Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Scam! summerbux.com

Informacje "dla początkujących":
Twój klik: $0.01
za klik poleconego: $0.005
dzienna liczba linków: 4
Minimum do wypłaty: $2.00
Metody wypłat: AlertPay, PayPal
Aktualna suma wypłat: ~ $50.00

Link do zapisu: http://www.summerbux.com/register.php/cinektm.html
Ładnie się prezentuje, praktycznie kopia onbuxa i neo buxa, ale może utrzyma sie i będzie płacił.
Możesz dopisać kiedy powstal bo też tam chyba pisze i wynajem i kupno poleconych jak zawsze do naszego stefekkro Smile
I co ważne nie jest na buxhoście moim kochanymSmile
może potrzyma się trochę dłużej Smile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
MIejmy nadzieje, a koro wypłacił juz te 50$ to może jednak sie przynajmniej do jakiegoś czasu utrzma,
i jak w poprzednim poście prosiłbym o statystyki wynajmu i kupna refów, z góry thx
strona aktualnie nie działa , czy zdarzało się to już wcześniej?
Pozdrawiam Wink
z tego co zauważyłem to płacą tylko użytkownikom silver
no i ostatni dowód wypłaty jest z 17 .11.2010
Skrypt zrobiony widać na szybko, szczęście, że nie buxhost. Nie sądzę, żeby długo z nami pobył, ale zobaczymy. OnBux swoim skryptem mówił już do nas "będę wypłacał" Big Grin
Masz jakieś pytanie? Pisz na PW!
(20-11-2010, 08:57)skromnyoo napisał(a): Skrypt zrobiony widać na szybko, szczęście, że nie buxhost. Nie sądzę, żeby długo z nami pobył, ale zobaczymy. OnBux swoim skryptem mówił już do nas "będę wypłacał" Big Grin

heh dobrze powiedziane Smile
tak skrypt nie wyglada zachęcająco... ale tez ile było buxow ktore przygotowywaly swoj skrypt przez miesiące i zaraz po oficjalnym starcie zyskiwaly miano SCAM... tak jak np... InovaBux... SvBux... długo ciągnął ale napad... i pupa... koniec imprezy... ale zygac mi sie jak wchodze na strone tego buxa... wiec dziekuje... xP.
Zniechęca na pierwszy rzut oka, mówiać: " nie warto!" . Nie przekonałeś mnie Smile
Pozdrawiam Wink

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości