Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Rzuty Rożne systemy

Witam,
Chciałbym wam omówić mój system grania na rzuty rożne.
A więc gram tylko i wyłącznie rzuty rożne azjany na I połowę under lub over 4,5.
Kursy na takie zdarzenia są od 1,775 do 2,050(kursy biorę od bet365)
Gram systemami 2 z 3 lub 3 z 4 czemu?
Dzięki temu mogę się zabezpieczyć w razie nie trafienia jednego typu,po prostu jak jeden typ nie wejdzie dostanę zwrot.
Gram stałą stawką 90zł lub 120zł zależy czy gra system 2 z 3 czy 3 z 4
Podam przykład grania systemem 2 z 3 za 90zł przy 3 zdarzeniach o kursach:1,775 oraz 2,050 oraz 1,800
Jeśli wejdzie 1 i 2 typ a 3 nie wejdzie mamy 109zł zwrotu czy 19zł zysku jeśli weszłyby wszystkie wtedy 106zł zysku.
Granie stałą stawką powoduje małe ryzyko straty i możliwość odbicia się w razie przegranej.
Teraz co do typów:
Typy dobieram analizując poszczególne ligi i wiem gdzie jest najwięcej Overów 4,5 a gdzie najwięcej underów 4,5 np w II lidze Holenderskiej jest bardzo dużo overów z dobrymi kursami.
Mam nadzieje,że trochę wam przybliżyłem ten system grania,dla mnie jest on jak dotąd bardzo skuteczny.Zdarza mi się wyciągnąć 1300zł miesięcznie grając stałą stawką 90zł i 120zł.
Zdarza mi się czasem zagrać system 9 z 10 za 10zł i dwa razy miałem pecha bo weszło mi 9 typów i wygrałem ponad 200zł a gdyby weszło 10 wygrałbym ponad 2000zł z tylko 10zł.W załączniku przesyłam wam właśnie jeden z takich pechowych kuponów.
Jeśli ktoś chce się więcej dowiedzieć zapraszam na PW lub GG 50767956
i jak tam, ktoś korzysta?
Tak,są osoby którym podaje typy codziennie na system 2 z 3
To jest hazard ;D
Chyba się w to wkręce, napisz do mnie priv Smile
Jak ktoś gra to pw Smile