

Budżet wszystkich fraz dodanych do Systemu dnia 27 kwietnia i później będzie automatycznie zatwierdzany po upływie trzech dni od momentu wysłania wiadomości do Użytkownika.
Odpowiedz
[+]
(27-04-2012, 15:48)SeoPilot.pl napisał(a): Tryb Automatyczny oferuje możliwość pozycjonowania każdej frazy do momentu osiągnięcia TOP10 za niebywale niską kwotę - 16 PLN, zaś rzeczywistą cenę za frazę zaczynasz płacić dopiero wtedy, gdy fraza osiągnie TOP10, bądź po upływie 30 dni od momentu rozpoczęcia pozycjonowania.

Świetna sprawa dla pozycjonerów Cool

U mnie stawki za serwisy niestety też jakieś 40-50% poleciały w dół Confused , ale cieszę się, że jeszcze serwisy się trzymają - widocznie w opinii SeoPilot są coś warte Smile
Odpowiedz
[+]
Wszystkim teraz spadłyBig Grin Może seopilot ma za mało pozycjonerówSmile

Odpowiedz
[+]
Niedawno wypróbowałem ten serwis za poleceniem znajomego. Na początku byłem zachwycony. Mój dość popularny serwis wyceniono na 570zł. Nie ukrywam, że apetyt na zarabianie zrobił się solidny.
Ale to tylko początkowe zachwyty.

Wypłacalność - super, pierwszorzędnie szybko i bez problemowo.

Ale mój Rating zaraz obniżono, potem znowu i znowu. Przez miesiąc z kawałkiem z 570zł zrobiło się 131 i założe się że jeszcze spadnie, mimo, że na stronie treści przybywa jak i osób odwiedzających.

Podejrzewam, że jeśli swoich zarobków nie wydamy na pozycjonowanie strony w ich systemie, to obniżają ratingi, bo nie ma żadnych innych powodów aby mieli je obniżać. Czyli zarabiaj u nas i wydawaj u nas, a jak chcesz zarabiać u siebie... to już co raz mniej i do widzenia.

Czy komuś się zdarzyło, aby ratingi zostały podniesione?

Puki co czuję się oszukany.
Odpowiedz
[+]
Drodzy Użytkownicy!

Nasz System ciągle się rozwija! Tym razem pragniemy przedstawić Wam nową ofertę dla naszych Pozycjonerów.

SeoPilot.pl jako jedyny System na rynku daje możliwość wprowadzenia dowolnej frazy kluczowej do TOP10 za jedyne 16 PLN. Budżet Promocyjny obowiązuje przez 30 dni lub do momentu wejścia frazy do TOP10.

Aby pozycjonowanie stało się jeszcze tańsze i bardziej przewidywalne, wprowadziliśmy promocję, obejmującą frazy, które w ciągu 30 dni pozycjonowania w Trybie Automatycznym nie osiągnęły TOP10. Wysokość Budżetu dla wszystkich takich fraz będzie wynosić zaledwie 42 PLN, niezależnie od rzeczywistego kosztu zakupionych dla pozycjonowania linków! 42 PLN to cena niezmienna aż do momentu wejścia frazy w TOP10!

Pomimo, że nowy Budżet jest stały, linki są nadal zakupywane na sumę znacząco przekraczającą 42PLN , tak aby pozycje Waszych fraz stale rosły w wynikach wyszukiwania.

Nasza propozycja to idealna możliwość pozycjonowania fraz za jeszcze mniejsze pieniądze!

Wiecej szczegółów znajdziecie w Instrukcji dla Pozycjonera.

Życzymy udanego pozycjonowania!

Odpowiedz
[+]
Pytania:

1. Ile kosztuje pozycjonowanie strony na pierwsze miejsce w Google na pierwszej stronie danej frazy?
2. O co chodzi z tą wyceną? Można sprzedać stronę?
Odpowiedz
[+]
Server,
1. To zależy od konkurencyjności frazy i strony. Do tego dochodzą koszty utrzymania strony na danym miejscu w google.
2. Strony nie sprzedajesz. Wyceniane jest miejsce pod linki na Twojej stronie, czyli tyle ile możesz zarobić na niej w ciągu miesiąca.

Dzisiaj niespodzianka. Dla jednego z moich blogów wzrosła stawka miesięczna o około 16-22%.
Odpowiedz
[+]
Moja strona nie została przyjęta :/ Kurde, na początku wszystkich przyjmowali, a teraz to szkoda gadać :/
Najlepszy Płacący Bux (do $0.02 za klik): http://adfoc.us/6247745366044
Najlepsza Aurorka ($0.01 min wypłata): http://adfoc.us/6247710155556
Najlepsza strona do skracania linków (Do $10 CPM): http://adfoc.us/624777835489

Odpowiedz
[+]
Ja dostaję kasę co tydzień po ponad 50 zł Smile

Odpowiedz
[+]
Drodzy Użytkownicy!

SeoPilot.pl przygotował dla Was wspaniałą niespodziankę! Jutro odkryjemy karty Wink
Odpowiedz
[+]
Ale dla wydawców czy pozycjonerów Smile?

Odpowiedz
[+]
Drodzy Użytkownicy!

SeoPilot.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów - od dzisiaj za frazę kluczową, którą wypozycjonowałeś do TOP10 w Trybie Automatycznym, nie zapłacisz więcej niż 99 PLN!

Oznacza to, że jeśli łączna suma zakupionych dla frazy linków jest mniejsza niż 99 PLN, to nowy budżet będzie odpowiadał tej sumie. Jeśli łączna wartość zakupionych linków jest większa od kwoty 99 PLN, to nowy budżet będzie równy 99 PLN.

Jest to stała górna granica ceny, w związku z czym będziesz mógł w pełni przewidywać i kontrolować koszty pozycjonowania w Systemie SeoPilot.pl.

Przypominamy, że pierwszy miesiąc pozycjonowania dowolnej frazy w Trybie Automatycznym kosztuje zaledwie 16 PLN, a każdy kolejny, do momentu, gdy fraza wejdzie do TOP 10 tylko 42 PLN. Za frazę w TOP 10, niezależnie od skali trudności, nie zapłacisz więcej niż 99 PLN!

Co więcej, Użytkownicy, którzy już pozycjonują w Trybie Automatycznym i łączna cena rozmieszczonych dla frazy linków przekraczała tę kwotę, od dzisiaj zapłacą jedynie 99 PLN. Dla fraz, które po pierwszym miesiącu nie weszły jeszcze w TOP10 i ich obecny budżet wynosi więcej niż 42 PLN, System automatycznie obniży miesięczny budżet do stałej kwoty 42 PLN.

Więcej szczegółów na temat nowej oferty można znaleźć w punkcie 6 oraz 9 Instrukcji dla Pozycjonera oraz w zakładce FAQ
Odpowiedz
[+]
Drodzy Forumowicze!

System SeoPilot został wzbogacony o kolejną przydatną funkcję.

Od dziś oferujemy wszystkim zarejestrowanym w naszym Systemie Użytkownikom bezpłatną usługę - monitoringu pozycji wybranych przez Ciebie fraz kluczowych w wyszukiwarce Google.

Od tej pory możesz sprawdzać i śledzić pozycje interesujących Cię fraz całkowicie za darmo, bez konieczności rozpoczynania pozycjonowania w naszym Systemie i wpłaty jakichkolwiek środków!

Więcej informacji na temat naszej nowej usługi możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.
Odpowiedz
[+]
Zna ktoś coś takiego jak seopilot dla stron po angielsku?
Odpowiedz
[+]
Mieli mi zainstalować kod ale mi piszą że na stronę wejść nie mogą nie wczytuje się im mieliście taką sytuacje?
Odpowiedz
[+]
Nie rozumiem tego seopilota, nie przyjęli mnie już drugi raz, bo mój serwis "nie spełnia wymogom Systemu i nie może w nim uczestniczyć". Mogliby chociaż napisać dlaczego. Page rank mam 2, a widziałem strony które były w seopilocie z PR1, a nawet słyszałem że ktoś PR0 ma a go przyjęli.

Najlepszy Płacący Bux (do $0.02 za klik): http://adfoc.us/6247745366044
Najlepsza Aurorka ($0.01 min wypłata): http://adfoc.us/6247710155556
Najlepsza strona do skracania linków (Do $10 CPM): http://adfoc.us/624777835489

Odpowiedz
[+]
A mi przyjęli stronkę. A nawiązując od zapytania PR0 strony to może miała jakieś inne mocne zalety. Site może duży.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości