• 19 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scam! BuxOver - Duża liczba reklam, min 2 $
Chciałbym wam przedstawić świeżutki buxhost powstały dnia 6.01.2012 roku. Dodatkowo oferowany jest bonus dla pierwszych 5 000 użytkowników w postaci 1$ na P.B. , który możemy przeznaczyć na zakup bannera z 10 000 wyświetleń albo 2 poleconych. Z tego co widzę strona jest związana ze stroną LoverBux. Oto jakie są tutaj warunki uczestnictwa:

Klik własny - 1 cent (na razie są małe kliki o wartości 0.6 centa)
Klik Poleconego - 0.1 centa.
Liczba reklam - 66
Dzienny zarobek - 8.8 centów
Minimum do wypłaty - 2$
Czas oczekiwania między wypłatami - 15 dni
Wypłacił/Liczba dowodów wypłat - 1 400$/382
Liczba klików wymaganych do wypłaty - 15
Miejsca gdzie można wypłacić - AlertPay, Liberty Reserve
Maksymalna liczba poleconych bezpośrednich/wynajętych - 25/100

Prawdopodobnie kopia Loverbuxa (podobna szata graficzna, oraz grafika błędnie mówiąca o braku minimum do wypłaty)

Zapraszam chętnych do wspólnych testów:

[Obrazek: banner1.png]
[Obrazek: Banner-PL_nxnhrqh.jpg]
[Obrazek: banner3.gif]

masz refka
Jak przewidujesz jakieś refbacki daj znać
pozdrawiam

Dziękuję za zapis, jednakże jak na każdej poprzedniej stronie które tu promowałem nie oferuję tego typu opcji z uwagi na brak jej znajomości.

Witam.
Zarejestrowany.

klamm.de - Geld. News. Promotion!

Otrzymałeś wypłatę tych 3 centów ?

Właśnie otrzymałem zwrot na konto A.B. Jednocześnie zmienili oni warunki - teraz trzeba zrobić minimum 15 klików, zaś minima na stronie Request Payout prezentuja się następująco:

Kod:
Min Payouts For LR is $0 Manually Up to 12 Hours
Min Payouts For Paypal is $0.5 Manually Up to 12 Hours
Min Payouts For Alertpay is $1.0 Manually Up to 12 Hours

Dane zostana naniesione w pierwszym poście. Co ciekawe pojawiły się już dowody wypłaty na stronie i wypłacał właśnie takie małe kwoty jakie ja zleciłem do wypłaty.

Witam!
Admin ten sam co loverbux.com email [email protected] to mnie troche zastanawia nad przyszlością tego buxa, a swoje wątpliwości już napisałem w temacie loverbux.com, także czy to nie scam?

wypłaciłem instant 0,03 $ na LR doszło 0,02 $ minus prowizja LR czyli całe 0,01 $ na koncie Big Grin
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]

Ok czyli jak narazie płaci. To można zarabiać do pierwszej wypłaty ;]

Aha zapomniałem dopisać, że denerwuje mnie w tym adminie brak "profesjonalizmu" w tytule strony widzimy Buxober..
ehh

No cóż... skoro prowadzi przynajmniej 2 buxy to mógł niedopatrzeć - zawsze można napisać do niego prośbę o poprawę błędu w dziale support. I cieszy mnie że przynajmniej na LR Smile Ponownie spróbowałem przy okazji swojego szczęscia ze zleceniem wypłaty - niby minimum jest 0.5 dla paypal ale przyjęło wypłatę do realizacji (z uwagi na brak minimum na LR pewnie i "oficjalny" brak minimum) Więc zobaczmy co będzie dalej.

Dobra kolejne pytanie, czy u Was też za klik poleconego jest 0,0001$, a nie 0,001$ ?

U mnie nie zauważyłem niczego takiego... przykładowe zarobki poleconego wynoszą 2.1 (0.021$) centa za 21 klików łącznie z czego ja dostaję 0.21 (0.0021$) centa - Podane przeze mnie wartości dotyczą zarobku właśnie w centach a nie w $.

Spoko ja nie czepiam sie centów ;] szybka wysyłka ticketa do admina i naprawił bubla.

Rozumiem i cieszę się że udało się rozwiązać ten problem Smile

wczoraj zleciłem wypłatę
dostałem info:
[quote]Today $0.17 $0.03 $0.14 Pending...[/quote]
dziś kas wróciła na Account balance
no i minimum wzrosło do $0.60
Sad
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]

Faktycznie "oficjalnie" pojawiło się minimum - zobaczymy co będzie zatem dalej. Informacja oczywiście zostanie naniesiona w pierwszym poście.

Maksymalnie jutro nastąpi chwila prawdy tego buxa - w tej chwili brakuje mi 3 centów do wypłaty a narazie nie zmieniły sie warunki wypłacania. Dodatkowo wprowadzili interesującą ofertę związaną z promowaniem, a mianowicie oferują nam, aż 10 centów za zapis poleconego Smile Szczegóły tutaj (taka sama promocja pojawiła się też na siostrzanym Loverbux):

Kod:
Get 0.10$ for every your new direct referral! :)

For every your new direct referral we will give you 0.10$ to your account.

You get 1 direct referral -> you get 0.15$
You get 10 direct referrals -> you get 1.5$
You get 20 direct referrals -> you get 3$
You get 50 direct referrals -> you get 7.5$
You get 100 direct referrals -> you get 15$

Start earning more money now! Your earn from your referrals clicks , earn now from their registration and their clicks = DOUBLE EARNING ! :)

How to get the money: You can open a Support Ticket (Click here) and write to us to check your account.We will give you 0.10$ for every your new direct referral.You can send us support ticket every-time you want and we will check for you everyday if you want it.

How to get referrals: Get your link from here [Promotional Tools] and give it to your friends , to your facebook , twitter , skype.Post it everywhere and get referrals! :)
[b]
Just get referrals and win

Tak więc jeśli strona wypłaci to będą bardzo kuszące warunki dla tych co mogą uzyskać sporo poleconych Smile

Coraz ciekawiej się robi na tej stronie Smile Co prawda minimum się zwiększyło, ale pojawiła się teraz potężna liczba reklam - dokładnie dzisiaj było ich ponad... 50, co daje dzienny zarobek 10 centów Big Grin Zatem na chwilę obecną możemy dojść do minimum samotnie już w 15 dni Smile Zapraszam zatem innych do zapisu oraz klikania Smile

według mnie: nieciekawie
większość przenosi kasę na reklamę (ja też tak zrobiłem) dlatego tyle reklam Wink
skoro admin nie wypłacił kasy na loverbux, to tu penie też nie zapłaciłby
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]

Mi również cofnięto.Chyba scam.

Jeśli więc będzie również u mnie ponowne cofnięcie, lub zmienią minimum to także przeznaczę środki na reklamę - co prawda jeszcze mi brakuje (dokładniej 10 centów), ale gdy już będzie ok 1.50 to można sobie tam pozwolić na reklamę z ilością wejść 1 000.

I oczywiście jak ja już dochodzę do minimum to trzeba podwyższyć i jeszcze zmniejszyć wartość reklam :/ minimum od teraz wynosi 2 $. Osobiście sobie odpuszczam, środki przeznaczam na reklamę i mogę wstawić czyiś reflink w miejsce mojego jeśli jest ktoś zainteresowany.