Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 42 głosów - średnia: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
samochody :)
w tym dziale dzielimy się informacjami na temat posiadanych aut i tych wymarzonych Smile

moje autko to VW GOLF IV rocznik 1999 Smile
żonka ma fiata pandę rocznik 2007
a marzenie to VW GOLF V plus Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
Jako że już nie mam samochodu mogę napisać o wymarzonym :

NISSAN SKYLINE
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
[+]
bentlay sportowy - miałem przez 2 tygdonie - marzenie zaspokoiłemSmile))
Odpowiedz
[+]
Aktualnie tak całkiem swojego nie mam, ale można powiedzieć że jestem głównym użytkownikiem:
VW Jetta III rocznik 95 (amerykańskie vento), ale jest ta duma, że auto "made in USA" ;p
VW Polo 6n rocznik 95

Auto moich marzeń to raczej nie kto wie co, a marzenia mam dwa:
Toyota Supra mk4 wersja amerykańska wersję z 6 biegową skrzynią biegów i twardym dachem jest niezwykle trudno dostać, tym bardziej że już kilka lat auta nie produkują.
I zwykła Audi a3 wersja 2(po 2003 roku) bo to auto mi się po prostu podoba i kiedyś i tak sobie je kupie Big Grin

Odpowiedz
[+]
ja mam Citroena C3 i jestem zadowolona
Odpowiedz
[+]
Ja narazie nie mam samochodu to śmiagam Zippem Vaporem xD
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[+]
Zippem Vaporem - co toWink
Odpowiedz
[+]
Zippo kojarzy się z zapalniczką ;p
Ale to jest skuterek. Cola, google nie gryzą Big Grin Z czystej ciekawości byś sprawdził.

Odpowiedz
[+]
Ja dopiero za kilka dni mam egzamin na prawko. Ale oficjalnie dostałem Peugeota 307SW Smile Marzenie to oczywiście jakieś auto z gwiazdą na masce po "liftingu" AMG Big Grin
Odpowiedz
[+]
adrianwu - ciotka wikipedia wie lepiejWink
Odpowiedz
[+]
seat cordoba 2008
marzenie to "mietek " s classe Big Grin
Odpowiedz
[+]
Wyrok został wydany... Egzamin 18.01. Proszę trzymać kciuki heh
Odpowiedz
[+]
(16-01-2011, 15:37)bobson123 napisał(a): Wyrok został wydany... Egzamin 18.01. Proszę trzymać kciuki heh

ok trzymam Smile
a jak będzie do przodu egzamin to coś kupujesz ??
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
Od rodziców dostałem Peugetota 307 na 18 xD Więc na razie jest ok Wink Chyba, że przez internet zarobie kupe kasy ;D
Odpowiedz
[+]
Honda Civic

marzenie FORD MUSTANG
Szukasz ciekawych gier ? Znajdziesz je na https://gryfun.pl z możliwością wybrania ulubionej kategorii na siebie 
Odpowiedz
[+]
UniX która wersja civica?

Odpowiedz
[+]
Ja się bujam Punto, jak skończę studia to może kupię coś lepszego
Popularne forum o skuterach - odwiedź je już dziś!
Renomowany katalog stron - Twoja strona musi tam być
Odpowiedz
[+]
Kurde Panowie a ja czekam jeszcze na odbiór prawka Wink
Odpowiedz
[+]
To się powinieneś cieszyć że zdałeś, wiesz chyba jakie teraz są jaja z prawkiem ;p

Odpowiedz
[+]
Dokładnie, wiem co się teraz wyrabia i cieszę się, że mam to za sobą
Odpowiedz
[+]
Ja zawsze malucha chciałem Smile
Odpowiedz
[+]
W przypadku mojej rodziny to tylko 3 marki: VW Sharan, ford galaxy, seat alhambra.
Odpowiedz
[+]
A co sądzicie o takich samochodach: xxx. Myślicie, że z upływem czasu będą częściej pojawiać się na ulicach polskich miast? Czy faktycznie są takie ekologiczne i energooszczędne? Przyznam szczerze, że kiedy mieszkałem w Holandii widywałem ich dużo więcej na ulicach. Myślicie, że to przyszłość, jeśli chodzi o komunikację miejską, czy raczej coś takiego nie będzie osiągalne dla każdego?
Odpowiedz
[+]
Piekne autko, nie pogardzilbym takim, staja sie z roku na rok bardziej popularne takie auta.
Odpowiedz
[+]
Ja chętnie przygarnę audi a4 b7 sline
Odpowiedz
[+]
Odpowiedz
[+]
Miałem Daewoo Tico. Fantastyczne autko Smile Kierowałem jeszcze Audi A8 D2, Volkswagenem Passatem B5 przed liftem, Oplem Vectrą B, Renault Clio I oraz II, Volkswagen Golf VI, Hyundai i30 II, Mercedes 190

U mnie w garażu stoi Volkswagen Golf VI 2009 oraz Hyundai i30 2014 - oba nowe z salonu Cool

Moim marzeniem jest mieć Jaguara XKR-S, potem Maserati Granturismo i Lamborghini Gallardo Big Grin Nie lubię być szarym człowiekiem, muszę się wyróżniać. Czuję taką potrzebę, rządzę Big Grin
Odpowiedz
[+]
Piękny nissan. Ja jeżdżę teraz mercedesem clk kompresor, zajebiste auto ale moim marzeniem jest zdecydowanie Porsche Panamera Turbo S. Siedziałem już w nim i moim zdaniem Porsche ma to do siebie że w każdym aucie ma się wrażenie luksusu, czy to carrera czy wlasnie panamera. Pozdrawiam
Odpowiedz
[+]
Server - za czasów studenckich także jeździłem Tico, na nic lepszego nie było mnie wtedy stać Big Grin Aktualnie w moim posiadaniu jest Honda Civic IX, ale marzy mi się... polonez Big Grin Jestem fanem starych samochodów, zwłaszcza tych z okresu PRL. I chciałbym mieć takiego Poldka, którym będę jeździł od święta. Dodam, że wyglądałby wtedy lepiej niż tuż po wyjeździe z fabryki FSO Tongue Nie mam jednak czasu na dłubanie w samochodzie, przy takich starych gratach zwykle jest sporo do zrobienia, by wyglądały oszałamiająco Smile
Odpowiedz
[+]
Ja mam Leonka z 2005r. Od małolata marzyłem o tej furce, jest piękny, czarny, na ładnym alusie... prezentuje się sportowo,elegancko i z charakterem Big Grin
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości