Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Scam! loadsahits.com

Nowa strona, która oficjalnie wystartowała 31 Grudnia. Oferuje nam kilka sposobów zarabiania. Na start dostajemy 1000 Free Banners + 1000 Free XChange Ads.

*PTC (Paid to Click): od $0.0001 do $0.005 - około 63 linki
*PTR (Paid to Read ads): od $0.0001 do $0.003 - około 14 linków
*PTS (Paid to Signup): od $0.05 do $2 - teraz są dwa ogłoszenia
*Click Exchange: ratio 5/4 - 60 stron

Jest możliwość wymiany pieniędzy/punktów na punkty/kasę/link credits/email credits/banner credits/featured banner credits/featured ad credits

1 cent = 1000 punktów = 4 link credits = 3 email credits = 100 banner credits/featured banner credits/featured ad credits

Minimum: 5 centów
Dzienny zarobek (PTC + PTR): około $o.045
Wypłaca na: PayPal, AlertPay
Czas wypłaty: Instant/ W rzeczywistości większość wypłat jest w 24h

Z poleconych dostajemy 30%

Link: http://www.loadsahits.com/index.php
Reflink: http://www.loadsahits.com/index.php?ref=GarudoHS

Zapraszam do rejestracji (:
Myślę, więc jestem.
Ninja
Pierwszy dowód wypłaty, w około 12 godzin od zlecenia Big Grin

Tu
Myślę, więc jestem.
Ninja
dobra stronka, mam nadzieje ze dlugo bedzie placic
Admin miał jakieś techniczne problemy z wypłatami, ale już się z tym uporał. Moja druga wypłata tu (:

Zapraszam do rejestrowania się (:
Myślę, więc jestem.
Ninja
masz refa
[-] 1 użytkownik podziękował Sozin za ten post:
  • GarudoHS
Admin ma coraz większą obsuwę z płatnościami. Teraz na wypłatę czeka się średnio dwa dni : | Swojej jeszcze nie dostałem. Ostatnie zapłacone zlecenia są z 15.01. Ja zleciłem w pierwszych godzinach poniedziałku. Może jutro się doczekam ^.^
Myślę, więc jestem.
Ninja
Trzecia wypłata po 2 dniach. Dowód tu.

Trochę statystyk. Admin uporał się dziś z ponad 150 wypłatami! W sumie wypłacił już ponad $100. A ja zarobiłem 25 centów. Pojawiło się opłaty w wysokości 1% lub 1c. Dziennie z klików można zarobić 2 do 2,5 centa.
Myślę, więc jestem.
Ninja
Wypłacacie na PP?, bo coś wyczytałem że wypłaty na PP tylko dla inwestujących na LR, wie ktoś coś więcej
Ja nic nie inwestowałem i normalnie wypłacam na PayPal.
Myślę, więc jestem.
Ninja
Nie wiem czy dobrze to przetłumaczyłem. Zleciłem wypłate i dostałem takiego e-maila.
Jeśli ktoś lepszy w angielskim to niech przetłumaczy proszę

Want withdraw to LiertyReserve?Please read terms before.Thank you!
3.Payments
3.9 Was added to a new payment processor(LibertyReserve), because many countries have problems with PayPal query.The only problem is that we do not have sufficient funds in the payment system,and I decided to start that only members invest LibertyReserve will be paid with this

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości