• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scam! BitBitBoom - 15% co drugi dzień przez 20 dni - bitboom.club
[Obrazek: 468x60.gif]

Plan inwestycyjny:

15% co drugi dzień przez 20 dni. Minimum inwestycyjne $5, 0.005 BTC. Możliwość reinwestycji.

Akceptowane systemy płatności:

Bitcoin, Litecoin, Ethereum, PerfectMoney, Payeer

Wypłaty:

Manualne. Minimum: 0.001  BTC, PerfectMoney: $0.5, Payeer: $0.5, LTC: 0.15 LTC, ETH: 0.035 ETH

Program afiliacyjny:

7% - 2% - 1%

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Mój pierwszy program, w który wchodzę od początku od 8 miesięcy. Wchodzę za małą kwotę, bo na razie mało mam i odbudowuję procesory. A chcę dywersyfikować. Program wystartował dzisiaj. Skrypt autorski. SSL - PositiveSSL COMODO CA Limited, valid: 18 Nov 2018 - 18 Nov 2019. Oprócz jednego planu, program wprowadza również możliwości wykupu różnego rodzaju boosterów dających np większy % w programie afiliacyjnym. Server wykorzystany był do jednego programu, który wytrwał prawie miesiąc - cryptosecret.company. Całkiem popularny wg ISP.

Mój depozyt:

[Obrazek: 1b0769b442aa3bc0gen.png]

Pierwsza wypłata:

[Obrazek: 44028cff8f8dae28.png]

Link do rejestracji
  Odpowiedz

Pierwsze wypłaty na koncie:

[Obrazek: 44028cff8f8dae28.png][Obrazek: 45cc4933e7ea0be7.png]

Patrząc po ISP depozyty cały czas się pojawiają. Deklarowane statystyki:

TOTAL INVESTMENTS 61,984.00 USD
TOTAL MEMBERS 1888
RUNNING DAYS 7 DAYS
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

Odpowiedz

Dzisiaj ktoś zwróci moją uwagę że program identyczny jak chattie.pro,

Wypłata na koncie:

[Obrazek: aafcb2223a9afe76.png]
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

Odpowiedz

Jakis prosty poradnik dla poczatkujących.
  Odpowiedz

Jesli jestes osoba poczatkujaca to poczytaj najpierw o hyipach. Zwroc uwage na moja stopke.

Odpowiedz

You do not have boosters available for activation. Boosters for withdraw you can win in the lottery or buy on the page Myboosters. I to by było na tyle. 5% do przodu,

Odpowiedz