• 16 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scam! UMPROFIT.com
Jest to pierwszy serwis hyip, w którym się zarejestrowałem, więc proszę o wskazówki i wyrozumiałość Smile

Informacje:

Min deposit Interest Rate Period
$1 11% Daily 10 days
$2,001 12% Daily 10 days
$6,001 13% Daily 10 days
$10,001 14% Daily 10 days

Z zarobków poleconych dostajemy 3%.

Od razu chciałbym się Was zapytać:

Jeśli zainwestuję 1$ to po 10 dniach dostanę 1.1$? Według obliczeń:
11% x 1$ x 10 = 0.11$ x 10 = 1.1$

Czy obsługa takiego programu jest prosta tj. czy będę wiedział jak wypłacić itd? Bo jak widzę to nie jest zbyt trudna wszystko mam pokazane jak na dłoni Smile.

Link polecający: http://umprofit.com/?ref=Golden9696

Tak to jest tak jak myślisz. Czyli przez 10 dni zarobisz 10 centów. O ile hyip wytrzyma.
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet

jest tak jak napisał Koli. zainwestowałem tam 1$ z LR i wypłaciłem 2 x 0.55$.
>> zobacz <.
jak na hyipa długo się trzyma ( monitorowany ponad 130 dni ). obsługa tych programów jest z pozoru bardzo prosta: wpłacasz - czekasz pewien okres - wypłacasz z dużym zyskiem ( nieraz kilanaście % dziennie). lecz uważaj prędzej czy później wszystkie Hyipy to oszuści i tak naprawdę obsługa tych programów polega na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia np. jakie stosują chwyty by oskubać naiwnych. obserwuj hyipmonitory ( część z nich to też oszuści. hyipy płacą im za nieprawdziwe info) , czytaj blogi i fora hyipowe. mimo tych negatywów mażna na nich nieźle zarobić. na tym forum zamieściłem kilkadziesiąt dowodów wypł z hyipów. niestety nie na wszystkich jestem na +.

A może podasz tak owe monitory itd ? 1 $ to nie dużo w sumie mógłbym spróbować. Warto jeszcze w tego zainwestować ? I jeszcze jedno macie może 54 centy na wymianę AP za PP ? Bo widzę, że w tym serwisie akceptują AP a mam tylko 47 centów Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet

Dzięki za pomoc Smile

wszystkich monitorów nie jestem w stanie ci podać jest ich kilkadziesiąt ( jak już wspomniałem duża część z nich nie postępuje uczciwie, hyipy płacą im np. za info że hyip jest OK. gdy tak naprawdę już się zescamił i nie płaci ). ja korzystam z wielu hyipmonitorów, polecam >> AllHyipMonitors w okienko Search HYIP or AutoSurf by domain name: wpisujesz nazwę hyipa i widzisz ocenę z kilku- kilkunastu a nieraz kilkudziesięciu monitorów. bardzo dobra stronka >> money-news-online.com prowadzi ją facet który zna się na hyipach i wszystko wskazuje że nie jest przekupny ( chociaż sam kiedyś pisał żeby i jemu nie ufać w 100% ). szczególnie polecam blog, co dzień nowe info.

Niezłe stronki. Dzięki wielkie na pewno będę korzystał. W sumie już korzystam z nich Smile

To zainwestowałem 1 $. Zobaczymy jak to będzie Smile

Koli ja zainwestuje w poniedzialek albo we wtorek oby dlugo pozyl ten hyip Smile

Według mnie to sie nie opłaca 11c po 10dniach ; /

(28-05-2011, 16:03)Potwor0906 napisał(a): Według mnie to sie nie opłaca 11c po 10dniach ; /

Zależy jak patrzysz na to. W moim wypadku ten 1 $ pewnie by sobie leżał i leżał a tak nawet te 10 c to jakiś zysk Smile

Ale możesz wtopić Smile

(28-05-2011, 16:03)Potwor0906 napisał(a): Według mnie to sie nie opłaca 11c po 10dniach ; /

Tak ale minimum inwestycji jest bardzo niskie a hyip dziala dosc dlugo :) a tak jak Koli pisze kilka centow moze sie zawsze przydac :)

W sumie powinniśmy inwestować większe stawki bo zauważmy, że 1 $ to jest najmniejsza kwota jaką można zainwestować.

A tak patrząc: Inwestując np. 10 $ to daje nam na 10 dni 1 $ Więc to już jest coś myślę. Inwestując 100$ na 10 dni da nam 10 $ (Czyli 7 $ na tydzień, więc około 20 zł na tydzień za nic) To już jest coś myślę Wink

Ja na razie zainwestuje 1$ jak wyplace to moze zainwestuje wiecej, o ile hyip wytrzyma Smile

Nom Ja podobnie Wink Pomału pomału trzeba patrzeć jak działają bo może to się okazać dobry biznes.

zasada no. 1 " inwestuj tylko tyle ile możesz stracić " odnosi się to do wszystkich hyipów i autosurfów. jak to rozumieć ? inwestując traktuj ten cash za stracony, ale jeżeli wszystko pójdzie O.K.
- ciesz się. może się powtarzam ale wszystkie HIPy to oszuści jedne prędzej inne później. cała " mądrość " z maszej strony polega by wyczuć przeciwnika
( kiedy inwestować a kiedy uciekać ) KOLI ma rację 1$ czy 10$ to żadna kasa, nawet
gdy stracisz , ucząc się być może w przyszłości zyskasz. w Um Profit zainwestowałem 5$ (druga inv) za parę dni być może pierwsza wypł

Weźcie mi powiedzcie jakie jest minimum w tym hyipie do wypłaty?

na hyipach nie ma minimum , wpłacasz na przykład 5 $ i po 2-5 dniach ( zależy od przyjętej strategii ) wypłacasz kasę wraz z %
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]

A jeśli z poleconych mam 0.03$ to jak mogę to wypłacić? Jak klikam na withdraw i wpisuje 0.03 to pisze że nie wypłacają mniej niż 0.00$.

kwotę z poleconych wypłacisz razem z kasą po zakończeniu czasu inwestycji Smile
no chyba że się hyip zwinie i nie dostaniesz nic Big Grin
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]

Teraz rozumiem dzieki oldman Smile

Dobra, zainwestowałem 1$, poczekam te kilka dni i wypłacę Smile

nie koniecznie trzeba czekać do końca inwestycji aby zlecić wypłatę. profity są naliczane każdego dnia. lecz są pewne warunki. jeżeli inwestujesz z AP, mini wypł. to 1$. z LR można wypłacać mniejsze kwoty ( ja inwest. 1$ wypłaciłem 2x55c ). lepiej nie czekać do końca inwestycji tylko wypłacać możliwie jak najszybciej jest to możliwe, bo jak hyip padnie to mamy mniejszą stratę.

Nieźle, Ja mam 33 centy Smile Czy możecie jeszcze polecić jakiegoś hyipa ? Mam jeszcze 1 $ który leży w AP więc różnie dobrze mógłby leżeć w jakimś hyipie.

Właśnie, może Ty User57 coś polecisz bo widzę że trochę inwestujesz Smile, mi by się przydał taki hyip, na którym można inwestować z PP to wtedy wypłacałbym codziennie, tak jak pisze user57, bo z AP można tylko powyżej 1$ niestety wypłacać.

niestety muszę cie rozczarować, nie widziałem jeszcze hyipa który by przyjmował z PP, nie wszystkie też przyjmują z AP, w zasadzie prawie wszystkie przyjmują z LR i PM. mogę polecić hyipy na których mam inw. (częściowo spłacone) i jak do tej pory płacą . mini 1$ z AP,LR.PM na 30 dni > >> GulfReserve < zrobiłem zniego 4 wypł ostatnia parę min temu. > >> Opulentia < długoterminowy, z tego co zrozumiałem na 365 dni 2.15% dziennie wypł od poniedzałku do piątku, mam tam 2$ wypłaciłem 1.03 $ a pozostałe jeszcze ponad 330 dni ??? a podobno na koniec inw dodatkowo główny wkład zostanie zwrócony ??.
> >> EliteAlliance < wpłaciłem tam 10$ a wypł ponad 33$ (jedna reinv. ) mini 10$ na 7 dni (są też inne plany) niestety z wypł. trzeba czekać do końca inwestycji. (trochę skomplikowana obsługa ).no i tytułowy z tego wątku UmProfit. to już wiecie ale jeszcze raz przypomnę to są HYIPY !!! zapisujesz się na własną odpowiedzalność !!!

Spoko, rozumiem. Zapisałem się do GulfReserve i wpłaciłem tego dolca który leżał na AP Smile

dzięki dostałem z Ciebie 4 "centaury amerykańskie"
życzę big zarobku

Zapisalbym sie do GulfReserve jakbym miał coś na AP :/ ma ktoś może 1$ żeby się zamienić PP - AP?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości