Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Scam ADBlast oraz AlterNET - Nowy inwestycyjny Revshare! Konkurencja dla FutureAD! 125$!
Inwestycja mojego zespołu : 95 640$ = 353 868zł

Podsumowanie wrzesień. 
Jak widać niżej mój obrót za ten miesiąc wyniósł 21 789zł ! 
Wypłaciłem 8025zł
[Obrazek: fmUNm7n.jpg]

Dzienne zarobki z ADPacków : ok. 165$ dziennie (Codziennie jest reinwestcja, więc nie mam stałego zwrotu)

Aktualnie wypłacono :  12 680zł 

Moje konto : 
[Obrazek: bHhv3z1.jpg]

Jeśli nadal nie jesteś w moim zespole odezwij się :Big Grin

MEGA INFO!!! 
DNIA 1.12.2018 ODBĘDZIE SIĘ II ALTERNET EVENT! Będzie się działo - więcej informacji na dniach ;Wink

Jeśli nadal się zastanawiasz i szukasz osoby która Cię wprowadzi, chętnie Ci pomogę - tak jak pomagam reszcie mojego zespołu. 
Moja grupa na FB: www.facebook.com/groups/matemarketing/
[+]
1.Aktualizacja
2.EVENT! 
3.CHINY! 

AKTUALIZACJA:
[b]Inwestycja mojego zespołu : 119 0$ = 443 112 zł ! [/b]
Aktualny stan mojego konta : 
168 paczek za 100$ daje mi średnio 190$ dziennie  Yahoo

[Obrazek: Y80FG1g.jpg]

EVENT : 
(link do oficjalnego postu : KLIK )

Pełna Agenda wydarzenia na stronie : www.alternet.events
Osoby które będą na tym evencie otrzymają darmowy bilet oraz zniżki na nocleg na Evencie który odbędzie się w Chinach w 2019! 

CHINY :
Właśnie ruszyła promocja na rybek Chiński - jestem jedną z pierwszych osób która ma je w swoich strukturach. W 2 dni na matrycach udało mi się zarobić 160$ - a to dopiero początek. Będę informować na bieżąco.

Kontakt ze mną : https://www.facebook.com/mateusz.leman 
[+]
Na FB pojawiły się oferty sprzedaży kont AdBlast, czyżby szykował się koniec?
Ma ktoś więcej info co do AdBlast
[+]
Widziałem tylko jedną taką ofertę Big Grin Raczej nie koniec - a dopiero początek Wink
Wszystko w pierwszym poście - możesz do mnie napisać na FB to wszystko wytłumaczę.
[+]
AKTUALIZACJA:
[b]Inwestycja mojego zespołu : 225 910$ = 847 000 zł ! [/b]

[b]Podsumowanie miesiąca Październik : https://youtu.be/dpAV36INALc[/b]

Aktualny stan mojego konta : 
[Obrazek: Gaf6Mel.jpg]
207 paczek za 100$ daje mi średnio 230$ dziennie  [Obrazek: yahoo.gif] 

OSTATNIA WYPŁATA : 
2545$ - co dało ok 10.000PLN 
Wkład wyciągnięty oraz ok 7000PLN na PLUS!

[Obrazek: WcTFjnr.png]

[Obrazek: GGkNrHr.jpg]

Zapraszam do zespołu! Przy inwestycji powyżej 1000$ oddaję 50% mojej prowizji -tj. 50$ w tym przypadku. 

Mój link : https://adblast.online/r/mlody13177
[+]
Długo mnie nie było, co ? Za to zmiany ogromne! 

Inwestycja mojego zespołu : 338 380$ = 1 268 925zł !! Wow!

Listopad dał mi ponad 40.000zł! 
[Obrazek: 0keGrlM.jpg]

Moje konto wygląda następująco : 
[Obrazek: CUB06tn.jpg]

Wypłaty również poszły do przod[b]u Wink 
[/b]Jeśli nadal się zastanawiasz spójrz na te liczby. 
[+]
Panowie, pytanie :
Czy usuwając konto na Adblast tracimy wszystkie zainwestowane pieniądze?
[+]
Jak komuś utknęła już jakiś czas wypłata to mam lifehacka. Napiszcie do supportu że chcecie wpłacić nowe środki ale nie wiecie w jakim stanie jest platforma bo coś się przedłużyły wypłaty to dostaniecie ją na konto nawet następnego dnia Wink
Tylko nie nadużywajcie tego bo wtedy support już wam nic nie pomoże, MAX 1-2 RAZY !
Pozdrawiam  Upup
[+]
[Ten wątek został uznany za nieaktualny i przeniesiony do archiwum]

Prawdopodobne przyczyny tego stanu:

1. Wątek nie jest już dłużej aktualny lub autor poprosił o jego zamknięcie.
2. Temat został wyczerpany.
3. Podobny wątek znajduje się już na forum.
4. Wątek jest niezgodny z regulaminem forum.

Jeśli uważasz, że decyzja jest podjęta nie słusznie to skontaktuj się z administracją forum.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej → www.inwestycjewinternecie.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
» zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl
» Dziennik FOREX (+700.9% zysku w 2020 roku) - sprawdzam czy na forex można systematycznie zarabiać

[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości