Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Scam Minisatoshi.com - all1tool
ilość reklam: 26
wartość: 3-50 sat BTC
klik poleconego: 10%
max. DR: 100
max. RR: 200  
minimum do wypłaty: 699 Satoshi BTC (next  5000 Satoshi)
metody wypłat: Faucethub
czas oczekiwania: Instant
odstęp między wypłatami: 8
dzienny zarobek: 335 sat BTC

link polecający: http://www.minisatoshi.com/?ref=eszmal
Odpowiedz
[+]
płaci, instant
[Obrazek: acAHp8e.png]
Odpowiedz
[+]
po dwóch dniach minimum osiągnięte
[Obrazek: 4hiTgf6.jpg]
Odpowiedz
[+]
Refik.
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował megi11 za ten post.
Jak narazie jeszcze płaci:
"Minisatoshi BTC 1366 sat 49 mins ago RECEIVED NORMAL"
Odpowiedz
[+]
tez dzis dostalem instant
Odpowiedz
[+]
zmniejszyli minimum do 599
Odpowiedz
[+]
Received From Currency Amount Received Status Type
Minisatoshi BTC 3881 sat 42 secs ago RECEIVED NORMAL
Odpowiedz
[+]
Coś dziś wywala błąd, a strona działa.
Dziwne, bo ta druga ich stronka normalnie odpaliła.
Odpowiedz
[+]
nie dziala jak klikasz w view ads nawet normalnie sie logujac , strona sie nie laduje
Odpowiedz
[+]
Witajcie, posłowie, dzisiaj omówię coś bardzo ważnego. Od kilku ostatnich dni szukałem więcej partnerów reklamowych, aby móc płacić duże kwoty naszym członkom, ale niestety żaden reklamodawca nie lubi już witryn ptc.
Znasz powód?
Powodem jest to, że 50% ruchu ze stron PTC pochodzi z botów. ludzie najczęściej używają oprogramowania botów, które dostarczają tylko ruch proxy, a ruch ten ma bardzo zły wpływ na reklamy reklamodawców.
Pozostałe 50% członków witryny nie wykazuje zainteresowania reklamami wyświetlanymi na naszej stronie, po prostu ignorują reklamy banerowe i po prostu oglądają linki, aby zdobyć satoshi, i nie wykazują zainteresowania reklamami umieszczonymi na naszej stronie, co jest ponownie szkodliwe dla naszych reklamodawców i nas ponieważ nie generujemy dobrych przychodów, gdy żaden użytkownik nie kliknie reklam.

Jakie jest rozwiązanie
Zdecydowałem się wprowadzić oferty pracy jednym kliknięciem na naszej stronie internetowej, gdzie musisz kliknąć baner i przejrzeć strony internetowe. W ten sposób nie tylko będziemy generować przychody, ale również będzie znacznie lepiej dla naszych reklamodawców, ale drodzy członkowie po kliknięciu tych banerów zajrzą również na stronę internetową, która jest promowana na tych banerach, aby nasi reklamodawcy również mogli uzyskać zasiłek.

Proszę zwrócić uwagę na obowiązkowy wymóg wykonania jednej pracy dla każdego członka. Płacę ci za wykonanie tej pracy, więc mam nadzieję, że żadnemu członkowi to nie przeszkadza.
Chcę natychmiast zapłacić wszystkim członkom, tak jak robię to z ostatnich miesięcy. Dlatego prosimy każdego członka o wykonanie pracy, a także wykazanie zainteresowania reklamami banerowymi. Nie rób bombardowań kliknięciem, po prostu wykaż zainteresowanie nimi, to wszystko.
Nie tylko w przypadku tej witryny postępuj zgodnie z instrukcjami dla wszystkich innych witryn ptc, aby każda witryna ptc rozwijała się dobrze, a reklamodawca nie uważał ruchu ptc za niską jakość lub bot.

Dziękuję bardzo za przeczytanie tego. Mam nadzieję, że zrozumiesz mój punkt widzenia.

Mieć świetne zarobki.

Admin
Odpowiedz
[+]
Coś atool nie klika.
Odpowiedz
[+]
Atol znów klika w tym serwisie, w drugim już nie.

Wypłata też dalej instant.
Odpowiedz
[+]
Invalid login detalis.
Odpowiedz
[+]
zmień hasło
Odpowiedz
[+]
Nie zmienię bo mi nie przychodzi na maila, napisalam do suportu i też mają gdzieś,wywalam.
Odpowiedz
[+]
nie płaci już
Odpowiedz
[+]
przenoszę do odpowiedniego działu Dodgy
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości