• 22 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scam! pieniadzeprzeznet.pl - Polski bux ale czy wypłaca?
Kolejny polski bux jeszcze nie sprawdzony. Jak narazie jest mało użytkowników poniewaz bux jeszcze się nie rozkręcił ale gdy zacznie wypłacać to może będzie więcej osób.
Stawki za dzień to 2 centy. Pierwsza wypłata minimum 0.5$ wiec gdy nazbieram i wypłaci oczywiście umieszczę dowód wypłaty w tym temacie.
Jeżeli się zarejestrujecie z mojego linku szybciej będe mógł sprawdzić czy bux jest wypłacalny!

Twój klik: 0,002$
za klik poleconego: 50% zarobków z poleconych
dzienna liczba linków: 11-14
Minimum do wypłaty: 0,5$
Czas wypłaty: DO SPRAWDZENIA
Metody wypłat: PayPal
Aktualna suma wypłat: ?

[Obrazek: banner1.GIF]

BUX SIE NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZESCAMIL BO SIE NIE WCZYTUJE 404 NOT FOUND

Nie ufam polskim buxom.
U tego marnie wykonana www, regulamin po ang ctrl+c ctrl+v, email z gmaila etc... Krzak ;>
qwe

mnie też się jakoś nie podoba Smile ale to może kwestia gustu , strona startowa mnie zniechęca.
Pozdrawiam Wink

Zależy kto co woliSmile
Mi się też nie podoba zabardzo stroan startowa... do tego jak starałem siętam zarobić to byly błedy i sobie odpuścilem.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.

Raczej twórca wiele nie zainwestował i zamierza sobie tak na szybko dorobić - takie moje skromne zdanie
qwe

(11-11-2010, 17:01)Viton007 napisał(a): Raczej twórca wiele nie zainwestował i zamierza sobie tak na szybko dorobić - takie moje skromne zdanie

Zauważcie że jest tam mnóstwo reklam google, ale ogólnie jest mało userów więc może narazie bd wypłacał.. Kto wie? Sie zobaczy

Tak, z raz może wypłaci, żeby ktoś wrzucił dowód ze skanem na forum.
No może nie tak skrajnie. Nie wiedzę w tym przyszłości i już.
Chociaż patrząc na ofertę nie wydaje sie być oszustwem, no ale ten interfejs...
qwe

Postaram się w jak najszybszym czasie sprawdzić, ale jeżeli wypłąci choć raz, to zawsze to 50 centów więcej dla nas

No to czekamy na dowód , ale nie zdziw się , jeżeli tego dowodu nie dostaniesz Tongue Powodzenia Big Grin
Pozdrawiam Wink

Ogólnie wszyskie buxy które powstają w Polsce wygładają prawie tak samo, tylko róznią się wyglądem.

MoveR czyli twój bux też nie będzie wypłacał skoro masz o PL buxach takie zdanie ?
Brakuje mi dość paru centów ale postaram się wyklikac jak najszyciej

chodzi mi o to, że prawie wszystkie wyglądają tak samo, czyli już coś nie pasuje. Wygąd odpycha, mnóstwo reklam na stronie ( chodzi reklamy gogle a nie do klikania).

TZN 2 buxy to chyba od tego samego producenta, a innych mało widziałem. Ale jak każdy, oni chcą zarobić na reklamach.
Wygląd nie jest najlepszy i informacje niektóre niejasno podane lub ich wcale nie ma ale może jednak się uda.

Nie wszystkie takie są. Popatrz na zarabiajprzezinternet.pl . Tam to wygląda inaczej, lepiej.
Pozdrawiam Wink

Tak, ale też jest dużo reklam google, ale jednak mam pewnośc że buź wypłaca. Jeżeli o ten sam producent to jest szansa że uda się nazbierać na pierwszą wypłatę i zbierać dalej. Z zarabiaj... ludzie już wypłacili po pare $ więc miejmy nadzieje ze to też się uda!

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia ! Jak wypłacisz to daj znać
Pozdrawiam Wink

jest dużo reklam to nawet ktoś niech przez przypadek nakliknie, a to sięczęsto zdarzaSmile
nie wiem ile oni dostają za takie kliknięcie? czasem nie 3 centy?

Ale za jakie klikniecie? Bo zależy, jeśli ma się te 4/5 reklam google, a kazdy (100 userów) jest tam 20 razy dziennie (20 odsiweżen) to mają dość pare centów. Ogólnie reklamy są podobne na tych PL serwisach ale może to tylko zbieg okoliczności ( na innym stylu)

chodzi o jedno kliknięcie w reklame gogleBig Grin
P.S GiJey wyjazd ja tu jestem drugi i tam ma zostać, bo musze spadaćSmile

Juz cie przebiłem i szybko teraz bd pisał. Nie dam się.
A ja na sowjej stronie za 1 klikniecie nic nie dostałem. Za wyświetlenia dostaje się mało bo już mam ponad 600 i 0 eurocentów.
U nich są reklamy google z zarabianiem przez internet i ludzie którzy szukają zarobku klikają tam, a jezeli widzisz swoją strone na której masz zaraz wyklikać to też dajesz klik i juz im się zalicza.

Wypłaca polecam
[Obrazek: pieniadzeprzeznetpl.jpg]
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Niedostępny