Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Scam! Matchbux

Informacje "dla początkujących":
Twój klik: $0.003
za klik poleconego: $0.002
dzienna liczba linków: 10
Minimum do wypłaty: $2; $5; $7; $10
czas wypłaty: 30 dni
Metody wypłat: AlertPay, PayPal

Baner do zapisu
[Obrazek: banner.jpg]
dziennie 3 centy, czyli 90 centów w miecha, po ponad 2 miechach wypłaty;/ nie opłaca się;/
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
byłem w tym buxie, i po uzbieraniu 42 poleconych i przed druga wyplata zeresetowano mi konto oraz wsyztskich poleconych wiec osobiscie uwazam go za oszusta/scam
dokładnie
u mnie tak samo było :: skasowano zarobki bez powodu ; tyle że nie tyle co koledze wyżej Sad
więc chcecie powiedzieć, że to scam klikam w nim jakiś czas i nie zauważyłem nic niepokojącego, na forum bux'a też są jakieś wypłaty. dobra poklikam do wypłaty i zobaczymy czy wypłaci.
Dla mnie też to nie ma sensu. 2 miesiące klikania a oni sobie wyzerują twoje konto :/ Szkoda czasu. A wypłaty na forum to niepewny dowód.
Pozdrawiam Wink
Co racja to racja. Możliwe że dowody wypłat na forum są dodawane przez ludzi którzy sobie zakupili konta premium, a o takich to admin dba. Reszta się dla nich nie liczy i robią co chcą, jak usuną ci konto to jak udowodnisz że miałeś dobrze prosperujące konto?

ja zleciłem tydzien temu ciekawe czy wyplaca
dobra to zmienię na "pod lupą" i do klikam do wypłaty.
już chyba nie do klikasz Sad
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości