Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

samochody :)

w tym dziale dzielimy się informacjami na temat posiadanych aut i tych wymarzonych Smile

moje autko to VW GOLF IV rocznik 1999 Smile
żonka ma fiata pandę rocznik 2007
a marzenie to VW GOLF V plus Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Jako że już nie mam samochodu mogę napisać o wymarzonym :

NISSAN SKYLINE
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
bentlay sportowy - miałem przez 2 tygdonie - marzenie zaspokoiłemSmile))
Odpowiedz
Aktualnie tak całkiem swojego nie mam, ale można powiedzieć że jestem głównym użytkownikiem:
VW Jetta III rocznik 95 (amerykańskie vento), ale jest ta duma, że auto "made in USA" ;p
VW Polo 6n rocznik 95

Auto moich marzeń to raczej nie kto wie co, a marzenia mam dwa:
Toyota Supra mk4 wersja amerykańska wersję z 6 biegową skrzynią biegów i twardym dachem jest niezwykle trudno dostać, tym bardziej że już kilka lat auta nie produkują.
I zwykła Audi a3 wersja 2(po 2003 roku) bo to auto mi się po prostu podoba i kiedyś i tak sobie je kupie Big Grin

Odpowiedz
ja mam Citroena C3 i jestem zadowolona
Odpowiedz
Ja narazie nie mam samochodu to śmiagam Zippem Vaporem xD
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Zippem Vaporem - co toWink
Odpowiedz
Zippo kojarzy się z zapalniczką ;p
Ale to jest skuterek. Cola, google nie gryzą Big Grin Z czystej ciekawości byś sprawdził.

Odpowiedz
Ja dopiero za kilka dni mam egzamin na prawko. Ale oficjalnie dostałem Peugeota 307SW Smile Marzenie to oczywiście jakieś auto z gwiazdą na masce po "liftingu" AMG Big Grin
Odpowiedz
adrianwu - ciotka wikipedia wie lepiejWink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości