• 28 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scam! Buxera.com
Twój klik: 0,007$
Klik poleconego: 0,004$
Max. poleconych: 35
Ilość reklam dzienie: 4
Minimum do wypłaty: 3$
Czas wypłaty: INSTANT
Na forum od wczoraj jest kilka dowodów wypłat.

Zapraszam do zapisu z poniższego linku Smile

http://buxera.com/?r=akirapl

Link do wypłat:
http://forum.zarabianie24.net/watek-Buxera-com--935

skrypt wyglada ciekawie

ale mam dwa pytania:
ile kosztuje premium i ile mozna miec max refow przy standart

max refów na standard jest napisane - ale powtórzę 35

upgrade do gold kosztuje 60$ na pól roku

wtedy za klika masz 0,009$ a za klik poleconego 0,007$ a max refów 120

ja zaryzykuję, masz refka Smile

4 x 0,007 to trzeba się naklikać do tych 3 $ się zastanowie nad zapisem Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]

do póki ktoś od nas nie ma dowodu to ja się nie rejestruję.
Pozdrawiam Wink

heh Stefan nawet dobre podejście Smile

różne są podejścia, moje jest takie, że im szybciej tym lepiej
na forum wypłaty widzę, wiec płacą

ale jak kto woli czekać - proszę bardzo ;p

została wprowadzona zmiana klik poleconego jest teraz wart 0,005$

a mój upliner niedawno wypłacił 5$ Smile

dziś wypłacili mi instant 3$

może teraz kogoś przekonałem ? stefekkro, oldman41 Smile

dowód że wypłacili w odpowiednim dziale

ja również dostałem wypłatę instant Wink
bux jest w porządku i mam nadzieję, że jeszcze będzie dłuuuugo płacił Smile

Pomocy! Cofnęli mi wypłatę Sad. Dziś dostałem maila od PayPala o treści:
Cytat:Dear XXX!

We have conducted an investigation regarding a payment you received in your PayPal account. This investigation determined that those funds were fraudulent. Therefore we have completed a reversal of the payment and removed the funds from the following transaction from your account.
Transaction Date: Jan. 26, 2011 17:32:08 CST
Transaction Amount: $3.00 USD
Buyer's Email: [email protected]

Sincerely,

PayPal Account Review Department

Na ich forum też kilka osób skarży się na to: http://buxera.com/forum/?fmid=10&sfmid=53
Nie wiem co mam robić. Na razie napisałem do supportu, jeśli to nie pomoże to może napisze do PayPala. Byłbym wdzięczny za jakieś rady.
Czy ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem?
Na razie radzę uważać na buxa. Jak dostanę pieniądze z powrotem to o tym napiszę

dziwne, mnie nie cofneli nic

(03-02-2011, 18:04)fiolek123 napisał(a): Pomocy! Cofnęli mi wypłatę Sad. Dziś dostałem maila od PayPala o treści:
Cytat:Dear XXX!

We have conducted an investigation regarding a payment you received in your PayPal account. This investigation determined that those funds were fraudulent. Therefore we have completed a reversal of the payment and removed the funds from the following transaction from your account.
Transaction Date: Jan. 26, 2011 17:32:08 CST
Transaction Amount: $3.00 USD
Buyer's Email: [email protected]

Sincerely,

PayPal Account Review Department

Na ich forum też kilka osób skarży się na to: http://buxera.com/forum/?fmid=10&sfmid=53
Nie wiem co mam robić. Na razie napisałem do supportu, jeśli to nie pomoże to może napisze do PayPala. Byłbym wdzięczny za jakieś rady.
Czy ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem?
Na razie radzę uważać na buxa. Jak dostanę pieniądze z powrotem to o tym napiszę

jeżeli dobrze rozumiem to miałeś już wypłatę na koncie PP ( twój post troszkę wyżej ) i po jakimś czasie kasa poszła z powrotem na twoje konto w buxie ?? to dla mnie niemożliwe jest i tyle Sad

w ogóle ten twój PP dziwny jakiś ; po angolu do ciebie piszą

rozumiem akcję w drugą stronę przy niezweryfikowanym koncie PP ale z PP do buxa trafiaHuhHuh

Mam rozumieć, że mi nie wierzysz, tak? Niby po co miałbym kłamać? A te posty na ich forum też Cię nie przekonują?

Tak, miałem już kasę na koncie PP, lecz została ona mi zabrana. Nie trafiła jednak na moje konto w buxie, lecz na konto PP admina. Jest chyba taka możliwość w PayPalu, aby zwrócić się o zwrot wypłaty, tylko że PayPal musi to najpierw zaakceptować. Moje konto na buxie wynosi tyle, ile zarobiłem od czasu wypłaty.

Mój PP jest po angielsku, bo sobie tak ustawiłem, aby dowody wypłat na mojej stronie były po angielsku.

EDIT: Zajrzałem na ich forum, a tam znalazłem takie oto wpisy:
http://buxera.com/forum/?fmid=1&sfmid=41&rtid=647&p=1
Cytat:Hello everyone
We are sorry to announce that instant payments to Alertpay/Paypal will be stopped for the next hours. The site got hacked some how by a team called xeonhackerteam and their email is [email protected] they stole all the money from Alertpay/paypal accounts We've contacted paypal and the problem will be solved in 12 hours and I'll be waiting for Alertpay to open up at 9 a.m. in the morning (GMT -7)
will keep you all updated by this thread. Fund is available and our coder is working on the exploit now.
Thank you all.

Update
Paypal now is back as a payment option. all the stolen money will be back in a few days but I've coverd the stolen money. Alertpay will take some time.

Czyli to chyba wszystko przez jakiegoś hackera. Ale nadal nie wiem dlaczego kasa została mi zabrana. Czyżbym był w kręgu podejrzanych czy co?
Nie wiem czemu, ale mój support ticket został skasowany Sad. Admin nie odpowiada też na te posty o zabranych pieniądzach. Nie wiem już o co w tym wszystkim chodzi. Ja po prostu chcę swoje pieniądze! Angry

też bym sie wqurzył jakby mi zabrali kase które juz miałem na pp, moze to Ci hakerzy

a czemu admin nie odpisuje? moze sam nie wie o co kaman

(03-02-2011, 22:26)fiolek123 napisał(a): Mam rozumieć, że mi nie wierzysz, tak? Niby po co miałbym kłamać? A te posty na ich forum też Cię nie przekonują?

Tak, miałem już kasę na koncie PP, lecz została ona mi zabrana. Nie trafiła jednak na moje konto w buxie, lecz na konto PP admina. Jest chyba taka możliwość w PayPalu, aby zwrócić się o zwrot wypłaty, tylko że PayPal musi to najpierw zaakceptować. Moje konto na buxie wynosi tyle, ile zarobiłem od czasu wypłaty.

Mój PP jest po angielsku, bo sobie tak ustawiłem, aby dowody wypłat na mojej stronie były po angielsku.

EDIT: Zajrzałem na ich forum, a tam znalazłem takie oto wpisy:
http://buxera.com/forum/?fmid=1&sfmid=41&rtid=647&p=1
Cytat:Hello everyone
We are sorry to announce that instant payments to Alertpay/Paypal will be stopped for the next hours. The site got hacked some how by a team called xeonhackerteam and their email is [email protected] they stole all the money from Alertpay/paypal accounts We've contacted paypal and the problem will be solved in 12 hours and I'll be waiting for Alertpay to open up at 9 a.m. in the morning (GMT -7)
will keep you all updated by this thread. Fund is available and our coder is working on the exploit now.
Thank you all.

Update
Paypal now is back as a payment option. all the stolen money will be back in a few days but I've coverd the stolen money. Alertpay will take some time.

Czyli to chyba wszystko przez jakiegoś hackera. Ale nadal nie wiem dlaczego kasa została mi zabrana. Czyżbym był w kręgu podejrzanych czy co?
Nie wiem czemu, ale mój support ticket został skasowany Sad. Admin nie odpowiada też na te posty o zabranych pieniądzach. Nie wiem już o co w tym wszystkim chodzi. Ja po prostu chcę swoje pieniądze! Angry

no to masz prostą odpowiedź jeżeli kasa trafiła na konto PP admina to hackerem jest sam admin buxa a nie ty Sad
to ty możesz zażądać zwrotu pieniędzy jako właściciel konta PP a nie admin buxa ( opisywałem kiedyś taką sytuację : w pewnym buxie zleciłem wypłatę 1,10 $ na moje konto PP wpłynęło 10,10 $ adminek sie pomylił troszeczkę i co gdyby była taka opcja to kasy błędnie przelanej by sobie nie zabrał ?? ) jeszcze powiedz że hasło do buxa miałeś takie samo lub podobne jak do konta PP ??
zabieraj prędko jak masz jakąś kasę bo wyczyści tobie całe konto Sad

mam znajomka w Anglii miał podobne hasło do PP i do buxów i pewien admin z Rosji zaje..ł mu 400 $ Sad

pospiesz się i zmień hasło jeśli można

Hasła miałem inne, spokojnie. O kasę się nie boję. W Twoim przypadku admin pewnie po prostu nie zauważył pomyłki. A tu masz centrum rozstrzygania: https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr...ew&nav=0.4 . Tu chyba można zwrócić się o zwrot pieniędzy.
Sądzę, że hackerzy włamali się do konto PP admina i przelali gdzieś jego pieniądze. Może akurat ja mniej więcej w tym samym czasie wypłacałam i teraz admin chce odzyskać pieniądze. Nie wiem. Martwi mnie to, że admin nie odpisuje na forum, a mój support ticket został skasowany. Poszukam maila i napiszę.
Przed chwilą napisałem do PayPala z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji. Było napisane, że na odpowiedź czeka się do 24h.
Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i odzyskam swoją kasę.

(03-02-2011, 23:56)fiolek123 napisał(a): Hasła miałem inne, spokojnie. O kasę się nie boję. W Twoim przypadku admin pewnie po prostu nie zauważył pomyłki. A tu masz centrum rozstrzygania: https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr...ew&nav=0.4 . Tu chyba można zwrócić się o zwrot pieniędzy.
Sądzę, że hackerzy włamali się do konto PP admina i przelali gdzieś jego pieniądze. Może akurat ja mniej więcej w tym samym czasie wypłacałam i teraz admin chce odzyskać pieniądze. Nie wiem. Martwi mnie to, że admin nie odpisuje na forum, a mój support ticket został skasowany. Poszukam maila i napiszę.
Przed chwilą napisałem do PayPala z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji. Było napisane, że na odpowiedź czeka się do 24h.
Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i odzyskam swoją kasę.

o zwrot pieniędzy może się zwrócić właściciel konta PP a nie przesyłający kasę ;
masz dowód , że cię " olewają " >>> kasacja ticketu

Już jest wszystko w porządku Smile Cała kasa została mi zwrócona Smile. Niestety fee wyniosło $0,42 :/. Na forum też piszą, że dostali zwroty.
Czyli z buxem jest chyba wszystko w porządku i można dalej klikać Wink

Strona na sprzedaż: https://flippa.com/auctions/124789/Estab...NO-RESERVE . Admin pisze o tym na forum: http://buxera.com/forum/?fmid=1&sfmid=41&rtid=865 . Radzę na razie uważać na tego buxa

heh

brakuje mi 6c do minimum

Scam zmieńcie prefix

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości