Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Scam! UMPROFIT.com

Jest to pierwszy serwis hyip, w którym się zarejestrowałem, więc proszę o wskazówki i wyrozumiałość Smile

Informacje:

Min deposit Interest Rate Period
$1 11% Daily 10 days
$2,001 12% Daily 10 days
$6,001 13% Daily 10 days
$10,001 14% Daily 10 days

Z zarobków poleconych dostajemy 3%.

Od razu chciałbym się Was zapytać:

Jeśli zainwestuję 1$ to po 10 dniach dostanę 1.1$? Według obliczeń:
11% x 1$ x 10 = 0.11$ x 10 = 1.1$

Czy obsługa takiego programu jest prosta tj. czy będę wiedział jak wypłacić itd? Bo jak widzę to nie jest zbyt trudna wszystko mam pokazane jak na dłoni Smile.

Link polecający: http://umprofit.com/?ref=Golden9696
Tak to jest tak jak myślisz. Czyli przez 10 dni zarobisz 10 centów. O ile hyip wytrzyma.
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
jest tak jak napisał Koli. zainwestowałem tam 1$ z LR i wypłaciłem 2 x 0.55$.
>> zobacz <.
jak na hyipa długo się trzyma ( monitorowany ponad 130 dni ). obsługa tych programów jest z pozoru bardzo prosta: wpłacasz - czekasz pewien okres - wypłacasz z dużym zyskiem ( nieraz kilanaście % dziennie). lecz uważaj prędzej czy później wszystkie Hyipy to oszuści i tak naprawdę obsługa tych programów polega na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia np. jakie stosują chwyty by oskubać naiwnych. obserwuj hyipmonitory ( część z nich to też oszuści. hyipy płacą im za nieprawdziwe info) , czytaj blogi i fora hyipowe. mimo tych negatywów mażna na nich nieźle zarobić. na tym forum zamieściłem kilkadziesiąt dowodów wypł z hyipów. niestety nie na wszystkich jestem na +.
A może podasz tak owe monitory itd ? 1 $ to nie dużo w sumie mógłbym spróbować. Warto jeszcze w tego zainwestować ? I jeszcze jedno macie może 54 centy na wymianę AP za PP ? Bo widzę, że w tym serwisie akceptują AP a mam tylko 47 centów Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Dzięki za pomoc Smile
wszystkich monitorów nie jestem w stanie ci podać jest ich kilkadziesiąt ( jak już wspomniałem duża część z nich nie postępuje uczciwie, hyipy płacą im np. za info że hyip jest OK. gdy tak naprawdę już się zescamił i nie płaci ). ja korzystam z wielu hyipmonitorów, polecam >> AllHyipMonitors w okienko Search HYIP or AutoSurf by domain name: wpisujesz nazwę hyipa i widzisz ocenę z kilku- kilkunastu a nieraz kilkudziesięciu monitorów. bardzo dobra stronka >> money-news-online.com prowadzi ją facet który zna się na hyipach i wszystko wskazuje że nie jest przekupny ( chociaż sam kiedyś pisał żeby i jemu nie ufać w 100% ). szczególnie polecam blog, co dzień nowe info.
Niezłe stronki. Dzięki wielkie na pewno będę korzystał. W sumie już korzystam z nich Smile
To zainwestowałem 1 $. Zobaczymy jak to będzie Smile
Koli ja zainwestuje w poniedzialek albo we wtorek oby dlugo pozyl ten hyip Smile
Według mnie to sie nie opłaca 11c po 10dniach ; /

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości