• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scam! MiningBot - 2.74 - 3.55% - naliczenia minutowe!
Nazwa Programu:
MiningBot.

Prezentacja po Polsku:

Plany:
1) 2.74% dziennie - od 0.001 BTC do 0.49 BTC
2) 3.17% dziennie - od 0.5 BTC do 2.99 BTC
3) 3.55% dziennie - od 3 BTC do 25 BTC

[b]NALICZENIA MINUTOWE[/b]

Wszystkie plany są "na zawsze"
Czyli tak długo jak program będzie płacił
Depozyt można wypłacić z 30% prowizją dla firmy

Start programu:
6.10.2017r

Min do inwestycji:
0.001 BTC

Metody płatności:
BTC
ADV
ETH
LTC
XMR
BCH
DGB
ZEC

Wypłaty:
INSTANT- 0.005

Program afilacyjny:
15% - 3% - 2%

Bonusy za obrót w zespole:
[Obrazek: 0CztVn.jpg]

Dokumenty rejestracyjne firmy:
Firma zarejestrowana jest w Hong-Kongu
[Obrazek: FvQPAD.jpg]
[Obrazek: ePsHj2.jpg]

Legenda:
Można powiedzieć że unikalna - i to w głównej mierze przekonało mnie to tego programu
Po wnikliwym prześledzeniu ideii projektu oraz dłuższej rozmowie z adminem wyciągnąłem takie oto informacje :

MiningBot korzysta z możliwości dużych firm hostingowych.
Oznacza to, że kiedy jakaś część ich sprzętu nie jest akurat używana, możemy go wynająć za niską cenę i wykorzystać do kopania kryptowalut.
Nasza organizacja kupuje moce serwerów w najbardziej zróżnicowanych centrach danych świata w "czasie rzeczywistym" za pieniądze inwestorów.
W tej chwili mamy 73 kontrakty i setki tysięcy nieużywanych urządzeń, które dla nas kopią.

Kiedy ktoś inwestuje, nasz robot automatycznie używa tego sprzętu i opłaca firmy hostingowe za ich używanie.
Jeśli istnieje jakiś powód, dla którego potrzebują używanego sprzętu - zmieniamy go na inny lub zmienimy go na inną firmę w czasie rzeczywistym.
Dzieje się to automaczynie dzięki oprogramowaniu bota zintegrowanego z firmami.
Wydobywające się monety zostają zamienione na bitcoiny i są przechowywane w naszym portfelu do wypłat.

Automatyczny system miningowy szuka obecnie opłacalnych monet, wykopuje je i sprzedaje już wykopane na ponad 2500 platformach transakcyjnych Crypto.
Jak tylko wydobycie innych monet stanie się opłacalne, nasze systemy automatycznie podejmą niezbędne kroki w celu wygenerowania nowych dochodowych coinów.
Przełączanie działa w całkowicie niezależny, automatyczny sposób.

Większość kontraktów z firmami hostingowymi znajduje się w Chinach, Japonii i Azji Południowej.
W tej chwili zatwierdzone zostały rosyjskie centra danych, a nasi przedstawiciele są na dobrej drodze, aby zdobyć więcej kontraktów w Europie.

Komentarz własny:

Niewątpliwie ciekawy projekt, od ok 2 tygodni mam go na celowniku.
Dziś zdecydowalem sie zainwestować 0.05 BTC
W tym czasie strona otrzymała nowy, świeższy wygląd.
Co ważne, w grudniu jeden z adminów zobowiązał się udostępnić raporty potwierdzające realność działalności firmy.
Chodź z góry uprzedził mnie że nie poda szczegółów kontraktów z firmami hostingowymi - co wydaje się oczywiste.

Sam program oparty jest o Bota na Telegramie, ale swoim kontem możemy również operować ze strony.
W zakladce Secret Key w telegramie generejumy kod, który po wpisaniu na stronie synchronizuje nam konta.

Dzięki atrakcyjnemu systemowi poleceń program może poszczycić się już 28.500 użytkowników oraz 304 BTC w depozytach
W podziękowaniu za zaufanie, admini odświeżyli stronę a także dodali jako środek płatniczy 10 cryptowalut (mają dodać jeszcze ok 60)

Program jest też mocno promowany na blogach [czytalem recenzje na Davidnews.com] a takze na monitorach można zobaczyć sporo bannerów.

To wszystko przeklada się na wysoką pozycję światową w rankingu alexa:

[Obrazek: kvMV9Y.jpg]
[Obrazek: apDjWy.jpg]

Jeszcze nieco ponad miesiac temu strona była na 300.000 pozycji, a ruch generowany był głównie z Rosji
Dziś można zauwazyć bardzo wysoki wzrost a także co ciekawe, największe zainteresowanie we Włoszech oraz Niemczech

Jeszcze jedna rzecz która utwierdza mnie w tym że statystki mogą być realne [b.duza ilosc uzytkownikow] - to ilość wyświetleń ang wersji video promocyjnego:
ka3Zby.jpg

NA Telegramie mamy kanał który raportuje wszystkie wyplaty - LINK

Mamy też kanał społecznościowy - LINK

Myślę że program ten ma szansę popłacić przez dłuższy okres czasu - dzięki niezbyt wysokim dziennym naliczeniom, bardzo dużej popularności oraz unikalnej Legendzie

Mój depozyt: 30$ ale prawdopodobnie dojdzie reinwestycja:

[Obrazek: ee572-clip-39kb.png?nocache=1]

Link do TELEGRAMU

Link do Strony

Opis z ręki sponsora pod którym jestem, mi niestety dziś zabrakło czasu na spisanie tego po swojemu, w wolnej chwili jeśli zainteresowanie będzie zapewne to zrobię a tymczasem trzymam mocno kciuki bo projekt trochę odmienny od typowych HYIPIKÓW rejestrowanych w UK, aż do znudzenia......

Dla "większych inwestorów" możliwy refback po dogadaniu"
Rockwall.Investments banner
  Odpowiedz