• 22 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scam! Royalty7.com
[Obrazek: 728.gif]

Witam chciałbym wam przedstawić bardzo atrakcyjnie wyglądający program, widać wiele wysiłku włożonego w jego zaprojektowanie
więc mam nadzieje że trochę popłaci.

Do dyspozycji mamy 2 plany:
7% dziennie przez 30dni (procent naliczany w dni robocze)
110% po 7dniach
Minimalna wpłata to 25$
Minimalna wypłata 2$

Akceptuje AP, LR, PM i STP.

REFLINK

czysty: www.royalty7.com

[Obrazek: 63818745.jpg]

Program nadal działa i wypłaca. Jeżeli ktoś by miał jakieś pytania i chciałby zainwestować trochę gotówki to zapraszam po reflinka i nr gg na PW.

Właśnie wczoraj otworzyłem nowego slota z 25$.
[Obrazek: FMhFZ.png]

Nowy slot otworzony.
Łącznie w inwestycjach mam: $103.34, a zaczynałem z $50.

Zachęcam do inwestowania w tym serwisie.

Witam . Mój pierwszy post także ważny . Mamy czerwiec a R7 dalej sie kula - dał mi już 5X pomnożyć kapitał jaki włozyłem na początku .

Myśle ,że jeszcze pare cykli wytrzyma i mozna za minimalne 25$ wejść :D

Reflink do programu w mojej sygnaturze - naturalnie zapewniam pełne wsparcie

UINVEST- https://uinvest.com.ua/?amigosid=16869 prosta i przejrzysta inwestycja - kupujesz akcje i zgarniasz comiesięczne zyski do 15% od zainwestowanej kwoty - POLECAM!!!

Może sie przyda Wink

Otworzyłem kolejny slot z inwestycją. Gorąco zachęcam do zainwestowania w ten program.

Ja dzisiaj tez planuję otworzyć kolejnego slota Wink

ja w r7 wsadziłem 1400$Smile ale mam tez grupe 37 poleconych z ktorymi tworze zespół zawsze to jakis dodatek Smile

Smile 1400 nieźle ja wpłaciłem 150$ wypłaciłem już 205$

Uwaga . Pojawił sie problem z payza - wypłaty "wiszą" od tygodnia . Zalecane powstrzymanie sie od inwestycji do czasu wyjaśnienia .

UINVEST- https://uinvest.com.ua/?amigosid=16869 prosta i przejrzysta inwestycja - kupujesz akcje i zgarniasz comiesięczne zyski do 15% od zainwestowanej kwoty - POLECAM!!!

Co Ty pierniczysz?? wyplaty wiszialy do wczoraj od poniedzialku lecz wczoraj czesc zostala wyplacona

(28-06-2012, 18:04)Bagrados napisał(a): Co Ty pierniczysz?? wyplaty wiszialy do wczoraj od poniedzialku lecz wczoraj czesc zostala wyplacona

Tylko szkoda, że nie wszystkim. Liczę, że do jutra się uporają ze wszystkimi zaległymi wypłatami. Swoją drogą dziwnie wypłacają, tzn. myślałem, że wypłaty będą chronologicznie robione, a tak chyba nie jest.

to prawda,wiem ze czesc osob otrzymuje wciaz pieniadze z r7 ale to nie robi dobrze programu,przewaznie zwiastuje to nierychle znikniecie z rynku,tak dzialo sie z kilkoma innymi z czolowki...

Program przez część monitorów został już uznany za scam.
ADIT - HIT 2013!
BOT - konkurent BB!
BannersBroker - zarabiaj w świecie reklamy!

Potrzebujesz pomocy?
Pisz PW lub gg: 3352277

Nie przesadzajmy ze od razu scam, może mają jakieś chwilowe problemy, wiem oczywiście że zawsze płacił szybko, sam jeszcze nie dostałem wypłaty od 4 dni, ale myśle że martwić będzie się można dopiero po jakimś tygodniu dwóch, ale jak najbardziej chwilowo odradzam inwestowanie aż się wszystko ustabilizuje.
Chcesz TANIO robić zakupy? a jednocześnie ZARABIAĆ?
Polecam przyłączyć się do FAMILO i robić zakupy grupowe!
Rabaty nawet do -80% i duże zarobki! nawet do 40 tys. zł!
Dowiedz się więcej! ---> www.arekmck.website.pl

niestety nieciekawie to wyglada...
Dochod24.pl

Zarejestruj się w BB jako mój polecony, a otrzymasz potrzebną pomoc oraz dostęp do zastrzeżonego forum.

Scam - zaznaczyć za czerwono

Niestety ja czekam już 1 miesiąc na wypłatę w Royalty7 i nie mogę siędoczekać. Może ktoś podpowie mi co mam zrobić
Dzięki
[email protected]

@zenonbio1
Ostatnie posty mówią same za siebie - ten serwis to już raczej scam.
Możesz jeszcze napisać do nich na Support lub gdzieś (o ile jest taka możliwość), ale jeśli to scam to i tak nic to nie daSad