Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RollerCoin - symulator kopalni kryptowalut.
Cześć, z racji że stary temat o tej stronie jest już dość nieaktualny i nie aktualizowany od prawie dwóch lat pozwolę sobie (oczywiście za zgodą admina) na założenie i opisanie szczegółowo tej przyjemniej i odprężającej strony.

[Obrazek: roller.jpg]

1.Rollercoin bo o tej stronie będzie temat jest to tzw. symulator własnej kopalni kryptowalut.
Naszym zadaniem na tej stronie jest granie w różne mini gry, za które jesteśmy nagradzani ale o tym później.
Do wyboru na stronie jak na ten moment jest 10 gier, a przyszłości będą pojawiać się nowe.
2.Za granie w każdą z tych mini gierek otrzymujemy wynagrodzenie w postaci tzw. mocy wydobywczej (TH/S).
W każdej grze jest do zdobycia maksymalnie 10 poziom, i jak można się domyśleć im wyższy poziom w danej grze tym więcej mocy otrzymujemy.

3.Moc ta służy nam do kopania jakiejś części kryptowaluty, im wyższa jest tym nagrody adekwatnie stają się wyższe.
Po rozegraniu gry klikamy przycisk i moc automatycznie dodaje się do naszego konta.

4.Moc każdego z graczy na stronie jest łączoną w całość i tak powstaje ogólna moc wydobywcza całego serwera.
I na podstawie tej mocy przydzielana są nagrody dla każdego gracza co 5 min (bo tyle wydobywa się jeden blok).

5.Na ten moment na stronie jest możliwość wydobywania kilku krypto: BTC, DOGE, ETH + specjalny token strony, ale o tym później.
Jak widać każdy kopie co mu się podoba, oczywiście można kopać jedną krypto a można to rozdzielić i kopać wszystkiego po trochu.
Wybrać to możemy przez zakładkę MY POWER  -> SPLIT POWER i ustawiamy to na co mamy ochotę.

6.Proces grania w gry oczywiście można ominąć i ułatwić sobie życie poprzez wykup specjalnych koparek, każda daję nam daną ilość mocy wydobywczej.
Koparek jest trochę więcej ale nie wszystkie ująłem na zdjęciu.
Tak jak widać aktualnie trwa promocja i ceny są ciut niższe niż normalnie.
Koparki dostępne są w zakładce MARKET!
Aby koparka działała trzeba postawić do niej odpowiedni rak.
Od siebie dodam, że nie opłaca się kupować koparek za kryptowaluty, jedynie za token strony RTL.

7.RTL - specjalny token strony, który również możemy kopać a w późniejszym czasie zamienić go na daną kryptowalutę,
która najbardziej się opłaca w danej chwili.
Opcja dostępna w zakładce --> WALLETS.
Tak jak pisałem wyżej tokena tego używamy do kupna koparek.

Tak jak pisałem na początku jest to przyjemna stronka, na której można sobie klikać w wolnych chwilach dla relaksu przy okazji z czasem rozbudować sobie pasywny zarobek po wykupie odpowiedniej ilości koparek.
Strona nie obciąża komputera (działa sobie w chmurze nawet jak komputer jest wyłączony).

Zapraszam do sprawdzenia strony i rejestracji Smile

CZYSTY LINK ------->  https://rollercoin.com/   Sad

REFLINK -------------> https://rollercoin.com/?r=k80rdbg8  (dzięki za docenienie pracy) Smile
Odpowiedz
[+]
osobiście wyraziłem zgodę na napisanie nowego wątku , poprzedni nie aktualizowany od prawie dwóch lat przeniosłem do " Archiwum " .

Jeżeli ktoś uważa , że  " coś jest nie tak ", proszę o kontakt na PW .....
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
Lekka aktualizacja tematu : Co najbardziej opłaca się kopać?
A więc zależy to od tego jakie mamy plany w stosunku do strony :

1. Stawiamy na rozwój kopalni i staramy się jak najszybciej zdobywać nowe koparki = ETH lub RLT.
2. Nastawiamy się na wypłatę = DOGE.
3. Kopanie BTC jest pomiędzy tymi opcjami więc sami musicie zdecydować jaka opcja jest dla was najlepsza.

Ja nastawiłem się na rozwój kopalni i kopię ETH, a wygląda to w tej chwili tak :
[Obrazek: ETH.jpg]
Mam nadzieję, że cena ETH poleci w najbliższym czasie ostro do góry co pozwoli mi kupić więcej tokenów niż kupiłbym teraz, a co za tym idzie przyśpieszy rozwój kopalni, ale każdy ma swój rozum i zdecyduję jaka opcja jest dla niego najlepsza.
Odpowiedz
[+]
Kolejna lekka aktualizacja tematu : parę nowości na stronie.
Twórcy cały czas wprowadzają nowe rzeczy, oto co nowego pojawiło się na stronie :

1. Elektryczność - każdy użytkownik który posiada jakąkolwiek koparkę musi uzupełnić jej moc raz na 5 dni, jeśli tego nie zrobi koparka przestaje kopać.
[Obrazek: elektryka.jpg]

2. Informacje w zakładce GAMES - od teraz mamy możliwość zobaczyć jaki mamy poziom komputera oraz po jakim czasie dany komputer się resetuje.
[Obrazek: informacje.jpg]

3. Koparki - od teraz wszystkie koparki można kupować za token RLT a nie jak do tej pory (połowa była za BTC, druga połowa za tokeny).
[Obrazek: koparki.jpg]

4. Dodatkowo zmienił się czas wydobycia DOGE oraz RLT :
- DOGE z 5 min na blok do 15 min za blok
- RLT z 6 min za blok do 5 min za blok
Jest to spowodowane dużym skokiem ceny DOGE.
Odpowiedz
[+]
Cześć, na stronie cały czas dodawane są nowe aktualizacje + niedługo start nowego sezonu,
informacje na temat aktualizacji dodaje w postaci filmów na YT, także zapraszam do obejrzenia Smile
Odpowiedz
[+]
Pojawiła się nowa opcja zdobywania RLT - quizy, ankiety itp. Na pewno przyśpieszy to rozbudowę kopalni dla nowych osób,
ale więcej można usłyszeć w nowym filmie w którym zamieszam kolejny dowód wypłaty Wink
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości