• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scam! CHOICE E-CREDIT
#1

Chcialbym zaprezentowac ponizszy projekt,od razu informuję, że jeszcze w nim nie wyplacalem, bo po pierwsze niedawno zainwestowałem a po drugie stosuje metode reinwestycji , wiec rzadko wyplacam w poczatkowych kilku-kilkunastu tygodniach.

Proszę się zapoznać - opinie mile widziane , jak również ewentualne informacje - potwierdzające /negujące - wiarygodność tego projektu.

Chodzi mi o firmę Choice e-credit , info ponizej

[Obrazek: CF3D7AEB-_qeqxsan.jpg]


Choice e-credit to wyjątkowa platforma kredytowo-giełdowa, która udostępnia internetowe kredyty dla osób prywatnych.
 
Unikalną cechą tej platformy jest fakt, że prywatne firmy finansowe z malezyjskich i azjatyckich krajów korzystają z usług e-kredytowej Choice, dzięki czemu z jednej strony mają dużą rezerwę środków kredytowych od osób prywatnych (inwestorów)  a z drugiej strony,mają ogromną bazę kredytobiorców o różnych warunkach kredytowania. Platforma wymiany kredytowej Choice e-credit jest wyjątkowa, ponieważ konsument bezpośrednio wchodzi w interakcje z kredytodawcą online. To inwestor udziela kredytów wybranym przez siebie klientom, a platforma e-kredytowa Choice przyjmuje wszystkie zobowiązania między pożyczkodawcą a inwestorami. Małe prywatne firmy, które mają niewielką rezerwę finansową, korzystają z usług e-kredytu Choice.
 
Choice e-credit rozpoczął działalność w 2010 r. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie mikrokredytów odzwierciedla wysokie kompetencje specjalistów w zakresie wyboru e-kredytów. Wysoki poziom partnerstwa biznesowego zapewnia doskonała sieć biznesowa firmy, a także nienaganna praca z przedstawicielami prawnymi.
 
Platforma e-kredytowa Choice umożliwia udzielenie kredytu klientowi w minimalnym okresie. Kolejnym ważnym czynnikiem jest to, że przedstawiciele, którzy podpisali umowę z e-kredytem Choice i udzielają kredytów w swoich krajach, mogą natychmiast zawrzeć trójstronną umowę między kredytobiorcą, e-kredytem Choice a wierzycielem (inwestorem). W związku z tym wszystkie strony w pełni przestrzegają warunków stosunku umownego. Umowa ta określa i reguluje wszystkie warunki dotyczące przyznania kredytu, kwoty, warunków i stóp procentowych, a także zabezpieczenia dotyczące ruchomości i nieruchomości. Wszyscy aktywni kredytobiorcy platformy kredytowej Choice e-kredyt muszą koniecznie przejść przez proces akceptacji umowy, który opisuje wartość zabezpieczenia kredytu. Wartość zabezpieczenia kredytu od pożyczkobiorcy nie może być mniejsza niż trzykrotność kwoty żądanego kredytu. Dlatego platforma e-kredytowa Choice bierze pełną odpowiedzialność za spełnienie warunków umowy wobec inwestorów.


WSPÓŁPRACA :
 

Firma oferuje 3 możliwości współpracy :1.Wybór gotowych zapytań kredytowych2.Wystawienie własnej oferty kredytowej3.Zarządzanie funkcjonalne - stanie się partnerem firmyad.1.Wymiana kredytowa - Platforma internetowa\

Platforma kredytowa i giełdowa pozwala inwestorowi wybrać w czasie rzeczywistym aktualne oferty z korzystnymi warunkami odsetkowymi i inwestycyjnymi. Platforma publikuje wnioski wierzycieli online, ponieważ współdziała z wieloma partnerami firmy.[Obrazek: 61EF29F7-_qeqxsre.jpg]
ad.2.Udzielenie kredytu - osobista oferta inwestora

 
Firma e-kredytowa Choice pozwala inwestorowi samodzielnie wybrać warunki kredytowania kredytobiorcy. Platforma e-kredytowa Choice będzie niezależnie wybierać odpowiednie oferty dla inwestora w zależności od kwoty kredytu i pożądanego okresu inwestycyjnego.


[Obrazek: CCAAF9F7-_qeqxsra.jpg]ad.3.Funkcjonalne zarządzanie

Inwestycje w zarządzanie przedsiębiorstwem
Funkcjonalne zarządzanie aktywami oferowane przez Choice e-credit pozwala inwestorowi stać się częścią spółki na korzystnych dla obu stron warunkach i przy stabilnej stopie procentowej na bazie stosunków umownych.


[Obrazek: BC2C5773-_qeqxsxh.jpg]


PARAMETRY KREDYTÓW//NALICZENIA DZIENNE

ZALEŻNE SĄ OD KWOTY UDZIELONEGO KREDYTU I OKRESU NA JAKI JEST ON UDZIELANY
Wynoszą one   ;; od 1.5 % do 2.4% dziennie.
Minimalna kwota udzielanej pożyczki wynosi $50

Kwota pożyczki/depozytu jest wracana na koniec okresu na jaki pożyczka została udzielona.

Firma zarabia w ten sposób , że z każdej pożyczki którą udzielisz pobiera 25% prowizji z twojego ZYSKU- nie z całości.Poniżej 2 przykłady obrazujące jaki profit można otrzymać w zależności od długości trwania pożyczki.
Kwota inwestycji ta sama $250 .

Przy 15 dniach całkowity profit wynosi $71.25 
25% prowizji z tej kwoty należy do firmy, czyli $17.85 -twój zysk $53.40 plus zwrot kwoty pożyczki.

Przy 7 dniach odpowiednio:
Całkowity profit = $26.25
Prowizja firmy = $6.58
Twoj zysk = $19.67

[Obrazek: 38AC53E6-_qeqxsar.jpg]

[Obrazek: 510D2329-_qeqxsax.jpg]


Zależność długości trwania pożyczki od jej kwoty :

$50 - $499 : od 7 do 15 dni

$500 - $6999 : od 30 do 70 dni

$7000 - w zwyż : od 75 do 95 dni

Firma nie pracuje w weekendy !!!


SIEĆ POLECONYCH :

 

System e-kredytów i kredytowania Choice. Partner buduje swoją sieć biznesową, oferując usługi firmowe, zwiększając w ten sposób obroty finansowe własnej sieci biznesowej. Klient jest wynagrodzeniem za wzrost obrotów finansowych, a także wartość klienta.

 
Ten rodzaj działalności może zwiększyć zyski, minimalizując koszty.

Tu obowiązuje ta sama reguła , co przy prowizji z pożyczki , tzn. prowizja z poleceń jest procentem wyliczanym nie od kwoty na jaką polecony udzielił pożyczki, ale od jego profitu.

Przykład :
Osoba polecona udzieliła pożyczki na kwotę $250 na 15 dni.
Jej profit wyniósł netto $53.40
Twoja prowizja z pierwszej linii = $53.40 x 8%


[Obrazek: 1D645E1A-_qeqxsha.jpg]LINK DO REJESTRACJI :


https://choiceecredit.online/reff/MRtEEr
  Odpowiedz

 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Scam! ***PEOPLE AD CHOICE*** przemek1717 6 626 01-12-2015, 23:07
Ostatni post: rooney997
Music Scam! Como Credit Jap 1 519 22-01-2014, 22:55
Ostatni post: JapUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości