Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Scam! Yeobux.com

Świeży buxhost - istnieje od 22 października br. Strona ta jest też polecana przed admina znanego tutaj YimBuxa oraz Infinitybux. Oto jakie warunki nam oferują tym razem:

Klik - 1 cent
Klik poleconego - 0.25 centa
Liczba reklam - 11
Dzienny zarobek - 7.5 centów
Progi do wypłat - $2-4-6(wszystkie wypłaty są Instant - wymagana jest inwestycja minimum 5$)
Wypłacił/Liczba dowodów wypłat - 1 148$/ 159 (stan na 25.11.2011)
Liczba klików wymaganych do wypłaty - 0
Miejsca gdzie można wypłacić - PayPal, AlertPay
Maksymalna liczba poleconych bezpośrednich/wynajętych - 60/150

Kończę z promocją tej strony - poniżej czysty link:

[Obrazek: banner1.jpg]

Poniżej moje dowody wypłaty (taki sam znajduje się w zakładce proofs) jaki wstawiłem w odpowiednim do tego dziale.

http://forum.zarabianie24.net/watek-Yeobux-com--4333

W razie pytań proszę pisać, post będzie uzupełniany i aktualizowany wraz ze zmianami na stronie.

[Obrazek: Banner-PL_nxnhrqh.jpg]
[Obrazek: banner3.gif]
Zarejestrowałem się.

klamm.de - Geld. News. Promotion!

[-] 1 użytkownik podziękował wojtekp17 za ten post:
  • Exus
Masz też refa ode mnie.
[-] 1 użytkownik podziękował tyjka77 za ten post:
  • Exus
Dziękuję wszystkim, którzy się zarejestrowali i zapraszam również innych Smile Zwłaszcza że w tej chwili minimum do wypłaty zostało zmienione na 20 centów Smile
zarejestrowany liczę na jakiś refback Smile

[-] 1 użytkownik podziękował Potwor0906 za ten post:
  • Exus
Zarejestrowany i podpinam się pod post wyżej Smile
[-] 1 użytkownik podziękował LaeMaN za ten post:
  • Exus
zarejestrowałem się
[-] 1 użytkownik podziękował Jezalov za ten post:
  • Exus
Z refbackami to ja akurat się za bardzo nie znam więc nic nie obiecuję... Poza tym na stronie już są 2 dowody wypłat, zaś dzisiaj ok 23 spełnię minimum 20 reklam do kliknięcia i w ten sposób przekonamy się czy strona jest w pełni wypłacalna.

EDIT:

Szanowni państwo strona jest wypłacalna Smile - właśnie dokonałem wypłaty kwoty 33 centów na konto paypal i jest faktycznie wypłata instant Smile Dowód wypłaty znajduje się w pierwszym poście oraz dziale Proofs na stronie. Także zmieniam prefiks tematu na płaci.

Także choć, trochę późno, chciałbym podziękować wszystkim tym co zapisali się z tego tematu oraz życzę również tak szybkiej wypłaty jak u mnie Smile
leci ref.
[-] 1 użytkownik podziękował kacper123 za ten post:
  • Exus
Narazie wypłaty są zablokowane...