• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scam! Mrbuxs - mrbuxs.com
Zapraszam do przetestowania nowego buxa. Bux na skrypcie PTCEvolution. BEZPŁATNA AKTUALIZACJA ''SILVER" DLA PIERWSZYCH 2.500 użytkowników!

dane dla konta SILVER
ilość reklam : 27
wartość: 28 x $0.0065, 1 x $0.00325, 8 x $0.001625, 10 x $$0.00065
klik poleconego: 65%
max. DR: 300
max. RR: 3000
minimum do wypłaty: $2
metody wypłat: PayPal, Payza, PerfectMoney, SolidTrustPay & Payeer
czas oczekiwania: Manuall
odstęp między wypłatami: 7
dzienny zarobek: $0.10+

link polecający:

MRBUXS

[Obrazek: banner2.gif]

Zarejestrowany, jest plugin.

podpinam się Wink

Jestem.

Dziękuje wszystkim!
Tutaj pierwsza płatność

http://s18.postimg.org/4awdrfj7d/mrbuxpayment.jpg

Strona już nie istnieje Sad

(16-01-2016, 21:04)xdax1 napisał(a): Strona już nie istnieje Sad

http://mrbuxs.com/forum.php?topic=259

Wszyscy nowi członkowie otrzymają 1 miesiąc darmowy upgrade!

Wypłata

http://s7.postimg.org/45jj7c8dn/mrbuxpayment.jpg

podpinam się i ja widzę że warto tu klikać

(26-02-2016, 17:27)karinawu napisał(a): podpinam się i ja widzę że warto tu klikać

Wielkie dzięki!

1 miesiąc darmowy upgrade!

Następna płatność

http://s27.postimg.org/fihcl6mdv/mrbuxpayment.jpg

Dla wszystkich czy tylko nowych userów? Jak z tego skorzystać?

(11-03-2016, 21:32)Minis1 napisał(a): Dla wszystkich czy tylko nowych userów? Jak z tego skorzystać?

Tylko dla nowych członków

Płaci nadal, ale fees jest zabójczy 1%+1$

Załączone pliki Miniatury

Macie stronkę ?

nie od jakiegoś czasu nie da się wejść wyskakuje tylko jakiś napis a właśnie 2 dni temu zleciłam wypłatę ciekawe czy pieniążki dostanę

już od ponad tygodnia ciężki dostęp do strony, raz jest raz nie ma a teraz ten błąd wiszący od dwóch dni, coś już chyba o tym świadczy ze niebawem koniec tego programu

strona jest ale był resrt (nowa rejestracja)

Dane przywrócić dopóki 18.03 / 2016

[Obrazek: mrbuxs.jpg]

Po restarcie wypłaty są nadal. Dziś zleciłam i już otrzymałam, przy czym fees pobiera tylko PP

Załączone pliki Miniatury

Płaci nadal Yahoo

Chciałem zlecić wypłatę ale nie pokazują mi się dostępne opcje mam sam napis "Select a payment method:" ktoś wie dlaczego?
Do wypłat została już tylko Payza, admin usunął paypal...

Select a payment method:
nie ma nadal żadnego procesora płatniczego Sad

Admina na forum napisał, jeśli dobrze rozumiem że na razie nie będzie można wypłacać...

Cytat:When MrBuxs.com was first launched our target for the site was to be a advertising website where people can register and promote their business website or any other website that agreed to site TOS to gain member/referrals. Also while promoting such sites, MrBuxs.com also gave the opportunity for members to earn extra funds either by viewing other members site, traffic exchange or completing mini jobs.

With current limitations occurring it is unfair to the members having to sign up to a payment process that may not work in their country or do not trust.

MrBuxs.com does not want to violate any rules set with any of the services that we offer on the website.

Due to this we are now left to consider to change our TOS and the way MrBuxs.com operate. We still want to stick to our main target of the site to be an advertising website but also keeping in mind of other services TOS. We are considering that MrBuxs.com becomes a purely advertising website where we continue to offer cheap advertising to our members and any credit earned on the site can be used for further advertising packages promoting the sites you wish to promote. With the referrals leave us in a difficult position as this is what breaks the TOS set by other services we use. Some service policies state that their services cannot be used to support pyramid or ponzi schemes, matrix programs, other "get rich quick" schemes or certain multi-level marketing programs.

Currently rented referrals have been put on hold for the moment because of the service policy written above.

Please believe that we do not want to carry out these changes but only because we have to comply with other services TOS.

All members who have made a membership purchase or referral purchase will be credited appropriately.

We are always happy to hear your suggestion to which direction MrBuxs.com could move to.

Dokładnie tak

Czyli co? scam?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości