Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Scam! BESTCLICEVER

Przedstawiam ciekawy bux, który ma takie cechy:

Płaci za klik ($2500 = $1) INSTANT:
STANDARD $1,5
PREMIUM $3
ELITE $6
ULTIMATE $12

Ilość klików: 50-100 dziennie
Specjalna oferta: skuńcyła siem Wink
Inwestycja: NIE TRZEBA
Max wypłata (min $2500):
STANDARD $2500
PREMIUM $5000
ELITE $7500
ULTIMATE $10000

Subskrypcja: 6 lat!

[Obrazek: banner2.png]

Propozycja:
Ze względu na zmiany na stronie, które wprowadziły $4 max wypłatę nie mogę dłużej wypłacać refbacków

Umieszczam jak coś screeny z wypłat >>> TUTAJ <<<

Lista poleconych (NIEAKTUALNE --> PATRZ WYŻEJ):
1. stefekkro $3 za 750 klików wypłacone Wink
2. gijey
3. darekbizkit

Najnowsze wieści:
Ze względu na moją dość dobrą pozycję w internetowym tłumie ludzi (doradca stron szukających SCAM m.in.) admin bestclicever zaproponował mi układ, który czyni go wiarygodnym. Polecam jak najbardziej tę stronę!
dodaj , że upgrade'a dostajemy na jeden miesiąc Smile Ale i tak spróbuje , chociaż dużo klikania Sad NIe wierze ,że się uda, ale dla samego refback'a spróbuje Wink
Pozdrawiam Wink
(11-01-2011, 16:57)stefekkro napisał(a): dodaj , że upgrade'a dostajemy na jeden miesiąc Smile Ale i tak spróbuje , chociaż dużo klikania Sad NIe wierze ,że się uda, ale dla samego refback'a spróbuje Wink

Wiesz mam ciekawy deal z adminem i z pewnych względów mu zaufałem Smile
Byle komu nie ufam uwierz mi Smile
dobrze ,że to mówisz. Wink Ja też mogę CI zaufać ,dlatego będę klikał , choćby dla samego refaback'u Wink
Powodzenia!
Pozdrawiam Wink
ja się zarejestrowałem więc może coś z tego będzie Tongue
ja mam już ponad $200 na tamtym koncie. Teraz muszę zainwestować , żeby móc wypłacić.
Pozdrawiam Wink
okej zapisany i refback Big Grin
Witam wszystkich
mam pytanie dotyczace tego buxa a mianowicie jak dlugo on jest na sieci i dlaczego sa tak wysokie stawki . niewydaje sie wam ze to dziwne i jeszcze jedno czy ktos juz z niego wyplacil ?? Pozdrawiam

http://www.buxona.com/?ref=loczek8682
a po co dajesz reflink scama??
bo ma takie prawo i może nie wiedzieć , że to scam

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości