Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scam! Father Forever - 130% w ciągu 4 dni - father-forever.com
Nazwa programu: Father Forever

[Obrazek: father-forever2.gif]

Start: 27 listopada 2017

Plany inwestycyjne:

[Obrazek: father-forever.jpg]

Minimum inwestycyjne:
Minimalna kwota depozytu dla portfeli dolara: $ 1
Minimalna kwota depozytu dla Crypto rachunków walutowych: 0,0003 BTC, 0,0035 ETH, 0,05 Lite 0.01 Dash 0,01 Monero, 0,001 BitcoinCash

Akceptowane systemy płatności: PerfectMoney, Payeer, AdvCash, NixMoney, Qiwi, ЯндексДеньги, BitСoin, BitcoinCash, Ethereum, litecoin, DashCoin i Monero

Wypłaty (manualne/aut.): Instant
Minimalna kwota płatności dla dolara: 0,1 $
Minimalna kwota płatności dla Crypto rachunków walutowych: 0,0003 BTC, 0,0035 ETH, 0,05 Lite 0.01 Dash 0,001 Monero, 0,0001 BitcoinCash

Program partnerski: 7% - 2% - 1% - 1%

Nowy program, oferujący jeden plan 30% zysku netto przez 4 dni + zwrot depozytu na koniec. naliczanie odbywa się w czasie rzeczywistym co sekundę.

Administrator projektu znany jest z takich programów jak Dobro Father czy Tvorim Dobro. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku można było coś ugrać.

Standardem dla twórcy jest ubezpieczenie jakie daje na pracę swojego programu i co istotniejsze - o czym sam się przekonałem - wywiązuje się z niego.

Dla obecnego wygląda ono następująco:

ubezpieczenie 75% depozytu, jeśli projekt będzie działać na 0-8 dni,
ubezpieczenie 40% depozytu, jeśli projekt będzie działać 9-14 dni,
ubezpieczenie od 15% depozytu, jeśli projekt będzie pracować 15-20 dni.

Mój depozyt:

[Obrazek: father-forever3.jpg]

Link do programu: Father Forever
Programy działają wg schematu Ponziego. Istnieje ryzyko utraty wpłaconych środków. Inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić.

Odpowiedz
[+]

Wieczorna wypłata błyskawiczna z naliczeń.
Programy działają wg schematu Ponziego. Istnieje ryzyko utraty wpłaconych środków. Inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić.

Odpowiedz
[+]
ciekawy projekt Cool
Odpowiedz
[+]
przed chwilą dołączyłem do programu - oby podziałał chociaż tydzień, byłby niezły profit
Odpowiedz
[+]
nie wchodzę już nigdy w takie programy o teraz tylko je polecam nigdy więcej
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości