Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Scam! 150cents.com

Nowy Bux z dodatkowym programem budowania 5 poziomowej struktury poleconych.
Do wyklikania 10 reklam po 0.003$
Po wykupieniu levelu za reklame otrzymujemy już 0.004$
Z poleconych dostajemy 10%

Po zarejestrowaniu aby zaprosić poleconego wykupujemy za 1,5$ pierwszy poziom.
Jeśli nasz polecony wykupi 1 poziom otrzymujemy 0.30$ na konto, oraz 10% z jego klików.

Koszta wykupu poziomów to:
1st level: $1.5
2nd level: $1.5
3rd level: $3
4th level: $6
5th level: $12

Tak oto otrzymujemy zawsze 0.30$ gdy któryś z poleconych z każdego poziomu wykupi 1 poziom więc przy 5 poziomie mozemy mieć ich już sporo. A na dodatek otrzymamy 10% wszystkich klików z 5 poziomu więc też może to być znaczna sumka.

Planowane jest wprowadzenie 20 reklam także po 0.005$ za reklame

Na forum jest kilkanaście dowodów wypłat zaczynających się od 1$ wiec min. jest niskie.

Ja obecnie mam 7 poleconych i wykupiony 2 poziom na dniach wykupuje 3 poziom.

Banki AP LR

Link polecający http://150cents.com/?r=combo73
Mój blog
Wygląda to ciekawie. No to ja moge sie przyłączyć. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Combo widze że masz już 2 poziom Smile
Zapraszam do ClixSense
Trzymaj refa Wink
Dzieki Smile Tak wykupiłem 2 poziom i zobaczymy jak bedzie dalej? Jeśli wszystko pójdzie w dobrym kierunku to macie obaj u mnie dofinansowanie do pierwszego poziomu Smile
Mój blog
Mam propozycje szukam 2 osób które się zapiszą i postarają się zwerbować poleconych. Po zapisie oferuje przelew na AP 1.5$ na wykupienie 1 poziomu. Więc będziecie mogli werbować poleconych. Chętnych proszę o potwierdzenie na PW oraz podanie konta AP.
Naprawde bux ciekawie się zapowiada wszystko śmiga forum aktywne
Mój blog
no to się zapisałem Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Zmieniono stawki za reklame teraz gdy wykupimy poziom mamy 10 reklam po 0.004$
Mój blog
Wczoraj zleciłem 1 wypłate dzisiaj rano była już na koncie. Dowodzik
Moje staty wyglądają tak 1 poziom 8 poleconych 2 wykupiło poziom.
2 poziom 16 poleconych 3 wykupiło poziom
Mój blog
bux przestał płacić Sad mam 1,02 $ zlecam wypłatę i mam info że nie mam takiej kwoty Sad jaja sobie robią
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
(31-05-2011, 15:39)oldman41 napisał(a): bux przestał płacić Sad mam 1,02 $ zlecam wypłatę i mam info że nie mam takiej kwoty Sad jaja sobie robią

To nie tak to co zbierasz teraz na klikaniu możesz wykorzystać na wykup lewelu. Ale jeśli twój polecony wykupi poziom to dostaniesz 0.30$ i te środki można wypłacać na każdym poziomie, jeśli uzyskasz 5 poziom to wtedy środki jakie otrzymujesz z wyklikanych reklam i z poleconych są przekazywane do wypłaty. Wiem że to troche wszystko zawiłe ale ma to swoje plusy. System ten narazie świetnie sie sprawdza i patrząc na wpisy z forum ludzie sobie to bardzo chwalą.
Ja dzisiaj otrzymałem 2 wypłate za upgrade moich poleconych. Dowodzik
Mój blog