Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

[SCAM] 5Voucher.com - codziennie $0.02 na LibertyReserve!

Witam wszystkich w moim temacieSmile
Przedstawiam Wam stronę, która płaci za samo bycie na niej oraz zdobywanie poleconych - 5Voucher

Jako, że nie jest to aż taka rozbudowana stronka, nie będę się aż tak rozpisywał.
Zarabiamy tu za bycie zalogowanym/-ą na stronie głównej. Po 15 minutach dostaniemy na email kod, który wystarczy skopiować i wkleić w odpowiednim polu i za to dostaniemy $0.02Smile
Niestety, kod można dostać jedynie raz dziennie (chyba, że ktoś nam swój sprezentujeBig Grin).
To włąściwie wszystko.

Za rejestrację poleconego dostajemy $0.05.

Minimum do wypłaty: Brak
Odstęp między wypłatami: Brak
Wypłaca na: LibertyReserve
Czas oczekiwania: Instant

Zachęcam wszystkich do rejestracji z reflinka:

http://www.5voucher.com/en/registry/ref/pampuch721

UWAGA
Po rejestracji bardzo możliwe, że nie przyjdzie do nas mail z linkiem aktywacyjnym. Z tego powodu należy napisać do admina. Wchodzimy w zakładkę "Contact", wypełniamy wszystkie pola a w wiadomości piszemy chociażby coś takiego:

"Dear Sir or Madam,
I would like You to activate my account as it says on the homepage.
I hope my account will be active very soon.
Yours faithfully."

Dowód wypłaty w tym temacie:

http://forum.zarabianie24.net/t-5voucher-com-7097.html

PS. Prosiłbym, by nie dodawać komentarzy typu: "eee tam, co to są 2 centy / jaka ta strona głupia / bez sensu temat" itp.
Nie chcesz - nie rejestruj sięSmile
Ja tam też po kilka centów się nie staram, ale ta stronka jakoś mnie tak zachęciłaBig Grin
Odpowiedz
nawet fajnie to wygląda , tylko ta aktywacja Facepalm

masz refka Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Ok, zapisałem się i wysłałem wiadomość w sprawie aktywacji...Ciekawie się zapowiada Smile
Odpowiedz
@oldman41
@jaadi2
Dziękuję bardzo za rejestracjęSmile Dajcie znać kiedy już będziecie mieli aktywne konto. Chce zobaczyć czy aby na pewno dolicza bonus za poleconych.
@Topic
Zapraszam kolejne osobySmile
Odpowiedz
OK, konto mam aktywowane..
Aby zarobić na ten voucher, muszę posiedzieć na JAKIEJKOLWIEK podstronie przez te 15 minut?
Odpowiedz
Ja jak na razie odpowiedzi na e-mail nie dostałem.
Odpowiedz
Zapisany.
Odpowiedz
(25-06-2012, 17:54)pampuch721 napisał(a): @oldman41
@jaadi2
Dziękuję bardzo za rejestracjęSmile Dajcie znać kiedy już będziecie mieli aktywne konto. Chce zobaczyć czy aby na pewno dolicza bonus za poleconych.
@Topic
Zapraszam kolejne osobySmile

konto mam aktywowane , czekam na kody Smile
i dostałem Smile 0,02 $ na AB
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
@jaadi2
Tego akurat nie wiem. Ja "siedzę" zawsze na głównej (zakładka "Home").
@aero
@123mamut
Dziękuję za rejestracje. Ja pisałem poprzez zakładkę "Contact", tak chyba właśnie najlepiejSmile Tak przy okazji to warto nadmienić, iż z adminem da się pogadać przez Gmaila na czacie, gdyż tam właśnie ma emailSmile Sprawdzone przeze mnieTongue
@Topic
Bonusy za poleconych doliczaSmile Tzn. doliczyło mi za dwóch, ktoś więcej ma już aktywowane konto? Prosiłbym o napisanie kto się zarejestrował i czy aktywowane ma już kontoSmile
Zapraszam kolejne osoby, to naprawdę łatwa kasa na LRSmile
Odpowiedz
Zapisany, konto już aktywne.
Odpowiedz