Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Scam! RJBux.com

RJbux.com nowy bux Smile warunki onbuxa i neobuxa Smile

kliki: 4 po 1c
kliki poleconych: 0,5 c
wypłaty: instant
minimum: 2$
metody wypłat: PayPal, AlertPay

Co jeszcze oferuje:

[Obrazek: 78178198.jpg]

Inne: dla pierwszych 1500 osób konto Pioneer za free ! - jeszcze się załapiecie dopiero - około 100 osób zarejestrowanych Smile
PS: Dzis zarejestrowało sie ponad 1500 osób ;/

za zapisanie się z linka poniżej daje 50% refbacku przy każdej wypłacie !!

link do zapisu:
http://www.rjbux.com/?ref=beherit666

serdecznie zapraszam do zapisu Smile
Zapisany. Zobaczymy jak sobie będzie radził. Na razie klikamy Wink
Oki dzięki wielkie, po wypłacie zapodam dowód i zgłoszę się po adresy PP zapisanych Smile

zapraszam kolejnych do zapisu Smile
A masz jakieś dokładniejsze info w sprawie refów.? Będzie można wypożyczać itp.? bo na razie tylko statystyki do direct
(24-01-2011, 19:18)bobson123 napisał(a): A masz jakieś dokładniejsze info w sprawie refów.? Będzie można wypożyczać itp.? bo na razie tylko statystyki do direct

Wedle życzenia Smile uzupełniłem w pierwszym poście Smile co by się nie rozpisywać, zapodałem screena ;]
Wypożyczyłem właśnie 25 refów. Jutro mniej więcej o tej porze zapodam ile kliknęliWink
jeżeli statystyki będą godne też wypożyczę Smile
Na razie lipa... tylko 40 klików, zobaczymy co bedzie dalej
lipa lipa wstrętna lipa!!!
znowu to samo... coś ty sie tak hopie uczepił moich postów... sam żeś Lipa i tyle Smile

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości