• 46 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SCAM] Linkeur.es - €20 za 1000 wyświetleń, €0.50 za refa!
Witam. Chciałbym przedstawić kolejną stronę, w której można zarobić na promowaniu.
Strona w języku hiszpańskim więc polecam używać Google Chrome.
Jest ona troszkę inna niż wszystkie, gdyż co każdą dobę promujemy nowy link.
Z Google Chrome powinien każdy sobie poradzić więc nie będę tłumaczył każdej zakładki.
Jak już wspomniałem jest inna pod tym względem, że co każde 24h promować mamy inny link, który znajdziemy w zakładce "Obtener linkeur" ("Pobierz Linkeur"). Ponadto, promować można tylko i wyłącznie na portalach społeczniościowych (Facebook, Twitter, Google+, MySpace itp.).
Teraz statystyki:
Stawka za każdy klik w nasz link: €0.02
Za rejestrację poleconego: €0.50 (ponoć musi być aktywny)
Minimum do wypłaty €20 (trzeba uzbierać z samego promowania)
Wypłaty na: PayPal, MoneyBookers, WesternUnion, przelew bankowy (nie wiem jak to jest z tymi dwoma ostatnimi)

Tak więc po rejestracji, umieszczamy link do promowania na tablicy czy gdzieś w jakimś portalu społecznościowym i czekamy aż ktoś kliknie Smile W nestępnej dobie (nowy link o 0:00 naszego czasu) wchodzimy na stronę i bierzemy nowy link do promowania, stary można usunąć i dodajemy ten.
Warunki są naprawdę dobre... Strona ponoć wypłaca, wiele dowodów wypłat można znaleźć chociażby na samej stronce, mam nadzieję, że i mi wypłaciSmile

Proszę o rejestrację z mojego reflinka (i aktywnośćBig Grin), nic nie stracisz a możesz pomócSmile :
http://linkeur.es/?!=14882
  Odpowiedz

Masz refa.

Przelew bankowy jest dostępny chyba tylko na terenie Hiszpanii. (:
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Dzięki, zapraszam następnychSmile Bonus za poleconego dostałem bezproblemowoSmile
Jako, że na tym forum użytkownicy sa tak mili to prosiłbym o pomoc w sprawdzeniu stronySmile
Do tego potrzebuję klików w link z linkeur.es zatem bardzo proszę o kliki w tenże link, który umieściłem na tablicy mojego facebook'a (jak to możliwe to 1 klik na 24hBig Grin).
BTW. Nazywam się Mateusz Antkowicz
  Odpowiedz

daj linka abym wiedział jak wyglada link do promowania jak mozesz
  Odpowiedz

Link mam dodany na mojej tablicy na facebook'u. Kliknij w niego jesli możesz przy okazjiSmile Będe bardzo wdzięcznyBig Grin
A wolę nie podawać go nigdzie indziej niż na portalach społecznościowych bo tylko tam można.
  Odpowiedz

pampuch721, ile już masz? <:
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Niezbyt dużo:/
1,24€ z czego jedynie 0,24€ za kliki w link:/
A Tobie GarudoHS jak idzie?
Klikajcie mi codziennie w link to szybciej pójdzie sprawdzenie czy strona naprawdę wypłacaTongue
  Odpowiedz

Nie wiele lepiej. €0.38 za kliki w linki.
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

Skąd tyle aż? Tyle znajomych na fejsie czy namawisz ludzi/znajomych na klikanie?Tongue
PS. Oby tak dalejWink
  Odpowiedz

Ciekawe...

klamm.de - Geld. News. Promotion!

Odpowiedz

@pampuch
Chciałeś napisać "tylko" tyle, nie? Wysyłam linki do grup z dużą/ogromną liczbą ludzi (np fanpage demotywatorów), ale efekty zakrawają chyba na najgorszą pod względem efektywności kampanię reklamową ; |
Myślę, więc jestem.
Ninja
  Odpowiedz

chłopaki a może na likepage spróbujecie
Like Page odnośnik do opisu strony na naszym forum!
tam jest google plus
  Odpowiedz

@GarudoHS
W sumie racja, "tylko", bo to też za dużo nie jest. Lecz w porównaniu do mnie to jest dużo lepiej, w końcu ja zacząłem wcześniejTongue
  Odpowiedz

Zapisany.
  Odpowiedz

dowod i rachunek za prad, gaz itp przy wyplacie

i do tej pory mi nie wyplacili
  Odpowiedz

@up
Czy to znaczy, że doszedłeś do minimalnej wypłaty i ją zleciłeś, a po tym zażądali od Ciebie dowodu i rachunków? Jes,li tak to czy im to wysłałeś? Ijesli an to pytanie odpowiedź to również "tak", to ja bym do nich napisał, skoro wciąz nie dostałes wypłaty... Chociaz zależy ile czekasz, jeśli możesz to napisz tu.
  Odpowiedz

popatrz sie na konkurencyjnym forum, tam juz pisalem. jesli dochodzisz do minimum to masz , tekst, że masz wysłac skan dowodu osobistego plus rachunek za prad, wode , internet etc na maila: [email protected]

nie odpisali mi na zadnego maila i dalem sobie spokój
  Odpowiedz

@bartex89
Dzięki za te info.
Skoro nawet na maile nie odpisują to chyba sobie daruję...
  Odpowiedz

Ja też sobie daruje - SCAM.
  Odpowiedz

@Edit
Spam reflinkami..
  Odpowiedz