Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 98 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Scam Ojooo.com [oficjalna firma!]
Gratuluję, oby przybywało ich coraz więcej! Zawsze trzeba zacząć od pierwszego Smile
Odpowiedz
[+]
Dzięki, mam jakiś problem do programu loguje się normalnie ale nie działa zakładka Twoje konto ma ktoś podobnie? Confused
Odpowiedz
[+]
(03-02-2014, 00:10)danex86 napisał(a): Dzięki, mam jakiś problem do programu loguje się normalnie ale nie działa zakładka Twoje konto ma ktoś podobnie? Confused

Mam podobnie, pozostaje tylko czekać aż naprawią...
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
Odpowiedz
[+]
(03-02-2014, 00:17)klikken napisał(a):
(03-02-2014, 00:10)danex86 napisał(a): Dzięki, mam jakiś problem do programu loguje się normalnie ale nie działa zakładka Twoje konto ma ktoś podobnie? Confused

Mam podobnie, pozostaje tylko czekać aż naprawią...

I ja...
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

Odpowiedz
[+]
U mnie tak samo.
A reszta działa bez zarzutu.
Odpowiedz
[+]
Account juz działa.
Zmienili Sposób zapisywania historii, na lepsze wg mnie. Tak jak wczesniej miałem osobny wpis za auto przedłużenie każdego RR tak teraz od razu posumowanie:
Cytat:02/03/2014 at 1:05 am
You have extended 676 referrals
You have paid a total of $5.0024 .

BTW:

Cytat:01/30/2014 at 4:38 pm
Your referral xxxxxx upgraded his account!
You will get a bonus of $24 for 14 days.
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

Odpowiedz
[+]
O, widzę, że ktoś z Twoich refów zakupił VIP-a, gratulacje! Big Grin Ja akurat w Autopay się nie bawię, opłaca się to obecnie?

Tak sobie patrzę, to chyba się opłaca. Koszt przedłużenia jednego RR wynosi dziennie 0,0077 $, a za jedno kliknięcie refa jest już na VIpi-e premia 0.008. Nieważne więc od ilości kliknięć zawsze się na każdym RR zarobi Smile
Odpowiedz
[+]
Nowa wyplatka :
[Obrazek: 2aez4eo.jpg]

pozdrawiam
Odpowiedz
[+]
Pierwsza wypłata

http://zapodaj.net/f707160a930d1.png.html
Odpowiedz
[+]
Płatność otrzymana

Nadawca:
Ojooo Media GmbH (Status osoby wysyłającej tę płatność: Spoza Stanów Zjednoczonych — Konto zweryfikowane)
Płatność wysłana z:
info@ojooo-media.com
Płatność wysłana do:

................

Informacje kontaktowe firmy

http://ojooo.com
Adres e-mail działu obsługi klienta:
info@ojooo-media.com

Łączna kwota:
$2,30 USD
Wysokość opłaty:
$0,00 USD
Kwota netto:
$2,30 USD

Data:
1 lut 2014
Godzina:
17:36:14 CET
Status:
Zakończone

Temat:
Użytkownik Ojooo Media GmbH właśnie wysłał Tobie kwotę $2,30 USD za pomocą systemu PayPal
Rodzaj płatności:
Błyskawicznie
NAPRAWDE WARTO!!
Zapraszam
mój link:
http://wad.ojooo.com****************

Zachęcam!!Clap
Odpowiedz
[+]
Widzę, że strona jest dostępna w kilku nowych językach, serwis robi się wyjątkowo międzynarodowy Big Grin
Odpowiedz
[+]
Bardzo dobrze wiecej osób sie bedzie zapisywać z róznych krajów. Dziś coś słabo z reklamami Smile
Odpowiedz
[+]
Na 40-stu rentali 49 kliknięć.

...TRAGEDIA... Wall
Odpowiedz
[+]
U mnie kliki rentali całkiem dobrze Smile Sprawdziłem z ciekawości, czy na Vipe szybciej idą wypłaty, ale mija już tydzień, a wypłaty nie ma.
Odpowiedz
[+]
Tego się nie spodziewałem, w ojooo będzie można kupować za zdobytą kasę na aukcjach różne produkty typu sprzęt elektroniczny czy wycieczki Smile Można również w okazyjnej cenie zdobyć konto Premium, VIP, albo dostać taniej refów Big Grin
Odpowiedz
[+]
Jak kliknięcie w produkt jakiś i sprawdzicie cenę (3 znaki zapytania), to zjada 1$, super...

"Odkryłeś cenę aukcji w Ojooo By (Apple iPhone 5s 16GB Silver)
Łącznie wydałeś $0.98$"
[Obrazek: tasks728x90.png]
Odpowiedz
[+]
No tak, na tym będę chcieli pewnie zarabiać. Trzeba więc być zdecydowanym na kupno i nie sprawdzać tylko z ciekawości. W przypadku kont Premium, refów zadowoliłby mnie nawet najmniejszy upust Smile
Odpowiedz
[+]
Z jakim najmniejszym kapitałem tutaj wchodzić ??
Oraz jak myślicie długo bux pociągnie ?
Odpowiedz
[+]
Najlepiej zakupic konto Premium na rok za 39$ i nastepnie 300 poleconcyh - koszt 60$. sluze refem na PW )
Odpowiedz
[+]
Czyli te aukcje to nic innego jak system w stylu za10groszy.pl
Ciekawe. Wink

pozdrawiam
Odpowiedz
[+]
(10-02-2014, 23:55)Wkkkis napisał(a): Czyli te aukcje to nic innego jak system w stylu za10groszy.pl
Ciekawe. Wink

pozdrawiam

Nie podobają mi się te aukcje. Pewnie wielu użytkowników nie doczyta, że odtajnienie ceny jest płatne, a później będzie płacz i narzekanie na Ojooo...
Odpowiedz
[+]
W sumie napisane jest, wiec placz mozna miec do siebie tylko. Ciekawe czy na poczatku bedzie mozna na tym zarobic, zobacyzmy. Gdyby ktos cos wygral niech sie pochwali Wink

pozdrawiam
Odpowiedz
[+]
Tak to trochę wygląda, jakby przez co szukali redukcji co do wypłat.
Odpowiedz
[+]
Bo taki jest tego cel, sprawdziłem cenę promocyjna (bo dopiero jak sie kliknie w szczegóły to jest napisane, ze sie płaci za to) i była zniżka z 999$ na 995$. Czyli praktycznie znikoma, a wystarczy, ze z ciekawości i niewiedzy kliknie to 1000 osob, to juz odprowadzili 1000$, a wiadomo, ze na tyle użytkowników sprawdziło dużo wiecej
Odpowiedz
[+]
Dokładnie, taki właśnie jest cel tych aukcji. Tysiące osób będzie tracić pieniądze, co przełoży się na pokaźną sumę za każdy wystawiony produkt. Gdybym miał coś kiedyś kupować (Premium, refów), to nieważne jaka będzie cena promocyjna, to po odsłonięciu automatycznie będę zatwierdzał zakup. Jakiekolwiek czekanie na jeszcze niższe ceny na 100% narazi nas na straty. Może takie rozwiązanie zapewni jednak ciągłość finansową serwisu i będzie można liczyć na szybsze wypłaty Smile
Odpowiedz
[+]
(11-02-2014, 12:08)Paitius napisał(a): Bo taki jest tego cel, sprawdziłem cenę promocyjna (bo dopiero jak sie kliknie w szczegóły to jest napisane, ze sie płaci za to) i była zniżka z 999$ na 995$. Czyli praktycznie znikoma, a wystarczy, ze z ciekawości i niewiedzy kliknie to 1000 osob, to juz odprowadzili 1000$, a wiadomo, ze na tyle użytkowników sprawdziło dużo wiecej

Tylko czy przez te aukcje nie ucierpi reputacja serwisu (?) Powiedzmy ktoś długo zbiera centy na koncie Standard (bez poleconych), a tu jeszcze mu uzbierana kasa wsiąknie, bo nie doczytał i kliknął tam gdzie nie potrzeba... ;D
Odpowiedz
[+]
(11-02-2014, 12:30)klikken napisał(a):
(11-02-2014, 12:08)Paitius napisał(a): Bo taki jest tego cel, sprawdziłem cenę promocyjna (bo dopiero jak sie kliknie w szczegóły to jest napisane, ze sie płaci za to) i była zniżka z 999$ na 995$. Czyli praktycznie znikoma, a wystarczy, ze z ciekawości i niewiedzy kliknie to 1000 osob, to juz odprowadzili 1000$, a wiadomo, ze na tyle użytkowników sprawdziło dużo wiecej

Tylko czy przez te aukcje nie ucierpi reputacja serwisu (?) Powiedzmy ktoś długo zbiera centy na koncie Standard (bez poleconych), a tu jeszcze mu uzbierana kasa wsiąknie, bo nie doczytał i kliknął tam gdzie nie potrzeba... ;D
Ja właśnie jestem w takiej sytuacji, zbierałem tyle czasu 6$, miałem 5,8$ i zabrali mi 1$. Czyli znowu musze zbierać, az odechcialo mi sie klikać w tym serwisie
Odpowiedz
[+]
Czekam już mając konto VIP na wypłatę od 1 lutego... Widać, że serwis zaczyna mieć problemy z wypłacalnością ;/
Odpowiedz
[+]
(12-02-2014, 14:13)Danni1990 napisał(a): Czekam już mając konto VIP na wypłatę od 1 lutego... Widać, że serwis zaczyna mieć problemy z wypłacalnością ;/

To dopiero 7 dni roboczych (nie licząc weekendów) czekasz...

Na ostatnią wypłatę czekałem 8 dni (Zlecona 16-01-2014, otrzymana 24-01-2014 - $44,10 USD).
Trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo wątpię żeby czas oczekiwania się skrócał ( przy takiej ilości użytkowników i coraz większych zlecanych kwotach)...
Odpowiedz
[+]
Naiwnie liczyłem jednak na Vipie na wyjątkowe przywileje Big Grin
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości